پرنسس شارلوت ۷ ساله هنگام پیوستن به شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون در Commonwealth Games چهره های خنده دار می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

شاهزاده لوئیس تنها کسی نیست که در خانه ویندزور خشنود است.

خواهر بزرگتر او، پرنسس شارلوت، در جریان یک جلسه شنا در روز سه شنبه در بازی های کشورهای مشترک المنافع ۲۰۲۲ در بیرمنگام، انگلستان، نمایش را دزدید. این دختر ۷ ساله به والدینش، شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، و همچنین اقوام سلطنتی خود، پرنس ادوارد، سوفی، کنتس وسکس و فرزندانشان پیوست.

پرنسس شارلوت با چهره های بامزه اش در جریان بازی های مشترک المنافع نمایش را دزدید.

پرنسس شارلوت با چهره های بامزه اش در جریان بازی های مشترک المنافع نمایش را دزدید.
(گتی ایماژ)

شارلوت با ساختن چندین چهره بامزه در میان تماشاگران خندان از برادر کوچک خود الگوبرداری کرد. حتی در یک نقطه او به پدرش اشاره کرد. مادرش در حالی که راهنمایی های متخصص در مورد رویدادها ارائه می کرد، نگاه می کرد.

این سفر اولین بار بود که شاهزاده خانم به تنهایی با والدینش در یک مراسم سلطنتی شرکت کرد. شارلوت معمولاً توسط برادرانش شاهزاده جورج ۹ ساله و لوئیس ۴ ساله همراهی می شود. جورج که در ردیف سوم تاج و تخت قرار دارد، قبلاً در چند رویداد انفرادی با والدینش شرکت کرده است، از جمله ویمبلدون در ماه گذشته.

پرینس لوئیس ۴ ساله، در جریان مسابقه پلاتینیوم جوبیلی ملکه الیزابت، دوباره ویروسی شد

پرنس ویلیام، پرنسس شارلوت و کاترین، دوشس کمبریج در جریان بازی های مشترک المنافع در 2 اوت 2022 در بیرمنگام، انگلستان تماشا می کنند.

پرنس ویلیام، پرنسس شارلوت و کاترین، دوشس کمبریج در جریان بازی های مشترک المنافع در ۲ اوت ۲۰۲۲ در بیرمنگام، انگلستان تماشا می کنند.
(Al Bello/Getty Images)

مسابقه شنا همچنین دومین رویداد ورزشی بزرگی است که شارلوت از آن حمایت می کند. نوه ملکه الیزابت روز یکشنبه به ویلیام ۴۰ ساله پیوست تا برای تیم زنان انگلیس پیش از پیروزی در فینال یورو ۲۰۲۲ مقابل آلمان آرزوی موفقیت کند. پدرش اخیرا فاش کرد که شارلوت یک “ستاره جوانه زدن” در فوتبال است. او قبلاً در مسابقاتی که تیم محبوبش استون ویلا در آن حضور داشت به خانواده‌اش پیوست.

لویی دو بار در طول جشن پلاتینیوم که ۷۰ سال بر تخت سلطنت ملکه بود، در فضای مجازی پخش شد. کوچکترین فرزند دوک و دوشس کمبریج در حالی که در کنار ملکه ۹۶ ساله فریاد می زد، چهره های خنده دار متعددی ساخت و گوش هایش را پوشاند.

ملکه الیزابت دوم و شاهزاده لوئیس در هنگام سربازی رنگ در 2 ژوئن 2022 در لندن.

ملکه الیزابت دوم و شاهزاده لوئیس در هنگام سربازی رنگ در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ در لندن.
(Karwai Tang/WireImage)

در ماه ژوئن، نیل شان، خبرنگار سلطنتی به فاکس نیوز دیجیتال گفت که شارلوت و خواهران و برادرانش دزدان صحنه سلطنتی هستند – به دلیل خوبی.

او در آن زمان گفت: «چگونه فرزندان سلطنتی در حال مدرن کردن سلطنت هستند، واقعاً ساده است. “قانع‌کننده‌ترین تصویر این جشن، بدون شک، ملکه، خرس پدینگتون و آن ساندویچ بود. اما یک ثانیه نزدیک باید تصویر شاهزاده لوئیس پرهیاهو باشد که چشمانش را می‌چرخاند و دست‌هایش را روی گوش‌هایش می‌چسباند در حالی که فلای‌پست می‌گرفت. این عکس در سراسر جهان فروخته شد و اسنپرهای مختلف را واقعاً بسیار ثروتمند کرد.»

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

پرنسس شارلوت به پدر مغرور خود انگشت شست سلطنتی داد.

پرنسس شارلوت به پدر مغرور خود انگشت شست سلطنتی داد.
(السا/گتی ایماژ)

“پس این چه تفاوتی با حتی تربیت سختگیرانه هری و ویلیام برای کودکان امروزی دارد؟” او به اشتراک گذاشت. “خب، پرنسس دایانا از بسیاری جهات یک مادر سست بود و با فرزندانش با دنیای واقعی رفتار می کرد و به آنها نشان می داد که همه چیز امتیاز و پروازهای درجه یک نبودند. اما قرن بیست و یکم است و مادران سلطنتی اکنون بیش از هر زمان دیگری باید با هم ارتباط برقرار کنند. به لطف دنیای رسانه های اجتماعی.”

شان اشاره کرد که چگونه میدلتون، که “عکاس درخشان” پشت پرتره های سلطنتی فرزندانش است، می داند چگونه شخصیت آنها را برای عموم به تصویر بکشد.

شاهزاده ویلیام و پرنسس شارلوت لحظاتی را در جریان بازی های مشترک المنافع در 2 اوت 2022 در بیرمنگام، انگلستان با یکدیگر به اشتراک می گذارند.

شاهزاده ویلیام و پرنسس شارلوت لحظاتی را در جریان بازی های مشترک المنافع در ۲ اوت ۲۰۲۲ در بیرمنگام، انگلستان با یکدیگر به اشتراک می گذارند.
(مارک کاتبرت/ مطبوعات بریتانیا از طریق گتی ایماژ)

شان گفت: “… او تصویر و کسانی را که اجازه می دهد اول آنها را داشته باشند، کنترل می کند.” “این انتشار را هیجان‌انگیز و خبرساز می‌کند. اما همانطور که او در یک نمایشگاه به من گفت، “انتخاب آن عکس به عنوان مادر سخت است، زیرا شما همه آنها را دوست دارید.”

ویلیام با میدلتون ۴۰ ساله در دانشگاه سنت اندروز آشنا شد. این زوج در سال ۲۰۱۱ در کلیسای وست مینستر در مراسمی که از تلویزیون جهانی پخش شد، ازدواج کردند.

شاهزاده لوئیس نمایش را در جریان مراسم رنگ آمیزی می دزدد

پرنسس شارلوت فرزند وسط شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون است.  ویلیام 40 ساله در ردیف دوم تاج و تخت قرار دارد.

پرنسس شارلوت فرزند وسط شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون است. ویلیام ۴۰ ساله در ردیف دوم تاج و تخت قرار دارد.
(کریس جکسون/گتی ایماژ)

ویلیام پس از پدرش شاهزاده چارلز در ردیف دوم تاج و تخت بریتانیا قرار دارد. در طول سال ها، ویلیام فعالیت های خیریه، پروژه ها و وظایف رسمی متعددی را در حمایت از ملکه انجام داده است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.