پلوسی ترامپ را به آتش می‌کشد، پیش‌بینی می‌کند که دموکرات‌ها در جریان حضور در «نمایش دیرهنگام با استفان کولبر» در انتخابات میان دوره‌ای شرکت خواهند کرد.


نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، دوشنبه شب در جریان حضور در «نمایش دیرهنگام با استفان کولبرت» پیش‌بینی جسورانه‌ای درباره میان‌دوره‌ای سال ۲۰۲۲ کرد.

دموکرات کالیفرنیا برای مصاحبه با کولبر در مقابل تماشاچیان مشتاق نشست. گوینده یک کت و شلوار صورتی با کفش های پاشنه بلند صورتی پوشیده بود و روی یقه اش سنجاقی داشت که پرچم آمریکا و اوکراین را نشان می داد.

پلوسی در حالی که حضار با تشویق غرش می کردند، گفت: “من معتقدم که ما مجلس را برگزار خواهیم کرد.” ما مجلس نمایندگان را با کسب کرسی های بیشتر برگزار خواهیم کرد. ما ۴۰ کرسی را به دست آوردیم، سپس برخی از کرسی ها را زمانی که ترامپ در رای گیری حضور داشت از دست دادیم، برخی را در حوزه های ترامپ از دست دادیم، اما آنقدر کرسی داشتیم که مجلس را با او در برگه رای نگه داریم. او در حال حاضر در برگه رای نیست.”

پلوسی پس از نام بردن از ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، بابت به زبان آوردن نام خود برای حضار عذرخواهی کرد. او در حالی که دستش را روی سینه اش گرفته بود گفت: “اوه، اسمش را گفتم؟ قصدم این نبود.”

پلوسی به دلیل ادعای مهاجران غیرقانونی نابود شد، باید در فلوریدا بمانند تا “محصولات اینجا را انتخاب کنند”

پلوسی به دلیل به زبان آوردن نام رئیس جمهور ترامپ برای حضار استفان کولبرت وانمود کرد که عذرخواهی کرده است.

پلوسی به دلیل به زبان آوردن نام رئیس جمهور ترامپ برای حضار استفان کولبرت وانمود کرد که عذرخواهی کرده است.
(سی‌بی‌اس/ نمایش دیرهنگام با استفان کولبرت)

کولبر گفت: «ما نوارهای ویدئویی را بخور خواهیم داد.

او افزود: «شاید بتوانید آن را از بین ببرید.

نانسی پلوسی در حین حضور غافلگیرکننده در جشنواره موزیک نیویورک هو کرد، ویدیوها برای نمایش ظاهر می شوند

کولبر قبل از اینکه پلوسی را تحت فشار بگذارد که چرا او در مورد میاندوره ها مطمئن است، به شوخی گفت: «این یک نمایش خانوادگی است.

در طی یک پاسخ طولانی، پلوسی از واکنش های منفی ۶ ژانویه و لغو رو در مقابل وید به عنوان بخشی از دلیل “کاملا آماده بودن” دموکرات ها یاد کرد.

«بیشترین هجوم نامزدها مطرح شد [after January 6th]، جوانان، رنگین پوستان، نسل های مختلف، پیشینه های مختلف و بقیه. تنوع زیبای آمریکا جلو آمد. پلوسی استدلال می کند که آنها به آن کارشناسانی که می گفتند “شما نمی توانید برنده شوید” توجه نکردند.

استفان کولبر مجری برنامه، نانسی پلوسی را در مورد پیش بینی های خوش بینانه اش در مورد انتخابات میان دوره ای تحت فشار قرار داد و استدلال کرد که نظرسنجی ها "منعکس نکرد" ارزیابی او

استفان کولبر مجری برنامه، نانسی پلوسی را در مورد پیش بینی های خوش بینانه اش در مورد میان دوره ای تحت فشار قرار داد و استدلال کرد که نظرسنجی ها ارزیابی او را منعکس نمی کند.
(سی‌بی‌اس/ نمایش دیرهنگام با استفان کولبرت)

او افزود: “وقتی Roe v. Wade پایین آمد، بوم، ما کاملا آماده بودیم. و این باعث شد که برخی نگرش کاملاً متفاوتی در مورد اینکه آیا می توانیم برنده شویم یا خیر.”

پس از اینکه پلوسی استدلال خود را ارائه کرد، کولبر اشاره کرد که به نظر می رسد “در زمان گذشته صحبت می کند”.

کاندیدای حزب جمهوری خواه آریزونا: دموکرات ها «هر کاری که می توانند انجام می دهند» تا از صحبت در مورد تورم و بحران مرزی اجتناب کنند.

کولبر اصرار کرد: “اگر برایتان مهم نیست که به این موضوع اشاره کنم، ما هنوز بیش از یک ماه فرصت داریم. نظرسنجی ها هنوز لزوماً آنچه را که شما می گویید منعکس نمی کنند.”

پلوسی تصریح کرد که منظور او “زمانی که مردم تصمیم گرفتند نامزد شوند” بود.

او گفت که در حال تماشای هر یک از رقابت‌های میان‌دوره‌ای به شیوه‌ای «خونسرد» است تا ببیند دموکرات‌ها کجا می‌توانند برنده شوند و تعداد خود را افزایش دهند.

پلوسی همچنین رئیس جمهور بایدن را به عنوان یک “رئیس جمهور بزرگ” ستود و گفت که به عملکرد او افتخار می کند.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که به عملکرد بایدن افتخار می کند و گفت که او کاری انجام داده است. "کار قابل توجه" از زمان روی کار آمدن در سال 2021 و در اواخر شب او.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که به عملکرد بایدن افتخار می‌کند و گفت که او از زمان روی کار آمدن در سال ۲۰۲۱ در حضور اواخر شب خود، “کار قابل توجهی” انجام داده است.
(تراشه Somodevilla/Getty Images)

او گفت: “با همکاری با هم، کارهای زیادی انجام دادیم. و این در حال قدردانی است… رئیس جمهور کار قابل توجهی انجام داده است و ما افتخار کرده ایم.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این مصاحبه پس از آن انجام شد که پلوسی هفته گذشته سیل انتقادات را به دلیل تصویب نکردن قانونی مبنی بر ممنوعیت قانونگذاران از معامله سهام دریافت کرد. هیئت تحریریه واشنگتن پست از پلوسی و دموکرات ها به دلیل عدم اقدام آنها در مورد این موضوع انتقاد کرد.

ابیگیل اسپانبرگر، نماینده ویرجینیا، نماینده دموکرات، انفعال پلوسی در این مورد را “شکست رهبری مجلس نمایندگان” خواند.