پس از اینکه جمهوری‌خواهان مهاجران را به واشنگتن منتقل کردند، AOC دو برابر می‌شود: “جنایت علیه بشریت”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز روز جمعه انتقاد خود را از انتقال مهاجران از مرز ایالات متحده و مکزیک به مناطق مختلف در سراسر کشور تکرار کرد.

این نماینده دموکرات نیویورک در توییتی اقدامات اخیر فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس و فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، را “وحشتناک” خواند و آنها را به “قاچاق” تشبیه کرد.

اوکاسیو کورتز بدون نام بردن از این دو فرماندار، همچنین گفت که جمهوری خواهان مرتکب “جنایت علیه بشریت” هستند.

نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y.، در جلسه کمیته نظارت و اصلاحات مجلس در مورد خشونت با سلاح در کنگره در واشنگتن، 8 ژوئن 2022 سخنرانی می کند.

نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y.، در جلسه کمیته نظارت و اصلاحات مجلس در مورد خشونت با سلاح در کنگره در واشنگتن، ۸ ژوئن ۲۰۲۲ سخنرانی می کند.
(اندرو هارنیک/پول/خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

او در توییتی نوشت: «این وحشتناک است که به نظر می رسد سیاستمداران راست افراطی تصمیم گرفته اند که پاییز قبل از انتخابات زمان برنامه ریزی منظم آنها برای ارتکاب جنایت علیه بشریت در مورد پناهندگان باشد.

AOC به دولت تگزاس پیشنهاد می کند. ABBOTT باید پس از انتقال مهاجران به واشنگتن بازنشسته شود

اوکاسیو کورتز افزود: “این را عادی نکنید. دروغ گفتن و قاچاق افراد برای تلویزیون و کلیک ها طبق معمول سیاست نیست. سوء استفاده است.”

در یک جفت پست دیگر، این بومی برانکس پیشنهاد کرد که مردم باید از “غیرقانونی” خواندن مهاجران خودداری کنند زیرا “اکثر خانواده های آمریکایی” در یک زمان به این کشور مهاجرت کردند.

اوکاسیو کورتز در توییتر نوشت: «بر اساس استانداردهای امروزی، اکثر خانواده‌های آمریکایی در مقطعی از تاریخ خانوادگی خود فاقد اسناد و مدارک یا قاچاق می‌شوند.» در بیشتر موارد، مردم برای آمدن به ایالات متحده نیازی به وکلا و سال‌ها رسیدگی نداشتند تا اینکه مهاجرت به موضوعی نژادی تبدیل شد.»

بایدن می گوید که جمهوری خواهان پس از انتقال مهاجران به تاکستان مارتا، خانه معاون وزیر، «سیاسی بازی می کنند»

این توییت‌ها در حالی منتشر می‌شوند که ابوت حمل دو اتوبوس مملو از مهاجران را به رصدخانه نیروی دریایی در واشنگتن دی سی دی‌سی دسانتیس همچنین هواپیماهایی از مهاجران را به تاکستان مارتا فرستاد.

پیش از این، ابوت مهاجران را با اتوبوس به نیویورک و مناطق دیگر می فرستاد.

او گفت که کاروان‌ها نشان می‌دهند که فرماندار برای اداره ایالت خود “در تقلا” است و شاید باید به شغل دیگری فکر کند.

اوکاسیو-کورتز با اشاره به بحران برق در فوریه ۲۰۲۱ که توسط سه نفر به وجود آمد، گفت: “به یاد می‌آورم که مردم چگونه برای کمک به تگزاسی‌ها قدم برداشتند، وقتی آنها را سرد و گرسنه رها کردید. ما از این خانواده‌ها نیز استقبال خواهیم کرد. آنها چیزهای زیادی برای ارائه دارند.” طوفان های شدید زمستانی

او در پایان گفت: “به نظر می رسد که شما در کار خود مشکل دارید. شاید باید در نظر بگیرید که آیا این کار برای شما مناسب است یا خیر.”

برای دانلود برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ابوت از تصمیم خود برای اعزام مهاجران دفاع کرد زیرا مقامات ارشد دولت بایدن، از جمله جو بایدن، رئیس جمهور و کامالا هریس، معاون رئیس جمهور، بارها بحران مرزی را رد کرده اند.