پس از انتقاد محافظه‌کاران از «قوانین پرچم قرمز» پیشنهادی، سناتور کورنین از قرارداد اسلحه دو حزب دفاع می‌کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سناتور جان کورنین در میان گروهی از سناتورهای دو حزبی است که پیش نویس قانونی را برای رسیدگی به کنترل اسلحه تهیه کرده اند.

سناتور تگزاس روز سه‌شنبه به «فاکس اند فرندز» پیوست تا به طرح‌های پیشنهادی از جمله «قوانین پرچم قرمز» که انتقاد برخی محافظه‌کاران را برانگیخته است، بپردازد.

سناتورهای جمهوری خواه که در مورد توافق آخر هفته درباره قانون اسلحه مذاکره کردند، چندین پیشنهاد دموکرات ها، از جمله ممنوعیت سلاح تهاجمی برای افراد زیر ۲۱ سال را رد کردند، زیرا به شکل گیری توافقی کمک کردند که قانونگذاران معتقدند می تواند به قانون تبدیل شود.

لایحه سنا در پی تیراندازی‌های دسته‌جمعی، پول استفاده‌نشده از کووید را برای تامین امنیت مدارس سوق می‌دهد.

بایگانی - سناتور میچ مک کانل، آر-کی، چپ، و سناتور جان کورنین، از سمت راست تگزاس، پس از یک جلسه سیاست پشت درهای بسته در ساختمان کنگره در واشنگتن، سه شنبه، 8 مارس 2016، با خبرنگاران صحبت می کنند. پس از تیراندازی های هولناک اخیر در Uvalde، تگزاس و بوفالو، نیویورک، یک گروه دو حزبی از سناتورها، از جمله کورنین و سناتور کریس مورفی، D-Conn.، در حال برگزاری جلسات مجازی خصوصی در طول تعطیلات برای تلاش برای ایجاد مصالحه بر سر هستند. قانون ایمنی اسلحه

بایگانی – سناتور میچ مک کانل، آر-کی، چپ، و سناتور جان کورنین، از سمت راست تگزاس، پس از یک جلسه سیاست پشت درهای بسته در ساختمان کنگره در واشنگتن، سه شنبه، ۸ مارس ۲۰۱۶، با خبرنگاران صحبت می کنند. پس از تیراندازی های هولناک اخیر در Uvalde، تگزاس و بوفالو، نیویورک، یک گروه دو حزبی از سناتورها، از جمله کورنین و سناتور کریس مورفی، D-Conn.، در حال برگزاری جلسات مجازی خصوصی در طول تعطیلات برای تلاش برای ایجاد مصالحه بر سر هستند. قانون ایمنی اسلحه
(AP Photo/J. Scott Applewhite, File)

در مورد “قوانین پرچم قرمز” بحث برانگیز، سیاستی که با انتقاد جمهوری خواهان مواجه شده است، کورنین توضیح داد که این پیشنهاد قوانین ملی پرچم قرمز را تصویب نمی کند، اما به ایالت هایی کمک می کند که قوانین پرچم قرمز را دارند.

او گفت: “در نهایت، ما در مورد یک حق قانون اساسی صحبت می کنیم. اما هدف این است که اسلحه را از دست افراد با سابقه مجرمانه و افراد دارای مشکلات سلامت روان که قانون فعلی است، دور نگه داریم.”

سناتور به اریک اشمیت، دادستان کل میسوری پاسخ داد که نگرانی‌های خود را در مورد لایحه دو حزبی دوشنبه شب در برنامه تاکر کارلسون امشب مطرح کرد. اشمیت “قوانین پرچم قرمز” را به عنوان گامی در جهت مصادره نهایی اسلحه محکوم کرد.

“ایالت های سرخ مانند فلوریدا و ایندیانا آنها را دارند و به نظر می رسد که نسبتاً خوب کار می کنند. اما باز هم، این یک الزام ملی نیست. و مطمئناً یکی از الزامات بودجه، نوعی روند دقیق قانونی است که وکیل انجام می دهد. ژنرال گفت:” کورنین پاسخ داد.

کورنین همچنین نیاز به گسترش ممنوعیت خرید اسلحه گرم را به جرایم جنحه‌ای خشونت خانگی توضیح داد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کورنین گفت که معتقد است لایحه ای که با دموکرات ها کار شده است، تعادل مناسبی را برای دریافت حمایت از هر دو طرف ایجاد می کند.

ما راهی برای ارائه سیاست‌های خوب، اجرای قانون فعلی و احترام به حق، حقوق اساسی شهروندان قانون‌مدار برای نگهداری و حمل سلاح پیدا کرده‌ایم.»

تایلر اولسون از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت