ویدئوی اختصاصی: پس از افشای اطلاعات SCOTUS، دفتر زنان نگران آمریکا توسط “فعال چپ” تخریب شد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: دفتر زنان نگران برای آمریکا (CWA)، بزرگترین سازمان سیاست عمومی زنان در کشور، شنبه شب توسط مردی پس از یک حمله خرابکارانه مورد حمله قرار گرفت. پیش نویس نظر افشا شده که نشان می دهد دادگاه عالی ممکن است به حمایت های فدرال پایان دهد سقط جنین.

در ویدئویی که با فاکس نیوز به اشتراک گذاشته شده، مردی ناشناس نشان داده می شود که در حال پاره کردن سیستم مخابره داخل سازمان از ورودی بیرونی و انجام حرکات نامناسب به دوربین چندین بار قبل از باز کردن زیپ شلوارش برای ادرار کردن روی در و پنجره است.

عکس‌های ارائه شده به فاکس نیوز دیجیتال نشان می‌دهد که ادرار در و پنجره‌های اطراف دفتر مرکزی زنان نگران آمریکا در دی سی را پوشانده است.

عکس‌های ارائه شده به فاکس نیوز دیجیتال نشان می‌دهد که ادرار در و پنجره‌های اطراف دفتر مرکزی زنان نگران آمریکا در دی سی را پوشانده است.
(زنان نگران آمریکا)

تحقیقات پلیس ویسکانسین پس از دریافت اعتبار توسط گروه برای حمله کوکتل مولوتوف، هشدار خشونت بیشتر

پنی ننس، رئیس و مدیر عامل CWA در مصاحبه با فاکس نیوز دیجیتال گفت که این مرد یک “فعال چپ” است و سابقه طعنه زدن به کارکنان CWA را دارد.

نانس گفت: «این یک موضوع مداوم بوده است، اما متأسفانه تشدید شده است. او گفت: “این یک فعال است که کاملاً روشن کرده است که او موضع ما را در مورد مسئله زندگی و مسائل دیگر، از جمله این ایده که زنان بیولوژیک اهمیت دارند، دوست ندارد. در چند هفته گذشته، او کارکنان ما را مورد آزار و اذیت قرار داده است، او پرتاب شده است. چیزهایی در ساختمان ما، و او چیزهایی را روی ماشین‌ها در داخل پارکینگ امن ما پرتاب کرده است. اما این آخر هفته تشدید شد.”

ننس، که گفت خرابکاری روز دوشنبه کشف شد، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که او مشکوک است که اقدامات انجام شده توسط این مرد “در ارتباط با نظر افشا شده” از دادگاه عالی باشد. نانس درباره این مرد گفت: «ما او را مدتی است که می بینیم. او یک فعال چپ است.

عکس‌های ارائه‌شده به فاکس نیوز دیجیتال نشان می‌دهد که سیم‌های سیستم اینترکام در خارج از دفتر مرکزی Concerned Women for America در DC قرار دارد.

عکس‌های ارائه‌شده به فاکس نیوز دیجیتال نشان می‌دهد که سیم‌های سیستم اینترکام در خارج از دفتر مرکزی Concerned Women for America در DC قرار دارد.
(زنان نگران آمریکا)

نانس گفت که این سازمان به طور غیرقابل عذرخواهی طرفدار زندگی است و اصرار داشت که بر کسی پوشیده نیست که آنها علیه سقط جنین صحبت می کنند.

او گفت: “می دانید، من فکر می کنم این بخشی از یک داستان بزرگتر در مورد ارعاب چپ ها علیه افراد با ایمان است، در این مورد زنان با ایمان، که محکم روی این موضوع ایستاده اند.” نکته اصلی این است که مهم نیست او یا هر کس دیگری چه می گوید. هرگز از دفاع از زندگی عقب نشینی نکنید.

او افزود: “ما پست نیستیم، ما دشمن نیستیم. ما جنگجویان شاد، خندان و شاد هستیم و در کنار عدالت و در کنار زندگی به مبارزه ادامه خواهیم داد.”

نانس به فاکس نیوز دیجیتال گفت که گزارش پلیس در رابطه با این حادثه ثبت شده است. این سازمان همچنین گزارشی در مورد این حادثه به FBI ارائه کرد و آن را یک جنایت نفرت توصیف کرد.

سناتورهای جمهوری خواه لایحه ای را برای محافظت از قضات، کارمندان فدرال رزرو در برابر افشای آدرس خانه هایشان به صورت عمومی ارائه می کنند.

حمله به این دفتر کمتر از یک هفته پس از آن صورت گرفت که پیش نویس رای دادگاه عالی علنی شد و از آن خبر داد. رو در مقابل وید، یک تصمیم مهم در سال ۱۹۷۳ که حمایت های فدرال را برای سقط جنین اعطا می کند، به زودی ممکن است لغو شود.

پنی ننس از زنان نگران آمریکا رهبری گروهی از زنان حامی نامزدی برت کاوانا را به دادگاه عالی در 5 اکتبر 2018 در واشنگتن دی سی برعهده دارد.

پنی ننس از زنان نگران آمریکا رهبری گروهی از زنان حامی نامزدی برت کاوانا را به دادگاه عالی در ۵ اکتبر ۲۰۱۸ در واشنگتن دی سی برعهده دارد.
(اندرو لیختنشتاین/کوربیس از طریق گتی ایماژ)

نانس درباره خصومت اخیری که سازمان از سوی افراد جامعه با آن مواجه شده است، گفت: «این به طور فزاینده ای دشوار و عمیقاً نگران کننده شده است. ما شروع به نگرانی در مورد ایمنی کارمندان خود کرده ایم.

در بیانیه ای به فاکس نیوز دیجیتال، جیسون میارس، دادستان کل ویرجینیا، که توسط CWA از این حادثه مطلع شده بود، “ارعاب، تخریب یا خشونت” را به هر شکلی که به گفتمان سیاسی مربوط می شود محکوم کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

میارس گفت: «توسل به ارعاب، تخریب یا خشونت در گفتمان سیاسی ما هرگز قابل قبول نیست. ما باید تنوع عقاید، گفتگوهای مدنی و بحث را بپذیریم، زیرا برای تبدیل آمریکا به کشوری منحصر به فرد و آزاد ضروری است.»

FBI و اداره پلیس اسکندریه بلافاصله به درخواست های فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ ندادند.