پلوسی قصد دارد از تایوان بازدید کند و هشدارهای وحشتناکی را از سوی شخصیت رسانه‌ای چینی به دنبال داشتجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بر اساس گزارش‌ها، پس از گمانه‌زنی‌های فراوان، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان این هفته به تایوان سفر کرده و با مقامات دولتی دیدار خواهد کرد و سردبیر سابق یک نشریه دولتی چین هشدار شدیدی صادر کرده است.

در حالی که جزئیات خاصی در هوا باقی مانده است، انتظار می رود پلوسی پس از توقف فعلی خود در سنگاپور به تایوان برود. گزارش شده است که وی قرار است در عصر سه شنبه و چهارشنبه با مقامات تایوانی و سایرین دیدار کند.

یک فرد آشنا به این وضعیت به وال استریت ژورنال گفت: «او قطعاً می آید. تنها متغیر این است که آیا او شب را در تایپه می‌گذراند یا خیر.

پلوسی اولین رئیس مجلس نمایندگان است که پس از نیوت گینگریچ در سال ۱۹۹۷ به تایوان سفر می کند. چین هشدارهای شدیدی نسبت به چنین دیداری صادر کرده است.

پسر مهاجران تایوانی می‌گوید پلوسی باید در هنگام بازدید این موضوع را دنبال کند: “یک سیگنال بسیار مهم”

سخنگوی وزارت امور خارجه چین درباره احتمال رفتن پلوسی گفت: چین اقدامات قاطع و قوی برای دفاع از حاکمیت و تمامیت ارضی خود انجام خواهد داد. به تایوان

هو شیجین، شخصیت رسانه‌ای چینی در واکنش به این خبر هشدار داد که چه چیزی ممکن است در پی داشته باشد.

“بگذارید او به تایوان برود. اما قبل از عزیمت دعا کنید: برای خود آرزوی سفری امن داشته باشید و آرزو کنید که تاریخ به عنوان گناهکاری تعریف نشود که مارپیچ روند تشدید را آغاز می کند و اصطکاک های نظامی را به یک جنگ گسترده در تنگه تایوان گسترش می دهد.” سردبیر سابق گلوبال تایمز گفت.

هو شیجین قبلاً پیشنهاد کرده بود که اگر پلوسی به تایوان برود، چین هواپیمای پلوسی را ساقط کند.

قبل از عزیمت پلوسی به آسیا، پنتاگون ناو یو اس اس رونالد ریگان و یک گروه ضربتی را از سنگاپور به دریای چین جنوبی منتقل کرد، اگرچه ناو هواپیمابر قبل از اقامت کوتاه خود در سنگاپور در آنجا بود.

پلوسی سفر خود را با توقفی در سنگاپور آغاز کرد و عکس‌هایی از توقف خود در آنجا منتشر کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

رئیس مجلس همچنین قصد دارد از سنگاپور، مالزی، کره جنوبی و ژاپن دیدن کند.

پلوسی با هیئتی از مجلس نمایندگان شامل گریگوری میکس از نیویورک، مارک تاکانو از کالیفرنیا، سوزان دلبن از واشنگتن، راجا کریشنامورتی از ایلینوی و اندی کیم از نیوجرسی، در حال سفر است.