پلیس آستین چهار مظنون را در رشته ۹ سرقت مسلحانه پس از شلیک قربانی به سارق متهم دستگیر کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اکنون چهار مظنون به اتهام شرکت در یک رشته ۹ سرقت مسلحانه در هفته گذشته در آستین، تگزاس در بازداشت هستند که تنها زمانی پایان یافت که قربانی اسلحه‌ای را بیرون آورد و به پای یکی از مظنونان شلیک کرد.

پل راسوم ۱۸ ساله، آندره هریس ۱۸ ساله و جیلین رید ۱۷ ساله همگی متهم به دزدی شدید با یک سلاح مرگبار شدند. با ادامه تحقیقات پلیس، اتهامات بیشتری در انتظار است.

چهارمین مظنون نوجوان که به تازگی با مانیتور مچ پا در ۷ اردیبهشت از بازداشت آزاد شده بود اما دو روز بعد آن را قطع کرد، نیز دستگیر شد.

این جنایت در ۱۰ ژوئن آغاز شد و از مرکز شهر تا شمال آستین را در بر گرفت.

اداره پلیس آستین گفت: “یکی از مظنونان از خودرو خارج می شود و سپس وارد یک منطقه تجاری شلوغ می شود. مظنونان دیگر داخل خودرو نیز “هدف های” بالقوه را شناسایی می کنند.

NYPD افزایش ۵۱ درصدی در سرقت خودرو را گزارش می دهد، زیرا جنایتکاران “وحشی” از وسایل نقلیه دزدیده شده در رسانه های اجتماعی به خود می بالند.

پس از شناسایی فردی، مظنونان به آنها نزدیک می‌شوند، اسلحه را به دست می‌گیرند و وسایل خود را می‌خواهند. در موارد متعددی قربانیان پس از شلاق تپانچه توسط این گروه از مردان، از ناحیه سر دچار جراحت شده‌اند.

این سرقت ها در ۱۴ ژوئن به پایان رسید، زمانی که مظنونان به سراغ یک قربانی زن و مردی رفتند که در حال ورود به یک مرکز خرید بودند و ظاهراً کوله پشتی مرد را سرقت کردند.

پلیس آستین گفت: “رید در حالی که تفنگ دستی خود را به سمت قربانی زن گرفته بود به سمت ماشین فرار حرکت کرد.” قربانی مرد اسلحه گرم خود را بیرون کشید و برای دفاع از خود چندین گلوله به سمت رید و آنهایی که در شوی مالیبو بودند شلیک کرد. در نتیجه این درگیری، رید از ناحیه پای راستش هدف گلوله قرار گرفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ماموران مظنونان را در فاصله کوتاهی پیدا کردند و یک تورنیکت روی پای رید گذاشتند. او بعداً برای مداوا به بیمارستان محلی منتقل شد.

در سوابق زندان، وکیلی که بتواند از جانب آنها صحبت کند، ذکر نشده است.

راسوم، رید و مظنون نوجوان قبلاً توسط پلیس آستین در سال ۲۰۲۱ به دلیل یک سری سرقت دستگیر شده بودند.