پاسخ آمریکایی ها: آیا ایالات متحده در مسیر درستی قرار دارد؟


هواداران فوتبال که بیرون از استادیوم MetLife در نیوجرسی به سر می‌برند، به اشتراک گذاشتند که آیا احساس می‌کنند کشور در مسیر درستی قرار دارد و بسیاری نگران تورم هستند.

دنیس از نیویورک گفت: «برای ما مردم طبقه کارگر، بدیهی است که قیمت بنزین یک مسئله است و فقط نماینده کشور است. من آن را دوست داشتم چند سال پیش، زمانی که شخص دیگری در مقام بود.

دنیس از نیویورک می گوید که ایالات متحده در مسیر اشتباهی قرار دارد.

دنیس از نیویورک می گوید که ایالات متحده در مسیر اشتباهی قرار دارد.
(اخبار فاکس)

با این حال، مور، از نیوجرسی، گفت که ایالات متحده با وجود افزایش تورم در مسیر درستی قرار دارد.

او گفت: «قطعاً می‌توان در برخی جنبه‌ها در مسیر درست حرکت کرد، اما در جنبه‌های دیگر اینطور نیست. “من احساس می کنم که همیشه همینطور خواهد بود.”

ضربه تورم به دنباله: چگونه می توان با هزینه های بالا در این فصل فوتبال مقابله کرد

نظرسنجی ماریست که روز پنجشنبه منتشر شد نشان داد که نزدیک به ۷۰ درصد از آمریکایی ها می بینند که ایالات متحده در مسیر اشتباهی قرار دارد. بیش از نیمی از رأی دهندگان دموکرات گفتند که ایالات متحده در مسیر درستی قرار دارد، اما ۹۱ درصد از جمهوری خواهان و ۷۱ درصد از مستقل ها مخالف بودند.

مایک از نیوجرسی به فاکس نیوز گفت: «راستش، هیچ چیز خوب پیش نمی‌رود. “من سه شنبه به ایتالیا می روم. ممکن است فقط آنجا بمانم.”

او ادامه داد: من باید برای همه چیز بیشتر بپردازم. سهام من کاهش یافته است ۴۰۱ (k) کاهش یافته است.”

نرخ تورم در ماه ژوئن به رکورد 9.1 درصد در 40 سال گذشته رسید.  هزینه های فروشگاه های مواد غذایی در یک سال 13.5 درصد افزایش یافت که بزرگترین افزایش از می 1979 بود.

نرخ تورم در ماه ژوئن به رکورد ۹.۱ درصد در ۴۰ سال گذشته رسید. هزینه های فروشگاه های مواد غذایی در یک سال ۱۳.۵ درصد افزایش یافت که بزرگترین افزایش از می ۱۹۷۹ بود.
(عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

بر اساس گزارش وزارت کار، تورم که در ماه ژوئن به رکورد ۹.۱ درصدی در ۴۰ سال گذشته رسید، اندکی کاهش یافته است، اما در اوت ۸.۳ درصد بالا باقی مانده است. هزینه های فروشگاه های مواد غذایی در یک سال ۱۳.۵ درصد افزایش یافت که بالاترین میزان از می ۱۹۷۹ بود.

والدین جوان وایومینگ که با تورم و افزایش قیمت بنزین، وعده‌های غذایی را حذف می‌کنند، به نودل رامن روی می‌آورند

ریچی از نیوجرسی با اشاره به درد ناشی از هزینه های بالای سوخت و غذا گفت: «دو سال و نیم گذشته به جای سربالایی، به طور قابل توجهی سرازیر شده است.

در حالی که قیمت بنزین از بالاترین سطح ۵ دلاری در تابستان کاهش یافته است، اخیراً به ۴ دلار در هر گالن رسیده است. نظرسنجی فاکس نیوز در سپتامبر نشان داد که تورم مهم‌ترین نگرانی پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای نوامبر است و ۵۹ درصد از رای‌دهندگان ثبت‌نام کرده‌اند که «به‌شدت نگران» افزایش قیمت‌ها هستند.

کیت از نیوجرسی به فاکس نیوز گفت: «ما قطعاً در مسیر اشتباهی هستیم. او از تصمیمات سیاست خارجی رئیس جمهور بایدن، از جمله ناتوانی وی در کنترل روسیه در بحبوحه جنگ در اوکراین انتقاد کرد.

کیت گفت: «از این نظر که رئیس جمهور ما قادر به تحمیل نوعی سیاست خارجی نیست، که یکی از نقاط قوت او برای انتخاب اولیه او بود، از کنترل خارج می شود».

پامپئو اظهارات “بی پروا” بایدن را پاره کرد: “یکی از بزرگترین شکست های سیاست خارجی”

کیت و جیم، برادران نیوجرسی، احساس می کنند که کشور در مسیر اشتباهی پیش می رود.  کیت می گوید که تصمیمات رئیس جمهور بایدن در سیاست خارجی مسائل بزرگی را ایجاد کرده است.

کیت و جیم، برادران نیوجرسی، احساس می کنند که کشور در مسیر اشتباهی پیش می رود. کیت می گوید که تصمیمات رئیس جمهور بایدن در سیاست خارجی مسائل بزرگی را ایجاد کرده است.
(اخبار فاکس)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کیت گفت که آمریکایی ها به یک دولت جدید نیاز دارند، هر کدام از طرفین. “این برای من مهم نیست، فقط باید تغییراتی ایجاد کنم.”

ریچی به فاکس نیوز گفت که افزایش شکاف سیاسی یک نگرانی شدید برای جهت گیری آمریکا است.

او گفت: «من می‌خواهم ببینم که کشور به حالتی که چند سال پیش بود بازگردد، جایی که همه با هم کنار می‌آمدند.