پلیس نیوجرسی مظنون احتمالی دست زدن به سریال را پس از دستگیری دختر ۱۷ ساله در پارکینگ دستگیر کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته پلیس، مقامات نیوجرسی مردی را دستگیر کرده اند که متهم به دست زدن به یک دختر ۱۷ ساله در ۲ ژوئن است، و او ممکن است با چندین “مورد تماس جنسی” دیگر مرتبط باشد.

دفتر کارآگاه پلیس پرینستون روز سه شنبه Melecio Xecchay را دستگیر کرد که با اتهام تلاش برای تماس جنسی مجرمانه و به خطر انداختن رفاه یک کودک روبرو است.

قربانی ۱۷ ساله به پلیس پرینستون گفت که مظنون حوالی ساعت ۹:۲۰ صبح هنگامی که او در حال ورود به وسیله نقلیه خود در پارکینگ بود از پشت به او نزدیک شد و “در تلاشی ظاهری برای گرفتن باسنش پای چپ او را گرفت” و سپس به سمت آن فرار کرد. قبرستان پرینستون

دفتر نیوجرسی AG تحقیقات خود را در مورد مرگ زوجی که قبلاً قتل-خودکشی قلمداد شده بودند در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد.

پلیس بر این باور است که این حادثه ممکن است مربوط به “چند پرونده جنایی باز جنسی” باشد که اداره کارآگاه در حال حاضر در حال بررسی آنها است.

قربانی می گوید مظنون از پشت در یک پارکینگ به او نزدیک شد.

قربانی می گوید مظنون از پشت در یک پارکینگ به او نزدیک شد.
(گوگل مپ)

به گزارش NJ.com، پلیس پرینستون در حال بررسی ۱۲ ادعای تجاوز جنسی مشابه است که مربوط به سال ۲۰۱۶ است، که بسیاری از آنها مربوط به دختران نوجوان از جمله یک نوجوان ۱۵ ساله است.

شهرک وودبریج نیوجرسی هیچ پیوندی با سرطان در میان ساکنانی که در دبیرستان محلی شرکت کرده اند پیدا نمی کند

این وزارتخانه طرحی از مظنون احتمالی را در سال ۲۰۱۷ منتشر کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این نشریه گزارش داد که اکثریت ۱۲ حادثه در سمت شرقی پرینستون رخ داده است.

مقامات زمانی اطلاعات تکمیلی را منتشر خواهند کرد. پلیس از هر کسی که اطلاعاتی در مورد حادثه ۲ ژوئن یا حوادث مرتبط دارد می‌خواهد با شماره ۶۰۹-۹۲۱-۲۱۰۰ داخلی ۱۸۳۲ تماس بگیرد.