پلیس فدرال نیومکزیکو، اف بی آی و پلیس در حال تحقیق در مورد اینکه آیا تیراندازی به قتل ۳ مرد مسلمان ارتباط دارد یا خیر


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

طبق یک گزارش وابسته محلی، آژانس‌های مجری قانون محلی و فدرال در نیومکزیکو در حال تحقیق در مورد اینکه آیا قتل سه قربانی مسلمان در چند ماه گذشته با هم مرتبط هستند یا خیر.

کایل هارتسوک، معاون گفت، اداره پلیس آلبوکرکی و دفتر محلی FBI روز پنجشنبه اعلام کردند که سه قتل، از جمله یک قتل که مربوط به نوامبر ۲۰۲۱ است، احتمالاً مرتبط است و به “یک اشتراک قوی با قربانیان: نژاد و مذهب” اشاره کرد. به گزارش KRQE News 13، فرمانده بخش تحقیقات جنایی اداره پلیس آلبوکرکی.

به گزارش KRQE، اولین حادثه در اوایل نوامبر ۲۰۲۱ گزارش شد، زمانی که محمد احمدی ۶۲ ساله با شلیک گلوله در پارکینگ عقب یک کافه حلال واقع در گوشه جاده کوهستان و بلوار سن متئو در آلبوکرکی کشف شد و کشته شد.

به گزارش KRQE، سپس آفتاب حسین در اواخر ژوئیه ۲۰۲۲ در منطقه مس خیابان و خیابان رود آیلند به مرگ مجروح شد. و در روز دوشنبه، سومین قربانی، برنامه ریز شهری محلی، محمد افضل گزارش شده است که در حال قدم زدن در منطقه کرنل درایو و خیابان زغال سنگ به ضرب گلوله کشته شد.

گالوپ، مکزیک جدید: چندین زخمی پس از گاوآهن SUV در رژه تشریفاتی

هارستوک گفت که پلیس تاکنون هیچ ارتباطی بین این سه تیراندازی پیدا نکرده است و خیلی زود است که بگوییم آیا این افراد قربانی جنایات ناشی از نفرت بوده اند یا خیر. هیچ انگیزه ای مشخص نشده است.

الک بالدوین «رواست» دادستان های تیراندازی هنوز منتظر «آزمایش پزشکی قانونی» قبل از تصمیم گیری درباره اتهامات جنایی هستند

عکس از صفحه فیس بوک اداره پلیس آلبوکرکی، نیومکزیکو

عکس از صفحه فیس بوک اداره پلیس آلبوکرکی، نیومکزیکو
(فیسبوک اداره پلیس آلبوکرک)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هارستوک ادامه داد: «ما این موضوع را بسیار جدی می‌گیریم و از مردم کمک می‌خواهیم تا این فرد بزدل را شناسایی کنیم، که در هر سه مورد به قربانیان خود کمین کردند، بدون هیچ هشداری تیراندازی کردند و آنها را کشتند.»