پادشاه چارلز سوم ویلیام را شاهزاده ولز می‌نامد و به هری و مگان ابراز “عشق” می‌کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پادشاه چارلز سوم که برای اولین بار به عنوان حاکم بریتانیا با ملت خود و جامعه مشترک المنافع صحبت می کرد، اعلام کرد که پسرش ویلیام عنوان شاهزاده ولز را خواهد داشت، عنوانی که او قبل از پادشاه شدن داشت.

این عنوان به طور سنتی توسط وارث تاج و تخت به دوش می رود.

کیت میدلتون به عنوان همسر شاهزاده ولز، اکنون عنوان شاهزاده خانم ولز را خواهد داشت.

به روز رسانی زنده: شاه چارلز سوم اولین آدرس را پس از مرگ ملکه الیزابت دوم ارائه می کند

پادشاه بریتانیا، چارلز سوم، پس از مرگ ملکه الیزابت دوم در روز پنجشنبه، در کاخ باکینگهام لندن، جمعه 9 سپتامبر 2022 سخنرانی خود را به ملت و کشورهای مشترک المنافع ایراد می کند.

پادشاه بریتانیا، چارلز سوم، پس از مرگ ملکه الیزابت دوم در روز پنجشنبه، در کاخ باکینگهام لندن، جمعه ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ سخنرانی خود را به ملت و کشورهای مشترک المنافع ایراد می کند.
(عکس Yui Mok/Pool از طریق AP)

چارلز، که شد پادشاه انگلستان پس از مرگ مادرش ملکه الیزابت دوم، از پسر دیگرش هری نیز یاد کرد و به او و مگان ابراز “عشق” کرد “در حالی که آنها به ساختن زندگی خود در خارج از کشور ادامه می دهند.”

ملکه الیزابت دوم، طولانی ترین پادشاه بریتانیا که به عنوان چهره محبوب کشورش و منبع قدرت برای هفت دهه خدمت کرد، روز پنجشنبه در قلعه Balmoral در اسکاتلند درگذشت. او ۹۶ بود.

(انور حسین/WireImage)

پادشاه جدید همچنین به “وفاداری استوار به وظیفه” ملکه کنسورت کامیلا اشاره کرد که او “به آن تکیه دارد”.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پادشاه چارلز سوم روز جمعه در حضور جمعیت عظیمی به کاخ باکینگهام رسید. او و ملکه همسر کامیلا یک روز پس از مرگ ملکه الیزابت دوم به لندن سفر کردند.

او برای خوشامدگویی به نیکوکاران از ماشین پیاده شد و به انبوه عظیمی از ادای احترام گل که برای احترام به مادرش ملکه الیزابت دوم باقی مانده بود، نگاه کرد. بعضی ها “متشکرم چارلز” و “آفرین، چارلی!” در حالی که با جمعیت دست داد. چند نفر فریاد زدند “خدایا پادشاه را حفظ کن!”

چند نفر در اجرای سرود ملی بریتانیا که اکنون با عنوان “خدایا پادشاه را حفظ کن” نامیده می شود، شکست خوردند.