پلیس مریلند برای ششمین روز ناپدید شدن مادر ۲۶ ساله دانیل وینز، پسر شیرخوار کریستین ناپدید شده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پلیس مریلند در خارج از منطقه شهری واشنگتن دی سی به دنبال یک مادر ۲۶ ساله و پسر نوزادش است که از روز یکشنبه حداقل به مدت شش روز ناپدید شده اند.

کارآگاهان اداره پلیس شهرستان مونتگومری – بخش تحقیقات ناحیه ۳ از مردم برای یافتن دانیل وینز و پسر نوزاد ۸ ماهه او، کریستین ویلسون، درخواست کمک می کنند.

مادر و پسر گمشده از شهرستان پرنس جورج آخرین بار در روز سه شنبه، ۱۶ اوت ۲۰۲۲ دیده شدند.

Vines تقریباً ۵ فوت، ۷ اینچ قد و ۱۶۵ پوند وزن دارد. او چشمان قهوه ای و موهای مشکی دارد. طبق بیانیه مطبوعاتی جمعه، او آخرین بار با یک تاپ سبز و شلوار خاکستری دیده شد.

والدین زن گمشده در کالیفرنیا در جستجوی جولیسا فوئنتس ۲۲ ساله «دلشان شکسته» به دلیل عدم به روز رسانی

اداره پلیس شهرستان مونتگومری از مردم برای یافتن یک مادر 26 ساله گم شده و نوزاد 8 ماهه اش از سیلور اسپرینگ درخواست کمک می کند.  دانیل وینز و پسرش کریستین ویلسون آخرین بار در روز سه شنبه، 16 اوت 2022 در شهرستان پرنس جورج دیده شدند.

اداره پلیس شهرستان مونتگومری از مردم برای یافتن یک مادر ۲۶ ساله گم شده و نوزاد ۸ ماهه اش از سیلور اسپرینگ درخواست کمک می کند. دانیل وینز و پسرش کریستین ویلسون آخرین بار در روز سه شنبه، ۱۶ اوت ۲۰۲۲ در شهرستان پرنس جورج دیده شدند.
(اداره پلیس شهرستان مونتگومری)

ویلسون تقریباً ۲۰ پوند وزن دارد و آخرین بار با مادرش با لباس آبی دیده شد.

پلیس شهرستان مونتگومری گفت: “پلیس و خانواده نگران رفاه آنها هستند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

از هر کسی که در مورد محل اختفای وین و ویلسون اطلاعاتی دارد خواسته می شود با شماره غیر اضطراری پلیس ۳۰۱-۲۷۹-۸۰۰۰ (خط ۲۴ ساعته) یا بخش تحقیقات ناحیه ۳ به شماره ۳۰۱-۷۷۳-۶۸۸۴ تماس بگیرد.