پلیس آکرون ویدیوی دوربین بدنه را در تیراندازی به جیلند واکر منتشر کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پلیس آکرون روز یکشنبه تصاویری از دوربین بدنه را منتشر کرد که نشان می‌دهد ماموران دوشنبه گذشته پس از تعقیب و گریز با خودرو و پا به یک مرد سیاهپوست غیرمسلح ۲۵ ساله، جیلند واکر، شلیک کردند.

رئیس استیو مایلت گفت که افسران تلاش کردند تا خودروی واکر را به دلیل تخلفات نامشخص در ترافیک و تجهیزات متوقف کنند، اما کمتر از یک دقیقه پس از تعقیب، صدای تیراندازی از ماشین شنیده شد و دوربین بخش حمل و نقل چیزی را ضبط کرد که به نظر می رسید فلاش پوزه از آن بیرون می آمد. وسیله نقلیه میلت گفت که ماهیت پرونده را از “توقف معمول ترافیک به یک مسئله ایمنی عمومی اکنون تغییر داده است.”

تصاویر دوربین بدنه توسط اداره پلیس آکرون منتشر شده است.

تصاویر دوربین بدنه توسط اداره پلیس آکرون منتشر شده است.
(پلیس آکرون)

پلیس گفت چند دقیقه بعد سرعت ماشین کاهش یافت و واکر با یک ماسک اسکی از خودروی در حال حرکت بیرون آمد و با پای پیاده فرار کرد. پس از تلاش ناموفق برای استفاده از وسایل شوکر، تعقیب و گریز تا یک پارکینگ ادامه یافت که در آن لحظه صدای اوج گلوله به گوش می رسد.

به گفته مقامات، واکر در زمان تیراندازی غیرمسلح بود، اما به نظر می‌رسد در جریان تعقیب و گریز، گلوله‌ای از وسیله نقلیه آمده است و مقامات گفتند که افسران گفتند که می‌ترسیدند که او در حال آماده شدن برای شلیک باشد.

شیکاگو شاهد تیراندازی به ۳۵ نفر، کشته شدن ۵ نفر در خونین آخر هفته ۴ ژوئیه است.

مایلت گفت که ده ها بار این ویدئو را تماشا کرده است و تشخیص اقدامات واکر در آن زمان دشوار است، اما به نظر می رسد یک عکس ثابت او را در حال پایین رفتن به ناحیه کمرش نشان می دهد و عکسی دیگر به نظر می رسد که او را نشان می دهد که به سمت یک افسر و یک افسر دیگر می چرخد. تصویر “حرکت رو به جلو بازوی او را ثبت می کند.”

یک اسلحه کمری، یک خشاب پر شده و یک حلقه ازدواج روی صندلی و یک محفظه مطابق با اسلحه بعداً در نقطه‌ای که مأموران گمان می‌کردند شلیک گلوله از وسیله نقلیه بوده، پیدا شد.

او گفت: «هر یک از افسران مستقل از یکدیگر گفتند که احساس می‌کردند آقای واکر چرخیده است و حرکت می‌کند و در موقعیت شلیک قرار می‌گیرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس آکرون در حالی که تحقیقات ایالتی در مورد تیراندازی ادامه دارد، از جامعه تقاضای صلح و صبر کرده است. میلت گفت تا زمانی که اظهارات خود را ارائه ندهند از قضاوت در مورد اقدامات آنها خودداری می کند و او گفت که رئیس اتحادیه به او گفته است که همه با تحقیقات “کاملاً همکاری می کنند”.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.