پلیس: پدر یوتا با ماشین چمن زنی کودک نوپا را در «تصادف غم انگیز» زیر پا گذاشت


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پلیس گفت انتظار می رود یک کودک نوپا در یوتا که به طور تصادفی توسط یک ماشین چمن زنی در خارج از خانه اش زیر گرفته شد، زنده بماند.

به گزارش فاکس ۱۳، پدر این پسر بچه ۲ ساله ناشناس جمعه گذشته در حال کار با ماشین چمن زنی بود که رد پسرش را گم کرد و به طور تصادفی دستگاه را روی پاهای پسرش قرار داد.

مردی در یوتا به اتهام قتل یک زوج نوجوان، انداختن اجساد در معدن متروکه مقصر شناخته شد.

تصویر تصویر یک ماشین چمن زنی را روی چمنزار در باغی در سینت ماریا-لیرد، یکشنبه 02 مه 2021 نشان می دهد. عکس بلگا نیکولاس مترلینک (عکس از NICOLAS MAETERLINCK/BELGA MAG/AFP از طریق Getty Images)

تصویر تصویر یک ماشین چمن زنی را روی چمنزار در باغی در سینت ماریا-لیرد، یکشنبه ۰۲ مه ۲۰۲۱ نشان می دهد. عکس بلگا نیکولاس مترلینک (عکس از NICOLAS MAETERLINCK/BELGA MAG/AFP از طریق Getty Images)
(عکس از NICOLAS MAETERLINCK/BELGA MAG/AFP از طریق گتی ایماژ)

به گفته اداره پلیس لوگان، پسر در وضعیت وخیمی قرار داشت که آمبولانس او ​​را به بیمارستان منطقه ای لوگان رساند. به گفته مقامات، انتظار می رود که او بدون قطع عضو بهبود یابد.

فاکس ۱۳ گزارش داد که پدر نیز شناسایی نشد، به جز اینکه او کارمند Cache County است.

هنگامی که افسران به خانه رسیدند، آیزاک آندره رنفرو، 26 ساله، خود را در خانه محصور کرده بود، که منجر به درگیری تقریباً سه ساعته با پلیس شد، قبل از اینکه رنفرو اسلحه را به سمت خود برد.

هنگامی که افسران به خانه رسیدند، آیزاک آندره رنفرو، ۲۶ ساله، خود را در خانه محصور کرده بود، که منجر به درگیری تقریباً سه ساعته با پلیس شد، قبل از اینکه رنفرو اسلحه را به سمت خود برد.
(FOX13)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ستوان بروکس دیویس به ایستگاه های تلویزیونی FOX گفت که بازرسان همچنان در حال بررسی “حادثه غم انگیز” هستند، اما بر اساس این گزارش، در این مرحله باور ندارند که اتهاماتی مطرح شود.