پلیس هیوستون متوجه شد که پدرش به ضرب گلوله کشته شده است، کودک ۲ ساله در صندلی عقب خودروی شاسی بلند کشته شده است: “سخت ترین کاری که تا به حال انجام داده ام”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته اداره پلیس هیوستون، تیراندازی در هیوستون، تگزاس، منجر به کشته شدن یک مرد و پسر ۲ ساله اش شد که بعداً در یک SUV در حدود یک مایل دورتر جسد پیدا کردند.

لری ساتروایت، دستیار رئیس اجرایی، در یک کنفرانس مطبوعاتی عصر سه‌شنبه، با اشاره به یافتن کودک مرده توسط تیمش، گفت: «این سخت‌ترین کاری است که ما انجام دادیم».

او افزود که پیدا کردن کودکان فوت شده «سخت‌ترین کاری است که انجام می‌دهیم و… سخت‌ترین کاری است که تا به حال انجام داده‌ام».

پلیس هیوستون در خیابان الم 5900، جایی که جسد یک کودک 2 ساله در صندلی عقب یک SUV پیدا شد.

پلیس هیوستون در خیابان الم ۵۹۰۰، جایی که جسد یک کودک ۲ ساله در صندلی عقب یک SUV پیدا شد.
(پلیس هیوستون)

مقامات برای اولین بار از تیراندازی بعدازظهر سه شنبه در نزدیکی بلوک ۵۵۰۰ ال کامینو دل ری مطلع شدند و مردی ۳۸ ساله را در محل حادثه کشته شدند.

لی زلدین در مورد افزایش جنایت: نیویورکی ها به نقطه شکست خود می رسند

ساتروایت با اشاره به اینکه تحقیقات هنوز در مراحل اولیه است، گفت: مظنون و مقتول “نوعی تعامل داشتند… ممکن است تصادفی بوده یا یکدیگر را بشناسند.”

هویت مقتول در پرس شام اعلام نشد. افسران گفتند مقتول یونیفرم امنیتی به تن داشت اما اشاره ای به نوع آن نکردند.

تحقیقات بعد از صحبت پلیس هیوستون با همسر قربانی که به افسران گفت شوهرش با پسر ۲ ساله‌شان رفت و او «برای ملاقات با کسی به جایی می‌رفت، بدتر شد».

بنای یادبود واشنگتن با پیامی مبتذل تخریب شد. مظنون در بازداشت

او همچنین ساخت و مدل SUV را ارائه کرد که پلیس پس از بررسی منطقه به سرعت آن را پیدا کرد. حدود یک مایل دورتر در نزدیکی خیابان الم ۵۹۰۰ قرار داشت.

یک عکس تقسیم شده از مظنون و بلوک 5500 ال کامینو دل ری، جایی که پلیس هیوستون مردی را پیدا کرد.

یک عکس تقسیم شده از مظنون و بلوک ۵۵۰۰ ال کامینو دل ری، جایی که پلیس هیوستون مردی را پیدا کرد.
(پلیس هیوستون)

ماموران در محل متوجه شدند که کودک ۲ ساله در صندلی عقب خودروی شاسی بلند کشته شده است.

ساتروایت گفت که بازرسان بر این باورند که مظنون پدر را به قتل رسانده و سپس خودروی شاسی بلند او را دزدیده است. او افزود که مظنون سپس آن را تخلیه کرد و کودک را پشت سر گذاشت که ممکن است به دلایل گرما جان باخته باشد.

نام مظنون نیز مشخص نیست و پلیس مطمئن نیست که آیا آنها اهل شهر هستند یا خیر.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ساتروایت در حین مطبوعات گفت: “خودت را تسلیم کن، خودت را تحویل بده.”

ساتروایت خاطرنشان کرد که نظارت تصویری در این مکان وجود دارد و آنها به زودی تصاویر مظنون را منتشر خواهند کرد زیرا هنوز کسی دستگیر نشده است.