پلیس آیووا می‌گوید که کامیون در جریان اعتراض طرفدار انتخاب پس از واژگونی رو در مقابل وید با فرد «تماس» برقرار کرده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پلیس در سدار راپیدز، آیووا، می‌گوید که یک وانت بار با یک نفر در یک تظاهرات طرفدار انتخاب “تماس” برقرار کرد.

سخنگوی اداره پلیس سدار راپیدز به آیووا نیوز گفت که یک نفر پس از حادثه روز جمعه به بیمارستان فرستاده شد و توضیح داد که معترضان در حال عبور از یک خیابان در حالی که سیگنال مناسب نمایش داده می شد، اما وقتی تغییر کرد، گروه همچنان در حال عبور بود. راه رفتن روی خط عابر پیاده

درگیری لفظی بین راننده و معترضان آغاز شد و به گفته پلیس “میان یک دستگاه خودرو و یکی از عابران پیاده تماس برقرار شد.”

اشلی وانورنی، یکی از اعضای شورای منطقه ۵ در سدار رپیدز، در توییتر گفت که کامیون “به معترضان مسالمت آمیزی که از گذرگاه عابر پیاده در دادگاه فدرال عبور می کردند، برخورد کرد.”

دادگاه عالی، ROE V. Wade را به نظر LANDMARK واژگون می کند

بازدیدکنندگان در خارج از ساختمان دیوان عالی در کاپیتول هیل در واشنگتن، 21 فوریه 2022 قدم می زنند.

بازدیدکنندگان در خارج از ساختمان دیوان عالی در کاپیتول هیل در واشنگتن، ۲۱ فوریه ۲۰۲۲ قدم می زنند.
(AP Photo/Patrick Semansky)

این اعتراض پس از آن صورت گرفت که دادگاه عالی روز جمعه Roe v. Wade را لغو کرد.

الکسیس راسل که با کامیون برخورد کرد، به خروجی گفت که راننده تابلوی او را گرفت و او را به پایین هل داد.

راسل گفت: “من اینجا بودم، چرخیدم چراغ قرمز بود و کامیون به هر دلیلی بی تاب شد و به میان جمعیت رفت.” “حداقل سه نفر هستند، من به بالا نگاه می‌کنم، می‌بینم که مردم سعی می‌کنند کامیون را عقب برانند، و من بلافاصله عصبانی شدم و دویدم و سعی کردم کامیون را متوقف کنم. سعی کردم او را متوقف کنم، او تابلوی مرا گرفت (و) پاره کرد. و مرا به سمت پایین هل داد و تمام شد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

معترضان در حالی که به هزاران نفری که پس از تصمیم دادگاه عالی مبنی بر لغو تصمیم مهم سقط جنین Roe v. Wade در روز جمعه، 24 ژوئن 2022، در فینیکس، در اطراف ساختمان کنگره آریزونا راهپیمایی می کردند، فریاد می زنند.

معترضان در حالی که به هزاران نفری که پس از تصمیم دادگاه عالی مبنی بر لغو تصمیم مهم سقط جنین Roe v. Wade در روز جمعه، ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲، در فینیکس، در اطراف ساختمان کنگره آریزونا راهپیمایی می کردند، فریاد می زنند.
(AP Photo/Ross D. Franklin)

تیفانی اودانل، شهردار سدار راپیدز گفت که اداره پلیس در حال بررسی این حادثه است و افزود که “ما باید به شیوه ای مسالمت آمیز و محترمانه عمل کنیم.”

“سدر رپیدز شهری با جمعیت متنوع و دیدگاه های متعدد است. تصمیم امروز دادگاه عالی احتمالاً نظرات قوی را به دنبال خواهد داشت. آنچه ما به عنوان یک شهر باید انجام دهیم این است که به خصوص در چنین مواقعی دور هم جمع شویم. اداره پلیس سدار راپیدز در حال انجام یک اقدام است. اودانل گفت: “تحقیق کامل درباره حادثه امشب. همه ما حق داریم نظرات خود را داشته باشیم، اما باید به شیوه ای مسالمت آمیز و محترمانه عمل کنیم.”