پلیس پس از گزارش حمله مردی بدون شلوار به زن در مسیر ویرجینیا، به دنبال مظنون است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پلیس در جستجوی یک مظنون پس از اینکه یک زن ویرجینیا ادعا کرد روز جمعه توسط مردی بدون شلوار در مسیری محبوب در شهرستان فیرفکس، ویرجینیا، خارج از واشنگتن دی سی مورد حمله قرار گرفته است، است.

به گزارش FOX 5 DC، پلیس پارک وی شهرستان فیرفکس در حدود ساعت ۸:۱۲ صبح در مسیر واشنگتن و اولد دومینیون به گزارشی مبنی بر گرفتن یک زن توسط مرد پاسخ داد. زن در مسیری نزدیک به مایل نشانگر ۱۸.۵ که بین تاون سنتر پارک وی و پارک وی شهرستان فیرفکس قرار دارد به سمت شرق راه می رفت.

به گفته پلیس مردی بدون شلوار از پشت به مقتول نزدیک شد و او را دور کمر او گرفت. سپس زن موفق شد از مهاجم خود جدا شود و شاهد فرار مرد بدون شلوار به سمت جاده Sunset Hills بود.

مقامات حتی با کمک یک واحد K9 نتوانستند مرد بدون شلوار را پیدا کنند، اگرچه مظنون به عنوان یک مرد سفیدپوست یا اسپانیایی تبار با هیکل ورزشی، قد ۵’۵ تا ۵’۸ اینچ و بین ۳۰ تا ۴۰ سال توصیف شد. قدیمی او علیرغم اینکه شلواری به تن نداشت، طبق گزارش‌ها یک هدبند تیره و یک جلیقه زرد رنگ به تن داشت.

مدارس دولتی کانتی فیرفکس می گویند رضایت والدین برای تغییر جنسیت در فرم های مدرسه لازم نیست

تابلوی جاده محدودیت های شرکت هرندون در حومه ویرجینیای شمالی در نزدیکی واشنگتن دی سی

تابلوی جاده محدودیت های شرکت هرندون در حومه ویرجینیای شمالی در نزدیکی واشنگتن دی سی
(کربلوخین از طریق گتی ایماژ)

بازرسان که فیلم‌های نظارتی منطقه را بررسی کردند، همچنین معتقدند که همان مرد ممکن است سه بار دیگر در اوایل این ماه در ساعات صبح خود را در همان مسیر قرار داده باشد.

پلیس هرندون، با کمک پلیس شهرستان فیرفکس، در آن روز به درخواست دیگری برای حمله و قرار گرفتن در معرض ناشایست در همان مسیر واشنگتن و اولد دومینیون در نزدیکی خیابان فرندیل پاسخ داد.

پلیس: پدربزرگ تجاوز به دختر ۵ ساله را متوقف کرد و با مشت به صورت مهاجم زد

پیلار اوتویا، یکی از ساکنان محلی ویرجینیا که سال‌ها از این مسیر استفاده می‌کرده، به NBC 4 گفت که حوادث مکرر باعث ترس شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“[I feel] اوتویا گفت: “بسیار ترسیده، بسیار ناامن. من ساعت ۴ صبح برای دویدن یا دوچرخه سواری بیدار نمی شوم. من سعی خواهم کرد این کار را زمانی انجام دهم که مردم در اطراف هستند، و می دانم، به نوعی، از من محافظت می شود.”