پس از حمله به دیو چاپل، منتقدان رویکرد «کلمات خشونت هستند» را منفجر کردند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

منتقدان روز چهارشنبه به شدت به شعار “کلمات خشونت هستند” توسط برخی از چپ ها پس از حمله اواسط اجرا به کمدین دیو چاپل پاسخ دادند.

این حمله اواخر روز سه شنبه در هالیوود بول در لس آنجلس زمانی رخ داد که ایزایا لی ۲۳ ساله، که ظاهراً یک اسلحه ماکت با تیغه چاقو داخل آن حمل می کرد، ظاهراً با عجله به صحنه رفت و در حالی که شاپل در حال اجرای برنامه خود بود، برخورد کرد.نتفلیکس یک جوک است“تور

چاپل که در این حمله آسیبی ندید، بعداً به شوخی گفت که لی یک “مرد ترنس” است و به شوخی های گذشته خود در مورد افراد ترنس اشاره کرد. او همچنین در حین اجرا گفت که اخیراً مجبور شده است امنیت خود را در میان تهدیدهای جدید ناشی از روال عادی خود افزایش دهد.

بایگانی - کمدین دیو چاپل در یک مسابقه بوکس در 6 نوامبر 2021 در لاس وگاس شرکت می کند.  (AP Photo/Steve Marcus, File)

بایگانی – کمدین دیو چاپل در یک مسابقه بوکس در ۶ نوامبر ۲۰۲۱ در لاس وگاس شرکت می کند. (AP Photo/Steve Marcus, File)
(AP Photo/Steve Marcus, File)

ویل اسمیت رویداد اسکار: «وقتی به کریس سیلی زد، به همه ما سیلی زد» آدرس مادر کریس راک

منتقدان به این حمله با پیوند دادن آن به عبارت “کلمات خشونت هستند” پاسخ دادند، که به گفته نویسنده، دیوید هرسانی، “مفهومی غیر لیبرالی برای خفه کردن گفتار” است که “توسط نسلی از بچه‌های دانشگاهی محبوب شده است”، به این معنی. سخنان کسی که نظری را بیان می کند که دیگران با آن موافق نیستند، می تواند به همان اندازه که خود خشونت واقعی عمل خشونت آمیز باشد، تلقی شود.

“گروهی از مردم در آمریکا هستند که سال هاست به ما می گویند که آنها فکر می کنند کلمات خشونت است. بنابراین اگر چیزی می گویید به این معنی است که به نوعی یک عمل خشونت آمیز است، اما خشونت واقعی است، مثلاً مانند سوزاندن یک هدف یا دیو روبین، مفسر سیاسی در اوایل چهارشنبه به فاکس و دوستان گفت: پپ بویز خشونت نیست.

“وقتی به کلوپ های کمدی می روید، ممکن است چیزی بشنوید که شما را ناراحت کند. ممکن است چیزی بشنوید که شما را آزرده خاطر کند. این هدف از رفتن به یک کلوپ کمدی است. یک کمدین خوب به آن خط نزدیک می شود و شاید به آن سفر کند. هر چند وقت یکبار. اما شما نمی توانید با خشونت به کسی حمله کنید.”

دیو چاپل در جشن افتتاحیه شب که توسط NETFLIX IS A JOKE در W Hollywood در 28 آوریل 2022 در هالیوود، کالیفرنیا برگزار شد، شرکت می کند.

دیو چاپل در جشن افتتاحیه شب که توسط NETFLIX IS A JOKE در W Hollywood در ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ در هالیوود، کالیفرنیا برگزار شد، شرکت می کند.
(عکس از فیلیپ فاراونه/گتی ایماژ برای نتفلیکس)

گزارش: ویل اسمیت «شخصا» از کریس راک به خاطر سیلی‌های اسکار عذرخواهی نکرده است

برخی دیگر از منتقدان به رسانه های اجتماعی پرداختند و برخی حمله به شاپل را “نتیجه نهایی” فشار “کلمات خشونت هستند” توصیف کردند و برخی دیگر دموکرات ها را به “عادی سازی” خشونت علیه افرادی که چیزهایی را می گویند که دیگران با آن موافق نیستند، متهم کردند.

کیتلین فلانگان، نویسنده، در توییتی نوشت: “اگر “کلمات خشونت هستند” ما چه می گوییم عجله در صحنه و تلاش برای چاقو زدن به کسی؟ خشونت خشونت است… کلمات کلمات هستند.” کسانی که در پاسخ به کلمات از خشونت استفاده می کنند.”

استفان میلر، روزنامه‌نگار، نوشت که جمعیت «کلمات خشونت هستند»، خشونت واقعی را توجیه می‌کند، همانطور که او در پاسخ به توییتی از ITV News، یک رسانه بریتانیایی، در مورد حمله چاپل با کلمه «حمله» در گیومه، گزارش داد.

کارول مارکوویچ، یکی از همکاران فاکس نیوز، نوشت: «تعرض کمدین‌ها روی صحنه، نتیجه نهایی آشکار فشار «کلمات خشونت هستند» است.

"دیدگاه ها" Sunny Hostin (نمایش/ABC)

Sunny Hostin “The View” (اسکرین شات/ABC)
(اسکرین شات/ABC)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تعدادی از لیبرال ها که به حمله به چپل واکنش نشان دادند، آن را متفاوت دیدند.

«اگر دیو چاپل درباره اقلیت‌ها شوخی‌های توهین‌آمیز نمی‌کرد، روی صحنه مورد حمله قرار نمی‌گرفت. [sic]گروه بریتانیایی Calling all astronauts در توییتر خود نوشت.

مجریان برنامه لیبرال روزانه ABC “The View” تا آنجا پیش رفتند که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را مقصر این حمله دانستند، به طوری که سانی هاستین او را متهم کرد که “بی ادبی” در سراسر کشور به راه انداخته است، و جوی بهار پیشنهاد کرد که او باعث حمله شده است. فقدان “کنترل تکانه” در میان آمریکایی ها.

تحقیقات در مورد این حمله توسط اداره پلیس لس آنجلس در حال انجام است و هنوز انگیزه آن مشخص نشده است.

لورین اورهولتز از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.