پلتفرم Summit Learning با حمایت زاکربرگ به مدارس پیشنهاد می‌کند به مکالمات آنلاین والدین گوش کنند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

برای اولین بار در FOX – Summit Learning، یک پلتفرم یادگیری دیجیتال که توسط Chan Zuckerberg Initiative تأمین مالی می‌شود، توصیه می‌کند که مدارس بر فعالیت‌های آنلاین والدین نظارت کنند، مانند نظرات انتقادی آنها و گروه‌های فیس‌بوک که عمومی هستند.

سامیت توصیه کرد که مدارس باید “به مکالمات آنلاین گوش کنند” از والدین و دستورالعمل هایی در مورد چگونگی انجام این کار ارائه کنند. فاکس نیوز دیجیتال توصیه های Summit Learning را در پورتال داخلی که در دسترس عموم نیست، اما برای مربیانی که از این پلت فرم استفاده می کنند، آشکار کرد.

این پلتفرم دیجیتال توسط صدها مدرسه در سراسر ایالات متحده استفاده می شود و تا حدی توسط مهندسان فیس بوک توسعه داده شد که تا زمانی که مارک زاکربرگ و سازمان پریسیلا چان در سال ۲۰۱۷ وارد همکاری شدند، به کار با این پلت فرم ادامه دادند.

مارک زاکربرگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل فیس بوک، در مقابل مجلس نمایندگان آمریکا، 23 اکتبر 2019 در واشنگتن دی سی شهادت می دهد.

مارک زاکربرگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل فیس بوک، در مقابل مجلس نمایندگان آمریکا، ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹ در واشنگتن دی سی شهادت می دهد.
(عکس از چیپ سومودویلا/گتی ایماژ)

فاکس نیوز دیجیتال با Chan Zuckerberg Initiative تماس گرفت اما پاسخی دریافت نکرد.

ناحیه آریزونا پس از افشای علنی نام والدینی که درخواست سوابق داشتند به “ارعاب” متهم شد

مدارسی که سعی در اجرای Summit دارند با واکنش والدینی مواجه شده اند که نگران امنیت داده های دانش آموزان، از جمله جنبه های دیگر این برنامه هستند. به عنوان مثال، پس از ورود مدارس دولتی Cheshire در کانکتیکات به Summit در سال ۲۰۱۷، “مخالفت” والدین باعث شد این برنامه متوقف شود. سرپرست Cheshire اذعان کرد که این پلتفرم به نام‌ها، ایمیل‌ها و تحلیل‌های عملکرد دانش‌آموزان دسترسی خواهد داشت.

مارک زاکربرگ و پریسیلا چان در فرش قرمز جایزه پیشرفت 2020 در مرکز تحقیقات ایمز ناسا در 03 نوامبر 2019 در Mountain View، کالیفرنیا شرکت می کنند.

مارک زاکربرگ و پریسیلا چان در فرش قرمز جایزه پیشرفت ۲۰۲۰ در مرکز تحقیقات ایمز ناسا در ۰۳ نوامبر ۲۰۱۹ در Mountain View، کالیفرنیا شرکت می کنند.
(تاتل/گتی ایماژ برای جایزه پیشرفت)

علاوه بر این، تحقیقات مرکز سیاست آموزشی ملی، که در دانشکده آموزش بولدر دانشگاه کلرادو قرار دارد، ادعا می‌کند که قراردادهای سامیت با مدارس “یک خطر بالقوه قابل توجه برای حریم خصوصی دانش‌آموزان است و دری را برای بهره‌برداری از این داده‌ها توسط دانش‌آموزان باز می‌کند. ابتکار چان زاکربرگ و احتمالاً توسط اشخاص ثالث ناشناس – برای اهدافی که هیچ ارتباطی با بهبود کیفیت آموزش آن دانش‌آموزان ندارد.»

Summit Learning ادعاهای محققان را رد کرد و آنها را “نادرست” خواند.

به فاکس نیوز دیجیتال گفته شد: “حفاظت از حریم خصوصی دانش آموزان یک اولویت است و چیزی است که ما بسیار جدی می گیریم.” سیاست حفظ حریم خصوصی سامیت بیان می کند که آنها “اطلاعات شخصی را برای کسب درآمد نمی فروشند یا از آنها استفاده نمی کنند” و “از اطلاعات شخصی دانش آموزان برای چیزی غیر از اهداف آموزشی استفاده نمی کنند.”

محققان مرکز ملی سیاست آموزش ادعا کردند که قراردادهای Summit Learning یک

محققان مرکز ملی سیاست آموزش ادعا کردند که قراردادهای Summit Learning یک “خطر بالقوه قابل توجه” برای داده های دانش آموزان ایجاد می کند.
(iStock)

این سیاست اضافه می‌کند: «در موارد خاص، ممکن است از اطلاعات شناسایی‌شده (یعنی اطلاعاتی که نمی‌توان برای شناسایی یا تماس با یک فرد استفاده کرد) برای بهبود تجربه شما در خدمات یادگیری استفاده کنیم.»

والدین یوتا پس از کشف داده‌های نژادی «ماینینگ» وزارت دفاع، نام فرزندانشان: «بیش از حد مطلق» داغ شدند

با استفاده از چشایر به عنوان مثال، سامیت دستورالعمل هایی را برای “استراتژی ارتباطی تهاجمی” برای جلوگیری از تکرار قیام موفقیت آمیز والدین علیه پلت فرم به مدارس ارائه کرد.

آموزش سران توسط چان زاکربرگ تامین شده است

آموزش سران توسط چان زاکربرگ تامین شده است
(فاکس نیوز دیجیتال)

“گروه گفتگوی آنلاین: والدین ممکن است گروه هایی را در فیس بوک یا سایر سیستم عامل های آنلاین ایجاد کنند تا در مورد آموزش Summit… [these groups] برای ایجاد کمپینی علیه آموزش اجلاس سران استفاده شده است.”

“شما می توانید با ایجاد هشدارهای Google در مورد یک اعلان ایمیلی زمانی که کلمات کلیدی (مانند “Summit Learning” + نام مدرسه شما) در یک وب سایت ظاهر می شود، به روز بمانید. نظارت منظم بر حساب های رسانه های اجتماعی مدرسه شما برای نظرات و سوالات در مورد Summit Learning است. همچنین انتقادی است.»

سامیت پیشنهاد کرد که مدارس همچنین باید “مراقب” پست‌های رسانه‌های اجتماعی خبرنگارانی باشند که درخواست مصاحبه با والدین درباره آموزش سران را دارند.

پورتال داخلی Summit Learning حاوی پیشنهادهایی برای مدارس در مورد نحوه اجرای Summit Learning با

پورتال داخلی Summit Learning حاوی پیشنهادهایی برای مدارس در مورد نحوه اجرای Summit Learning با “استراتژی ارتباطات تهاجمی” است.
(فاکس نیوز دیجیتال)

مدیر سهام کالیفرنیا در یادداشت‌های جلسه فاش شده، «مقاومت‌کنندگان» والدین را به دستور کار منطقه محکوم می‌کند

Summit Learning در بیانیه ای برای فاکس نیوز دیجیتال گفت: “سندی که شما به اشتراک گذاشتید، مدیران مدارس را تشویق می کند تا به سوالات جامعه خود توجه کنند تا بتوانند اطلاعات واقعی را ارائه دهند و گفتگوهای باز در مورد دیدگاه خود برای آموزش داشته باشند.”

برای جلوگیری از مقاومت مورد انتظار والدین، سامیت پیشنهاد کرد که مدارس باید والدینی را که می توانند «متحدان» باشند، «یک سال قبل از شروع مناقشه» «پرورش دهند». به عنوان مثال، مدارس می توانند والدین را تشویق کنند تا در جلسات هیئت مدیره مدرسه صحبت کنند تا اظهارات منفی را متعادل کنند و پس از پوشش منفی در رسانه های محلی به سردبیر نامه بنویسند.

Summit Learning پیشنهاد کرد که مدارس می توانند با والدین حامی همکاری کنند و قبل از شروع

Summit Learning پیشنهاد کرد که مدارس می توانند با والدین حامی همکاری کنند و قبل از شروع “جنجال” آماده شوند.
(فاکس نیوز دیجیتال)

اتحادیه معلمان NEA 140 هزار خرج برای «فهرست دشمنان» می کند.

“اگر قبلاً والدین حامی را شناسایی کرده اید… بررسی کنید که آیا آنها مایلند تجربیات خود را از طریق نامه، خبرنامه یا جلسه هیئت مدیره مدرسه با سایر والدین به اشتراک بگذارند.”

سامیت به فاکس نیوز دیجیتال توضیح داد: «این ادعا که این برنامه مربیان را تشویق به «جاسوسی» می‌کند، صحت ندارد. “ارتباط با والدین در رسانه های اجتماعی عمومی، توجه به اخبار محلی و گفتگو با خانواده ها راه های مثبتی است که مربیان می توانند نیازهای جامعه خود را درک کنند، به آنها رسیدگی کنند و از آنها حمایت کنند.”

سامیت همچنین در مورد “علائم هشداردهنده” که نشان می دهد والدین در مراحل اولیه سازماندهی “کمپین های ضد آموزش اجلاس سران” هستند، توصیه کرد. اجلاس سران به مدارس هشدار داد که “اپوزیسیون می تواند به سرعت بسازد” و نباید آن را نادیده گرفت.

یکی از نمونه‌های علامت هشداردهنده‌ای که مخالفت در حال افزایش است، شامل این می‌شود که والدین «سوالات مداوم… به‌ویژه پس از تلاش با حسن نیت برای ارائه اطلاعات» بپرسند. نمونه دیگری از علامت هشدار “سوالاتی با عبارات مشابه یا سیل سوالات ایمیلی بود [are sent] به منطقه،” با توجه به Summit.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک و همسرش پریسیلا چان، در حالی که برای سخنرانی در سانفرانسیسکو آماده می شوند، لبخند می زنند.

مدیرعامل فیس بوک مارک زاکربرگ و همسرش پریسیلا چان در حالی که برای سخنرانی در سانفرانسیسکو آماده می شوند لبخند می زنند.

Summit از خود در برابر نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی دانش‌آموزان دفاع کرد و اظهار داشت: “دقیقاً مانند هر سوابق دانش‌آموزی، مدرسه و اجلاس ما دارای پروتکل‌های سخت‌گیرانه‌ای برای محافظت از داده‌های دانش‌آموزان موجود در پلتفرم آموزشی اجلاس سران هستند. این پلتفرم حاوی اطلاعات محدودی در مورد نمرات و نمرات دانش‌آموزان است. تکالیف، بازخورد معلمان، و آدرس‌های ایمیلی که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا به پلتفرم وارد شوند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سامیت افزود که “دسترسی به معلمان و والدین محدود است” و شامل اطلاعاتی درباره سیستمی است که برای محافظت از داده ها در اختیار دارد.

آنها به فاکس نیوز دیجیتال گفتند: «ما متعهد هستیم که از اطلاعات فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنیم و داده‌های کاربران از جمله داده‌های شناسایی نشده را نمی‌فروشیم. ما فراتر از انطباق و استانداردهای صنعت عمل می کنیم [to protect student privacy]”