پلیس فلوریدا باند قاچاق مواد مخدر که توسط افسر سابق اصلاح و تربیت اداره می شد را منهدم کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

معاونان کلانتر فلوریدا یک شبکه قاچاق مواد مخدر را که گفته می شود توسط یک افسر اصلاحی سابق ایالتی ساکن در شهرستان ولوسیا اداره می شد، منهدم کردند.

کلانتر شهرستان ولوسیا گفت که تحقیقات طولانی مدت منجر به دستگیری افسر سابق و همچنین تامین کنندگان وی و سایر اعضای سازمان شد.

عکسی از کریستینا گس.

عکسی از کریستینا گس.
(کلانتری شهرستان ولوسیا)

این تحقیقات که چندین آژانس مجری قانون را درگیر می‌کرد، در مارس ۲۰۲۱ آغاز شد. کلانتر گفت، کریستینا گس، ۴۴ ساله، نگهبان سابق زندان اداره اصلاحات فلوریدا، یک سازمان قاچاق مواد مخدر را رهبری می‌کرد.

دفتر کلانتری گفت که گوس و تامین کننده رشارد کمبل، ۲۶ ساله، مسئول توزیع ماهیانه کیلوگرم متامفتامین در شهرستان ولوسیا و لیک کانتی بودند. آنها معتقدند که این سازمان تا ۲۴ پوند متامفتامین برش نخورده را طی یک دوره یک ساله قاچاق کرده است.

مجری قانون تگزاس چندین مواد مخدر را کشف و ضبط کرد، کوکائین، متا به ارزش بیش از ۴ میلیون دلار

اعضای دیگر به اتهامات متعددی به اتهام دخالت در سازمان دستگیر شده اند، از جمله تخلفات مواد مخدر، نقض سلاح گرم/سلاح، و جرایم خشونت آمیز علیه افراد.

برایان هندرسون، معاون رئیس VSO، طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه گفت، یکی از اعضای ادعا شده، آندریا دانمیر، ۳۴ ساله، موضوع تحقیق در مورد مرگ نوزادی در دسامبر ۲۰۲۱ است که در نتیجه سمیت متامفتامین جان خود را از دست داد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هندرسون گفت: “ما می دانیم که بسیاری از سازمان های دیگر مانند این، و/یا بزرگتر وجود دارند، و ما بسیاری از آنها را می دانیم.” “مردان و زنان در گروه ضربت ما به عنوان یک تیم، این ماموریت آنهاست. این اشتیاق آنهاست. آنها عاشق انجام این نوع کار هستند، و من به شما اطمینان می دهم که اگر در جوامع ما قاچاق مواد مخدر را انجام می دهید، فقط این کار است. قبل از اینکه ما به در ورودی شما لگد بزنیم، و شما به زندان خواهید رفت.”