پرونده JonBenet Ramsey: اداره پلیس بولدر به فشار جان رمزی برای آزمایش DNA بی طرفانه پاسخ می دهد


جدید{اکنون می توانید} به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اداره پلیس بولدر (BPD) در کلرادو روز یکشنبه به فشار جدیدترین جان رمزی، پدر به قتل رسیده است JonBenet Ramsey، به ۱ آژانس بی طرفانه اجازه می دهد به همان اندازه DNA را در پرونده رفع نشده آزمایش تنبل.

رمزی روز شنبه تحریک کردن دادخواستی را گفتن کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند جارد پولیس، فرماندار کلرادو می‌خواهد به ۱ آژانس بی طرفانه اجازه دهد به همان اندازه DNA را در مقابل BPD در حین سخنرانی در CrimeCon 2022 در لاس وگاس، کدام ممکن است صدها بازدید کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ده‌ها سخنران مختلف اجتناب کرده اند جنایت را به شخصی جلب کرد، آزمایش تنبل. قربانیان چهره های عالی مجری قوانین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشمندان.

رئیس پلیس ماریس هرولد در ادعا‌ای روز یکشنبه ذکر شد: “ما خوب هدف مشترک داریم کدام ممکن است عدالت – را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم اوقات فراغت – را برای خانوار جان بنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه افرادی که تحمل تأثیر اجتناب کرده اند بازو دادن او قرار گرفته‌اند، برقرار کنیم.” “تحقیقات ما همراه خود شرکای فدرال، ایالتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بومی به هیچ وجه متوقف نشده است. این برای ادغام کردن راه های جدید مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند فناوری DNA تبدیل می شود. ما در همه زمان ها اجتناب کرده اند فناوری شیک استفاده کرده ایم چون آن است در جاده مقدم این تحقیقات {بوده است}. هر بار کدام ممکن است فناوری DNA تنظیم می تنبل. ما کار کردیم به همان اندازه مشخص شویم شواهد قابل آزمایش هستند.”

عکس اسکن شده JonBenet Ramsey از مجموعه شخصی خانواده رمزی جان رمزی

عکس اسکن شده JonBenet Ramsey اجتناب کرده اند مجموعه خصوصی خانوار رمزی جان رمزی
(Discovery+)

وی افزود کدام ممکن است معامله با به قتل “در همه زمان ها در انتخاب اداره پلیس بولدر بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {خواهد بود}.”

پدر جانبنت رمزی اجتناب کرده اند درخواستی برای فوری فرماندار کلورادو برای پیشبرد پرونده قتل دخترش پرده برداری کرد.

مادر جان بنت هنگام ۶ سالگی در صبح روز ۲۶ دسامبر ۱۹۹۶ در بولدر، کلرادو، پرسه زدن دور او را به پلیس گزارش داد. او خوب باج نامه تمدید شده پیدا کرده بود کدام ممکن است در ازای جان بنت ۱۱۸۰۰۰ دلار می خواست. جان رمزی جسد او را در شبیه به روز در زیرزمین خانه‌شان پیدا کرد.

جان رمزی در CrimeCon 2022 با پائولا وودوارد صحبت می کند.

جان رمزی در CrimeCon 2022 همراه خود پائولا وودوارد صحبت می تنبل.
(اطلاعات فاکس)

پس از مرگ نماد داد کدام ممکن است جان بنت بر تأثیر خفه شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه به حرکت بی جان است. کارشناس پزشکی بولدر سیتی خوب شکستگی ۸ ۱/۲ اینچی در جمجمه او گزارش کرد. افسران هیچ مظنونی را {در این} پرونده محکوم نکرده اند.

پدر جانبنت رمزی نیازمند معامله با به قتل های کودکان شناخته شده به عنوان تخلفات فدرال شد

BPD می گوید کدام ممکن است اجتناب کرده اند ۲۶ دسامبر ۱۹۹۶ ۲۱۰۱۶ نکته، نامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پست الکترونیکی را دنبال کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۱۹ ایالت بازدید کرده {است تا} همراه خود بیش اجتناب کرده اند هزار نفر در ارجاع به قتل مصاحبه تنبل. این وزارت علاوه بر این همراه خود همکاری فدرال، ایالتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بومی کار کرده است. شرکت ها با اشاره به این پرونده بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیراً در مارس ۲۰۲۲ همراه خود آن افسران تحقق کردند.

5 ژوئن 1996 - انگلوود، کلرادو، ایالات متحده: قتلی که آمریکا را شوکه کرد: در 24 دسامبر 1996، جان بنت رمزی یک ملکه زیبایی کودک به طرز وحشیانه ای در خانه خود در بولدر، کلرادو به قتل رسید.

۵ ژوئن ۱۹۹۶ – انگلوود، کلرادو، آمریکا: قتلی کدام ممکن است آمریکا را شوکه کرد: در ۲۴ دسامبر ۱۹۹۶، جان بنت رمزی خوب ملکه شکوه کودک به طرز وحشیانه ای {در خانه} شخصی در بولدر، کلرادو به قتل رسید.
(Polaris/Discovery+)

علاوه بر این این، اداره تحقیقات کلرادو (CBI) بیش اجتناب کرده اند ۷۵۰ الگوی مرجع را همراه خود فینال فناوری DNA {به روز} کرده است.

رمزی اجتناب کرده اند BPD {به دلیل} “غرور”، “غرور”، “شخصی” را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربگی آن در زمان کشته شدن دخترش در جریان بحث شنبه شخصی انتقاد کرد.

جانبنت رمزی، ۶ ساله، ۲۵ سال پیش بی جان پیدا شد. پرونده قتل تراژیک رفع نشده که هنوز است

او ذکر شد: “ما نخواهیم کرد اجازه دهیم قتل خوب کودک به پلیس بومی سپرده شود. آنها به مقیاس ای غول پیکر هستند کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کنند همه عامل را می دانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی دانند.” خوب جرم فدرال، پرونده ای مشابه با پرونده دخترش قابل انجام است به گونه ای مشخص معامله با شود.

جان بنت رمزی

جان بنت رمزی
(جان رمزی)

طومار جدید کدام ممکن است به همان اندازه عصر یکشنبه نزدیک به ۱۸۰۰ امضا مخلوط آوری کرد، اجتناب کرده اند فرماندار تمایل دارد کدام ممکن است اجتناب کرده اند “امکانات” شخصی برای مداخله {در این} پرونده استفاده تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکان ارزیابی DNA بی طرفانه را فراهم تنبل.

برای بدست آمده این سیستم FOX NEWS همین جا را کلیک کردن کنید

در طومار آمده است: «خواهید کرد امکانات دارید. «همراه خود ملاحظه به عدم پیشرفت پلیس بولدر، ما تقاضا‌کنندگان امضاکننده زیر اجتناب کرده اند خواهید کرد می‌خواهیم گزینه ها درمورد به DNA را {در این} مورد اجتناب کرده اند BPD به ۱ آژانس بی طرفانه منتقل کنید به همان اندازه جان بنت فینال جایگزین را برای عدالتی کدام ممکن است صادق داشته باشد.»

پولیس بلافاصله به تقاضا فاکس نیوز برای اظهار تذکر پاسخ نداد، با این حال سخنگوی محل کار فرماندار به CBS4 Denver ذکر شد کدام ممکن است ایالت کلرادو “طومار را تجزیه و تحلیل خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل خواهد کرد کدام ممکن است چگونه ایالت ممکن است در استفاده اجتناب کرده اند فناوری جدید برای تصور اصولاً این سرما کمک تنبل. پرونده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قاتل جان بنت رمزی تعیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را به بازو عدالت بسپارند.”