ویکی وایت افسر سابق اصلاحات آلاباما بر اثر جراحات خود در شکار کیسی وایت جان خود را از دست داد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ویکی وایت، افسر اصلاحات آلاباما که ماه گذشته با بیرون راندن یک مظنون به قتل و مجرم محکوم به خارج شدن از زندان شهرستان لادردیل کشور را رسوا کرد، درگذشت. او ۵۶ ساله بود.

پس از گذراندن ۱۱ روز در فرار، از فلورانس، آلاباما به سمت شمال به ایوانسویل، ایندیانا، یک گروه عملیاتی فراری مارشال های ایالات متحده با وایت و محکوم، کیسی کول وایت، در حال شروع یک تعقیب و گریز با سرعت بالا که به یک ماشین ختم شد، برخورد کردند. خراب کردن

به گفته دیو ویدینگ، کلانتر شهرستان واندربورگ، که معاونانش به مارشال ها در تعقیب و گریز کمک کردند، در مواجهه با دستگیری، او به سر خود شلیک کرد. وی در شرایط وخیم در بیمارستان بستری شد و عصر دوشنبه بر اثر جراحات جان باخت.

استیو لاک یر، پزشک قانونی واندربورگ، شامگاه دوشنبه گفت: «دفتر پزشکی قانونی شهرستان واندربورگ، کلانتر شهرستان واندربورگ و خدمات مارشال‌های ایالات متحده در حال بررسی مرگ ویکی وایت، فراری از آلاباما هستند.

او گفت که او درست بعد از ساعت ۷ بعد از ظهر سی تی در بیمارستان دیاکونس درگذشت. کالبد شکافی برای روز سه شنبه تعیین شده بود.

کیسی کول وایت و ویکی وایت در 29 آوریل از بازداشتگاه شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما ناپدید شدند.

کیسی کول وایت و ویکی وایت در ۲۹ آوریل از بازداشتگاه شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما ناپدید شدند.
(مارشال های ایالات متحده)

فرار از زندان کیسی وایت: فراریان آلاباما در بازداشت هستند، ویکی وایت به دلیل شلیک گلوله به خود زخمی شد

در روزهای منتهی به فرار گستاخانه، که دوربین های مداربسته زندان حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح روزی که قرار بود ویکی وایت بازنشسته شود، ثبت کردند، او ملک چهار جریب خود را به قیمت ۹۵۰۰۰ دلار فروخت و از یک نام جعلی برای خرید یک ماشین فرار استفاده کرد. . او ده ها هزار دلار از بانک برداشت و همچنین اسلحه، لباس مردانه و سایر لوازم را برداشت.

ظاهراً ویکی وایت، با خودروی علامت‌گذاری شده خود از زندان به پارکینگ نزدیکی رفت، جایی که او و کیسی وایت به خودروی شاسی‌بلند فورد اج که اخیراً خریداری کرده بودند، رفتند و فرار کردند.

ظاهراً ویکی وایت، با خودروی علامت‌گذاری شده خود از زندان به پارکینگ نزدیکی رفت، جایی که او و کیسی وایت به خودروی شاسی‌بلند فورد اج که اخیراً خریداری کرده بودند، رفتند و فرار کردند.
(دفتر کلانتر شهرستان لادردیل)

سپس در صبح روز ۲۹ آوریل، کیسی وایت را از زندان خارج کرد، او را در وسیله نقلیه پلیس علامت گذاری شده خود قرار داد و پس از اینکه مدعی شد که زندانی را برای ارزیابی سلامت روان به دادگاه شهرستان می برد، از آنجا خارج شد. او برای اینکه وقت بیشتری برای خودش بخرد، به همکارانش گفت که بعداً به پزشکش می‌رود زیرا احساس بیماری می‌کند.

در عوض، طبق گفته ریک سینگلتون، کلانتر شهرستان لادردیل، او به پارکینگی رفت، جایی که یک خودروی SUV فورد اج مدل ۲۰۰۷ مسی رنگ را که به صورت نقدی خریداری شده بود، قرار داده بود تا از آن به عنوان خودروی فرار استفاده کند.

تصویر شاسی بلندی را نشان می دهد که گمان می رود ویکی وایت و کیسی کول وایت فراری از آن استفاده کرده اند.  این وسیله نقلیه در 29 آوریل در بتسدا، تنسی کشف شد و در 9 می 2022 به فلورانس، آلاباما بازگردانده شد.

تصویر شاسی بلندی را نشان می دهد که گمان می رود ویکی وایت و کیسی کول وایت فراری از آن استفاده کرده اند. این وسیله نقلیه در ۲۹ آوریل در بتسدا، تنسی کشف شد و در ۹ می ۲۰۲۲ به فلورانس، آلاباما بازگردانده شد.
(فاکس نیوز دیجیتال)

کیسی وایت فرار: جدول زمانی برای مظنون به قتل آلاباما در حال فرار با افسر اصلاحات

وایت اند وایت سپس به شمال سفر کردند و اتومبیل ها را در تنسی و ایندیانا رها کردند.

مقامات فورد را در اسپرینگ هیل، تنسی رها شده یافتند. و در ۳ می، یک صاحب کارواش در ایوانسویل، ایندیانا، مشاهده احتمالی را گزارش کرد

عکس ارائه شده توسط USMS در 9 می 2022، مردی را نشان می دهد که گمان می رود کیسی وایت باشد در کنار یک فورد F-150 مدل 2006 ایستاده است که در یک کارواش در بلوک 2000 خیابان واینباخ جنوبی در ایوانسویل، ایندیانا رها شده بود.

عکس ارائه شده توسط USMS در ۹ می ۲۰۲۲، مردی را نشان می دهد که گمان می رود کیسی وایت باشد در کنار یک فورد F-150 مدل ۲۰۰۶ ایستاده است که در یک کارواش در بلوک ۲۰۰۰ خیابان واینباخ جنوبی در ایوانسویل، ایندیانا رها شده بود.
(سرویس مارشال ایالات متحده)

تصاویر نظارتی مردی قد بلند را نشان می‌دهد که بعداً کیسی وایت نام داشت، در کارواش سلف سرویس با یک پیکاپ فورد F-150 آبی تیره. مارشال ها آن وسیله نقلیه را دوشنبه پیدا کردند. بعداً در همان روز، آنها با White and White که در آن زمان از یک کادیلاک خاکستری استفاده می کردند، برخورد کردند.

کلانتر وودینگ دوشنبه گفت: «باورش سخت است که آنها این چند روز اینجا بوده اند، اما ما خوش شانس بودیم که امروز با آنها برخورد کردیم.

عکس، تعقیب و گریز پلیس را نشان می دهد که ادعا می شود کیسی وایت و ویکی وایت در 9 مه 2022 درگیر بودند و منجر به بازداشت آنها شد.

عکس، تعقیب و گریز پلیس را نشان می دهد که ادعا می شود کیسی وایت و ویکی وایت در ۹ مه ۲۰۲۲ درگیر بودند و منجر به بازداشت آنها شد.
(عکس با احترام @SchruteBucks3)

کیسی وایت اسکایپ: مارشال های ایالات متحده در حال بررسی ارتباط مشکوک به وسیله نقلیه متروکه در ایوانسویل، ایندیانا هستند.

ویکی وایت نزدیک به ۱۷ سال به عنوان افسر اصلاحات خدمت کرده بود. او کارمند سابق سال زندان بود و ماه ها به همکارانش گفته بود که قصد دارد به ساحل بازنشسته شود. علیرغم طلاق در سال ۱۹۹۱، او تا زمان مرگ همسر سابقش در اوایل سال جاری با او صمیمی بود.

مشارکت او در فرار از زندان همکارانش را شوکه کرد و از او به عنوان فردی سخت کوش و متعهد به کارش یاد کردند.

عکس، فضای خالی پارکینگ را نشان می دهد که احتمالاً برای ویکی وایت، کارمند رده بالای زندان که با کیسی وایت در 29 آوریل فرار کرد، در نظر گرفته شده است.

عکس، فضای خالی پارکینگ را نشان می دهد که احتمالاً برای ویکی وایت، کارمند رده بالای زندان که با کیسی وایت در ۲۹ آوریل فرار کرد، در نظر گرفته شده است.
(فاکس نیوز دیجیتال)

سینگلتون در نشست خبری دوم ماه مه گفت: «همه فکر می‌کردند که او بازنشسته می‌شود». “هیچ کس این آمدن را ندید.”

در آن روز، مقامات حکمی را به اتهام کمک به فرار کیسی وایت اعلام کردند، حتی در حالی که کلانتر هنوز امیدوار بود که کمک ادعایی او ممکن است اجبار شده باشد.

او گفت: «انجام این کار با میل و رغبت برای ویکی وایت که همه ما می‌شناسیم بسیار غیرمعمول خواهد بود.

زندانی آلاباما کیسی وایت فرار: اتهامات جدیدی علیه نگهبان فراری ویکی وایت مطرح شد

اما در نهایت، مقامات قبل از تعقیب و گریز خودروی ایندیانا، او را به جنایات دیگری متهم می کنند – کلاهبرداری و جعل به اتهام استفاده از نام جعلی برای خرید شاسی بلند فورد.

در مورد کیسی وایت که به مدت ۱۱ روز آزادی پیدا کرد، در نهایت ممکن است با مجازات اعدام روبرو شود

ست فرانتی، فراری سابق فدرال و اکنون نویسنده و فیلمساز، می گوید: «او احتمالاً آن را به عنوان یک تعطیلی می دید. “او باید برای عشق در آن بوده است.”

Quality Inn در فلورانس، آلاباما، جایی که افسر اصلاحات ویکی وایت قبل از فرار در آنجا ماند.  9 مه 2022.

Quality Inn در فلورانس، آلاباما، جایی که افسر اصلاحات ویکی وایت قبل از فرار در آنجا ماند. ۹ مه ۲۰۲۲.
(فاکس نیوز دیجیتال)

کیسی وایت در زندان آلاباما: مارشال ها شاسی بلند GETAWAY را دنبال می کنند

فراری دستگیر شده در ارتباط با جنایت خشونت آمیز که شامل تیراندازی به چندین نفر، زخمی کردن یک نفر و کشتن یک سگ و همچنین محکومیت به آدم ربایی، اقدام به قتل و سرقت خودرو می شد، در حال گذراندن حکم ۷۵ سال بود.

زمانی که به خاطر این جنایات در زندان بود، بازرسان می‌گویند که او به قتل کانی ریج‌وی در سال ۲۰۱۵، زنی ۵۸ ساله که با ضربات چاقو در خانه‌اش کشته شد، اعتراف کرد.

آستین ویلیامز، پسر ریج وی، به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «ما امیدوار بودیم و برای بهترین نتیجه ممکن دعا کردیم، و این نیست. “قلب ما برای خانواده و دوستان ویکی وایت است.

کلانتر شهرستان لادردیل ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌دهد ویکی وایت، افسر اصلاح‌طلب فراری در هتلی صبح روزی که با یک مظنون به قتل از زندان شهرستان گریخت.

کلانتر شهرستان لادردیل ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌دهد ویکی وایت، افسر اصلاح‌طلب فراری در هتلی صبح روزی که با یک مظنون به قتل از زندان شهرستان گریخت.
(دفتر کلانتر شهرستان لادردیل)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این اعتراف باعث شد که او از زندان ایالتی به دلیل محاکمه‌اش در سال ۲۰۲۰ به زندان شهرستان منتقل شود. او اوایل سال جاری برای محاکمه قتل، که قرار بود ماه آینده آغاز شود، به بازداشت شهرستان بازگشت.

اما در پشت صحنه، وی و ویکی وایت، دستیار سابق مدیر اصلاحات مرکز، ظاهراً با هم درگیر بودند، در آنچه سینگلتون به عنوان یک “رابطه خاص” و “عاشقانه در زندان” توصیف کرد و به مدت دو سال از طریق تلفن در تماس بودند.

سینگلتون گفت: «او دیگر هرگز نور روز را نخواهد دید.