پس از دوئل در صحرا، ترامپ و پنس این هفته در پایتخت کشور سخنرانی خواهند کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رئیس جمهور سابق ترامپ این هفته برای اولین بار پس از ترک کاخ سفید یک سال و نیم پیش به واشنگتن دی سی بازمی گردد.

رئیس جمهور سابق سخنرانی اصلی را روز سه شنبه در یک اجلاس دو روزه به میزبانی مؤسسه سیاست اول آمریکا، یک سازمان غیرانتفاعی و اتاق فکر که سال گذشته توسط مقاماتی که در دولت ترامپ کار می کردند، ایراد خواهد کرد.

در حالی که این رویداد فقط برای دعوت است و برای عموم آزاد نیست، سخنرانی ها، از جمله سخنرانی رئیس جمهور سابق، به صورت زنده پخش می شود.

ترامپ آخرین بار در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ در واشنگتن دی سی بود. او پایتخت کشور را ساعاتی قبل از مراسم تحلیف جو بایدن ترک کرد و به اولین رئیس جمهور در حال خروج در یک قرن و نیم تبدیل شد که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نکرد.

۲۰۲۴ تماشا کنید: ترامپ یک بار دیگر از یک سخنرانی بزرگ برای کنایه زدن به نامزدی ریاست جمهوری استفاده می کند

در این عکس پرونده 24 نوامبر 2020، رئیس جمهور ترامپ در حالی که مایک پنس معاون رئیس جمهور در واشنگتن گوش می دهد، در اتاق کنفرانس مطبوعاتی صحبت می کند.

در این عکس پرونده ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰، رئیس جمهور ترامپ در حالی که مایک پنس معاون رئیس جمهور در واشنگتن گوش می دهد، در اتاق کنفرانس مطبوعاتی صحبت می کند.
(AP Photo/Susan Walsh, File)

در آستانه سخنرانی سه‌شنبه ترامپ، مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق، آنچه را که به‌عنوان یک سخنرانی بلندپایه در بنیاد هریتیج اعلام می‌شود، ارائه خواهد کرد که بر ابتکارات سیاست «دستور کار آزادی» او و چشم‌انداز او برای آینده حزب جمهوری‌خواه متمرکز است.

پنس سال گذشته، دو هفته پس از پایان دولت ترامپ، به‌عنوان عضو مهمان به بنیاد هریتیج، یکی از قدیمی‌ترین و تأثیرگذارترین اندیشکده‌های جنبش محافظه‌کار پیوست. معاون رئیس‌جمهور سابق در حال عبور از کشور بوده است، به جمهوری‌خواهان همکار در انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۲۲ کمک می‌کند و برنامه‌های خود را برجسته می‌کند، که می‌تواند به عنوان موضوعی برای نامزدی احتمالی ریاست‌جمهوری خود در سال ۲۰۲۴ نیز باشد.

بازگشت پنس به نیو همپسایر در یک سیگنال ۲۰۲۴ دیگر در ماه آینده

ترامپ از زمان خروج از کاخ سفید با یک نامزدی دیگر در انتخابات ریاست‌جمهوری معاشقه می‌کند و اخیراً به نظر می‌رسد که قوی‌ترین نشانه‌ای را که تاکنون از اهدافش ارائه کرده است. به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور سابق در مصاحبه اخیر با مجله نیویورک نشان داده است که تصمیم او در سال ۲۰۲۴ مربوط به چه زمانی است – نه اگر.

ترامپ در مصاحبه‌ای که یک هفته و نیم پیش منتشر شد، ظاهراً با اشاره به انتخابات میان‌دوره‌ای در نوامبر گفت: «می‌توانم بگویم تصمیم بزرگ من این است که قبل یا بعد بروم».

شنبه شب، در حالی که ترامپ در اجلاس کنش دانشجویی جوان محافظه‌کار در ایالات متحده سخنرانی می‌کرد، به لاس زدن خود با مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ ادامه داد.

رئیس‌جمهور سابق ترامپ در نشست اقدام دانشجویی نقطه عطف ایالات متحده، شنبه، 23 ژوئیه 2022، در تامپا، فلوریدا سخنرانی می‌کند.

رئیس‌جمهور سابق ترامپ در نشست اقدام دانشجویی نقطه عطف ایالات متحده، شنبه، ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۲، در تامپا، فلوریدا سخنرانی می‌کند.
(سارا فریمن/فاکس نیوز)

وی پس از تکرار این جمله که «شاید مجبور باشیم دوباره این کار را انجام دهیم»، با اشاره به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۲۴، افزود: «اگر در خانه می‌ماندم، اگر اعلام می‌کردم قصد نامزدی ندارم، آزار و شکنجه است. دونالد ترامپ فوراً متوقف خواهد شد… اما آنها از من می خواهند که این کار را انجام دهم.

دوئل ترامپ و پنس در صحرا

سخنرانی‌های ظاهراً رقابتی ترامپ و پنس در واشنگتن دی سی، این هفته چند روز پس از برگزاری مسابقات دوئل در آریزونا انجام شد.

ترامپ روز جمعه سر تیتر یک گردهمایی در پرسکات ولی، آریزونا – در حدود ۹۰ مایلی شمال فینیکس – برای مجری سابق اخبار تلویزیونی، کاری لیک، که برای نامزدی فرمانداری جمهوری‌خواهان نامزد می‌شود، و سه نامزد دیگر حزب جمهوری‌خواه که رئیس‌جمهور سابق از آنها حمایت کرده است: سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر، بلیک مسترز بود. برای سنا، آبه حماده برای دادستان کل آریزونا و نماینده ایالتی مارک فینچم برای وزیر امور خارجه آریزونا.

فهرست نامزدهای ترامپ به شدت از ادعاهای اثبات نشده رئیس جمهور سابق مبنی بر “تقلب” و “دزدیده شدن” رقابت ریاست جمهوری ۲۰۲۰ حمایت می کند.

اختلاف پنس و ترامپ در دوره ابتدایی حکومت جمهوری خواهان آریزونا

پنس سرفصل رویدادها در مناطق فینیکس و توسان برای کارین تیلور رابسون، توسعه‌دهنده املاک و مستغلات و عضو هیئت رئیسه آریزونا، کارین تیلور رابسون بود که او چند روز قبل از او حمایت کرد. تیلور رابسون یک نامزد پیشتاز با لیک برای نامزدی فرمانداری GOP در انتخابات مقدماتی ۲ آگوست در رقابت برای جانشینی فرماندار داگ داسی، فرماندار با مدت محدود GOP است.

پنس که با دوسی در دو ایستگاه در آریزونا همکاری کرد، تیلور رابسون را تحسین کرد و گفت: “هیچکس به اندازه کارین تیلور رابسون برای بلیط ترامپ-پنس در سال ۲۰۱۶ یا در سال ۲۰۲۰ سخت کار نکرد… او داوطلب شد، او به جمع آوری میلیون ها نفر کمک کرد. دلار برای کمپین ما. وقتی به کارین نیاز داشتیم، کارین همیشه آنجا بود.”

و لیک را هدف گرفت و اعتبار محافظه کارانه او را زیر سوال برد.

پنس با اشاره به لیک گفت: «ببینید، من همیشه از پذیرایی از افرادی که به حزب جمهوری‌خواه تغییر می‌کنند خوشحالم. اما جمهوریخواهان آریزونا به فرمانداری نیاز ندارند که از باراک اوباما و هیلاری کلینتون حمایت کند.

پنس، مانند گذشته، رأی دهندگان را تشویق کرد که به آینده نگاه کنند و نه «گذشته»، که به نظر می رسد اشاره پنهانی به امتناع رئیس سابق او از پذیرش پیروزی بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ باشد.

کریستی نوم در ستون FOX NEWS 2024 هفته گذشته خبر می دهد

“بعضی از مردم می‌خواهند این انتخابات مربوط به گذشته باشد، اما انتخابات همیشه مربوط به آینده است. دموکرات‌ها دوست ندارند جمهوری‌خواهان چشم ما را از توپ بردارند و بر روزهای گذشته تمرکز کنند.” پنس در توییتر اضافه کرد به دنبال توقف هایش در آریزونا.

ترامپ در گردهمایی خود از لیک و دیگر نامزدهای مورد حمایتش تمجید کرد و بار دیگر دوسی را به شدت مورد انتقاد قرار داد. فرماندار محافظه کار آریزونا به دلیل تأیید پیروزی نازک بایدن در آریزونا در انتخابات ۲۰۲۰ مورد خشم ترامپ قرار گرفت. دوسی در دسامبر ۲۰۲۰ در حالی که نتایج ایالت خود را تأیید می کرد، به طور علنی تماس تلفنی ترامپ را خاموش کرد.

رئیس‌جمهور سابق ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه فرمانداری کری لیک را در گردهمایی 22 ژوئیه 2022 در دره پرسکات، آریز، در آغوش گرفت. انتخابات مقدماتی آریزونا در 2 اوت برگزار خواهد شد.

رئیس‌جمهور سابق ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه فرمانداری کری لیک را در گردهمایی ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در دره پرسکات، آریز، در آغوش گرفت. انتخابات مقدماتی آریزونا در ۲ اوت برگزار خواهد شد.
(ماریو تاما/گتی ایماژ)

جدایی پنس از ترامپ در آریزونا دومین جدایی او در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در دو ماه گذشته بود. معاون سابق رئیس جمهور از فرماندار جمهوری خواه جورجیا برایان کمپ حمایت کرد و با فرماندار محافظه کار در خارج از آتلانتا در آستانه انتخابات مقدماتی این ایالت در ۲۴ مه مبارزات انتخاباتی انجام داد. کمپ سناتور سابق دیوید پردو مورد حمایت ترامپ را در انتخابات مقدماتی شکست داد. ترامپ از زمانی که فرماندار نتایج انتخابات ۲۰۲۰ در جورجیا را تأیید کرد، جایی که بایدن در یک ایالت میدان نبرد کلیدی، ترامپ را با اختلاف کم از پیش رو برداشت، ترامپ بارها کمپ را هدف قرار داده بود.

اما برخلاف جورجیا، جایی که وقتی پنس فرماندار را تایید کرد، کمپ بسیار جلوتر از پردو بود، رقابت بین تیلور رابسون و لیک همچنان بسیار رقابتی است.

نبردهای نیابتی بین پنس و ترامپ در ایالت های میدان نبرد کلیدی مانند آریزونا و جورجیا پیامدهایی برای حزب جمهوری خواه در انتخابات نوامبر دارد، اما آنها همچنین به عنوان پیش نمایشی از یک درگیری احتمالی بین نامزدهای سابق در رقابت های نامزدی ریاست جمهوری ۲۰۲۴ جمهوری خواه عمل می کنند.

پنس دی سی و کارولینای جنوبی از سرفصل‌های مهم خبری نیست

برخلاف ترامپ، سفر روز دوشنبه پنس به پایتخت این کشور با اولین سفر او پس از پایان دولت ترامپ فاصله زیادی دارد. او هفته گذشته در واشنگتن دی سی بود، جایی که تیترهای زیادی را به خود اختصاص داد.

فرماندار برایان کمپ در یک رویداد مبارزاتی در 17 مه 2022 در آلفارتا، گا.

فرماندار برایان کمپ در یک رویداد مبارزاتی در ۱۷ مه ۲۰۲۲ در آلفارتا، گا.
(الیجا نوولاژ/گتی ایماژ)

پس از معرفی کوین مک کارتی، رهبر حزب جمهوریخواه مجلس، سه شنبه شب در مراسم جمع آوری کمک های مالی برای نامزدهای ارشد جمهوری خواه کنگره، پنس روز چهارشنبه با کمیته مطالعات جمهوری خواهان، گروهی قدیمی از اعضای محافظه کار مجلس که زمانی پنس به عنوان نماینده کنگره از ایندیانا رهبری می کرد، ملاقات کرد. رهبر فعلی این گروه، نماینده جیم بنکس از ایندیانا، متحد پنس است و احتمالاً یکی از حامیان اولیه هر کمپین ریاست جمهوری پنس خواهد بود.

در طول صبحانه غیرعلنی مطبوعات، برخی از قانونگذاران از اقدامات پنس در جریان حمله ۶ ژانویه ۲۰۲۱ به ساختمان کنگره آمریکا توسط افراط گرایان راست و دیگر حامیان ترامپ که با هدف برهم زدن صدور گواهینامه کنگره در مورد پیروزی بایدن در کالج انتخاباتی، تشکر کردند. شعار “مایک پنس را حلق آویز کنید”. پنس درخواست ترامپ برای لغو نتایج انتخابات را رد کرد. و برخی از قانونگذاران، منابعی به فاکس نیوز تأیید می کنند، سپس پنس را تشویق کردند تا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ نامزد شود.

مارک شورت، یکی از مشاوران و دستیاران نزدیک پنس که به عنوان رئیس دفتر معاون سابق رئیس‌جمهور خدمت می‌کرد، به فاکس نیوز پنس گفت: «تشویق بسیاری از مخاطبان دریافت کرده است». [the Republican Study Committee] در گذشته. اما چیزی که این دیدار هفته گذشته را متفاوت کرد این بود که “در یک محیط عمومی تر … جایی که آنها این تشویق را در مقابل دیگران ارائه می کردند.”

به نظر می رسد نظرات برخی از شرکت کنندگان در صبحانه پنس در مطبوعات نشانه دیگری باشد که برخی از قانونگذاران جمهوری خواه که مدت هاست در خلوت از پنس حمایت کرده اند، اکنون راحت تر این حمایت را در عرصه عمومی بیشتر ابراز می کنند.

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق، سخنرانی خود را در معبد باپتیست فلورانس در چهارشنبه، 20 ژوئیه 2022، در فلورانس، SC به پایان می‌رساند. اظهارات در "دنیای پسا رو"

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق، سخنرانی خود را در معبد باپتیست فلورانس در چهارشنبه، ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۲، در فلورانس، SC به پایان می‌رساند. اظهاراتی در مورد “دنیای پس از رو”
(AP Photo/Meg Kinnard)

پنس پس از توقف در واشنگتن دی سی مستقیماً به کارولینای جنوبی رفت، جایی که از اقدام اکثریت محافظه کار دیوان عالی برای لغو حکم برجسته رو علیه وید که موضوع تفرقه انگیز سقط جنین قانونی را به ایالت ها بازگرداند، ستایش کرد. پنس، که مدت‌ها قهرمان محافظه‌کاران اجتماعی بود، گام‌هایی را که می‌خواهد ببیند ایالت‌ها برای محدود کردن بیشتر دسترسی به سقط جنین بردارند، برجسته کرد. این اولین اظهارنظر علنی پنس در مورد سقط جنین از زمان صدور حکم پرفروش در ماه گذشته توسط دادگاه عالی بود.

شورت خاطرنشان کرد که پنس “ده ها سال است که در این نبرد می جنگد. … او در خط مقدم این نبرد بوده است” و “او خوشحال است که بسیاری از تلاش های او مثمر ثمر بوده است.”

اما او تاکید کرد که در حالی که “لحظه ای برای خشنودی وجود دارد”، معاون سابق رئیس جمهور این موضوع را با روحیه شفقت برای زنانی که با حاملگی های ناخواسته مواجه می شوند، مطرح می کند. شورت گفت که حزب جمهوری خواه باید “نشان دهد که حزب ما می تواند به زنان در بحران کمک کند.”

و او خاطرنشان کرد که پنس اغلب از مراکز حاملگی بحرانی به عنوان محل سخنرانی خود در مورد موضوع سقط جنین استفاده می کند و سخنرانی های بیشتری در چنین مکان هایی برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

فعالان طرفدار انتخاب به حکم تاریخی دادگاه عالی برای لغو رو در مقابل وید واکنش نشان دادند.

فعالان طرفدار انتخاب به حکم تاریخی دادگاه عالی برای لغو رو در مقابل وید واکنش نشان دادند.
(فاکس نیوز دیجیتال)

توقف پنس هفته گذشته در کارولینای جنوبی، ششمین توقف او در یک سال و نیم گذشته در ایالتی بود که در تقویم نامزدهای ریاست جمهوری جمهوری خواهان سومین رای را به خود اختصاص داد و در ایالتی که محافظه کاران اجتماعی نقش بزرگی در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه دارند.

پنس نیوهمپشایر محدود شده است

پنس همچنین از زمان خروج از سمت خود به آیووا، که گروه های حزبی آن برنامه نامزدی حزب جمهوری خواه را آغاز می کنند، و به نیوهمپشایر، که دومین رای می دهد و اولین انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری را برگزار می کند، بازدیدهای زیادی داشته است.

در نشانه دیگری مبنی بر اینکه پنس در حال آماده شدن برای مناقصه احتمالی کاخ سفید است، او در ۱۷ اوت به ایالت گرانیت بازخواهد گشت تا تیتر یک موسسه نیوهمپشایر سیاست و تخم مرغ باشد. برای دو دهه، مجموعه سخنرانی کالج سنت آنسلم یک توقف ضروری برای نامزدهای ریاست جمهوری و رقبای بالقوه کاخ سفید بوده است که از اولین ایالت اولیه ریاست جمهوری در کشور بازدید می کنند.

نیل لوک، مدیر اجرایی موسسه سیاست نیوهمپشایر به فاکس نیوز گفت: “علاقه بسیار زیادی برای شنیدن صحبت های معاون رئیس جمهور وجود دارد. همیشه از من می پرسند، “چه زمانی معاون رئیس جمهور پنس را به موسسه می خواهید؟”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

و این احتمال وجود دارد که پنس نیز تابستان امسال به آیووا بازگردد.

شورت سفرهای پنس را “برنامه ای تهاجمی” خواند و خاطرنشان کرد که پس از چهار سال معاونت رئیس جمهور، “شما به چنین سرعتی عادت کرده اید.”