پاسخ ریک اسکات به حملات بایدن: «ناشایست برای پست»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پرزیدنت بایدن با آخرین درخواست خود برای استعفا از ریاست جمهوری از سوی سناتور ریک اسکات، ایالت فلوریدا، روبرو شد، پس از اینکه رئیس جمهور در طی یک سخنرانی از او نام برد و ایالت فلوریدا را با ایالت ویسکانسین اشتباه گرفت.

بایدن از “طرح ۱۲ ماده ای اسکات برای نجات آمریکا” انتقاد کرده است.

بخشی از این طرح از آمریکایی‌ها – مگر افراد مسن یا ناتوان – می‌خواهد که در صورت امتناع از یافتن شغل، از کمک‌های دولتی منع شوند و می‌خوانند: «شما نمی‌توانید با سختی کار و عرق هموطنان آمریکایی خود زندگی کنید». – و همچنین شرطی که گزارش شده توسط رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفته است که قوانین فدرال را هر ۵ سال یکبار غروب می کند:

اسکات در طرح خود نوشت: «اگر قانونی ارزش حفظ کردن را داشته باشد، کنگره می تواند دوباره آن را تصویب کند. رئیس‌جمهور مدعی شد که این شرط، مدیکر و تامین اجتماعی را در معرض خطر قرار می‌دهد.

ماگا کینگ اسلم بزرگ بایدن برعکس می شود

اسکات|بایدن

اسکات|بایدن
(سارا سیلبیگر / بلومبرگ / گتی | چیپ سومودویلا / گتی)

در اظهارات اخیر، بایدن به اسکات به خاطر طرحش پاسخ داد و ایالت محل سکونتش را زیر و رو کرد: “سناتور ریک اسکات از ویسکانسین – فکر می کنم این مرد مشکلی دارد.”

روز دوشنبه، اسکات گفت بایدن وضعیت اسفبار یک آمریکایی معمولی را درک نمی کند، زیرا او در بیشتر عمر خود ثروتمند بوده است.

سندرز، گراهام برای مناظره به سبک آکسفورد درباره بحران نفت، مالیات، سوسیالیسم، ترامپ نشسته اند.

جو بایدن، زمانی که یک بچه پولدار بود – می گویند اوه، «جوی متوسط» – نه، او به یک مدرسه مقدماتی گران قیمت رفت و سپس ۵۰ سال در خدمت عمومی بود. ما راه او را پرداخت کرده ایم اسکات گفت ۵۰ سال.

بایدن به ریک اسکات حمله کرد

بایدن

“[Biden] هیچ نظری در مورد چیزی ندارد و اهمیتی نمی دهد. و بنابراین او هیچ برنامه ای برای اصلاح چیزی ندارد. او گیج شده است. او ناتوان است اسکات گفت: “او برای اداره مناسب نیست.”

“در زندگی تجاری من، این چیزی است که من انجام می دهم [say] – جو، پسر خوب. تلاش خوبی بود. باید بری شما نمی توانید این کار را انجام دهید.» این سناتور، مدیر سابق بیمارستان و افسر نیروی دریایی گفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

اسکات گفت که کابینه بایدن در حال انجام بازی سرزنش است و مدعی شد مقاماتی مانند پیت بوتیگیگ، وزیر USDOT و جینا ریموندو، وزیر بازرگانی، فرماندار سابق رود آیلند، همچنان می‌گویند «تقصیر من نیست».

“این یک دسته کامل از افراد دولتی هستند که فکر می کنند دولت می تواند همه چیز را اداره کند. این افراد هیچ تصوری از اینکه چگونه یک زنجیره تامین را تعمیر می کنید، ندارند.”