وکیل می گوید که کارگران مهدکودک در تنسی ۱۰ برابر مقدار مجاز هورمون خواب کودکان را بیش از حد مصرف کردند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بر اساس یک گزارش، چهار کارگر مهدکودک تنسی که اوایل این ماه به دلیل مصرف بیش از حد کودکان تحت مراقبت خود متهم شدند، تا ۱۰ برابر حد مجاز هورمون ملاتونین به آن‌ها می‌دادند تا طولانی‌تر بخوابند.

جیمی کلارک، ۴۵ ساله، کریستین کلارک، ۲۲ ساله، و جردن دارنل، ۲۲ ساله، از مهدکودک تعطیل شده MiMi در Indian Mound، تنسی، در ۵ می به دلیل شکایت والدین در ماه مارس به کودک آزاری و بی توجهی متهم شدند. ایتان پولی، ۲۱ ساله، به جعل/دستکاری در شواهد متهم شد.

والدین گرجستانی پس از آشنایی با «جنایت فجیع» معلم مهدکودک در فیس بوک، احساس خوشحالی کردند.

یک وکیل مدافع ۹ کودک از ۲۶ کودکی که گفته می شود بیش از حد دوز مصرف کرده اند، به FOX 17 Nashville گفت که یک افشاگر به تیمش گفته است که دوزهای مصرفی چقدر بالا بوده است.

جیمی کلارک 45 ساله، کریستین کلارک 22 ساله و جردن دارنل 22 ساله از مهدکودک تعطیل شده MiMi در Indian Mound، تنسی، در 5 می به دلیل شکایت یکی از والدین در ماه مارس به کودک آزاری و بی توجهی متهم شدند.  ایتان پولی، 21 ساله، به جعل/دستکاری در شواهد متهم شد.

جیمی کلارک ۴۵ ساله، کریستین کلارک ۲۲ ساله و جردن دارنل ۲۲ ساله از مهدکودک تعطیل شده MiMi در Indian Mound، تنسی، در ۵ می به دلیل شکایت یکی از والدین در ماه مارس به کودک آزاری و بی توجهی متهم شدند. ایتان پولی، ۲۱ ساله، به جعل/دستکاری در شواهد متهم شد.
(دفتر کلانتر شهرستان استوارت)

راننده کالیفرنیا با مهدکودک برخورد کرد، حداقل ۱۹ کودک به بیمارستان منتقل شدند

راکی مک‌الهانی، وکیل دادگستری به فاکس گفت: «یک افشاگری بود که اوایل این هفته با ما صحبت کرد و به ما گفت که یک روز در آنجا کار می‌کرده و در طول کارش از او خواسته‌اند سه خرس ملاتونین ۱۰ میلی‌گرمی را همراه با ناهارشان به دانش‌آموزان بدهد.» ۱۷. “او با این کار احساس راحتی نمی کرد. او این کار را نکرد و روز بعد برای کارش گزارش نداد.”

دوز ملاتونین که گفته می شود به کودکان داده شده بیش از یک و نیم برابر حداکثر دوز بزرگسالان بود.

فایل- تصویری که اسباب بازی های بلوکی کودکان را نشان می دهد.

فایل- تصویری که اسباب بازی های بلوکی کودکان را نشان می دهد.
(iStock)

کودک نوپا فلوریدا مهدکودک را ترک می کند، در ترافیک راه می رود، نمایش های ویدئویی

به گفته مجله پیپل، کارآگاه دانا سالتکیل، کارآگاه شهرستان استوارت، دانا سالتکیل، گفت که والدین گاهی اوقات نمی توانند فرزندان خود را بیدار کنند که آنها را در پایان روز بلند کنند.

اداره کلانتری شهرستان استوارت در اوایل سال جاری پس از اینکه والدین شروع به شکایت از بی‌حالی فرزندانشان کردند، تحقیقات را آغاز کرد.

اداره کلانتری شهرستان استوارت در اوایل سال جاری پس از اینکه والدین شروع به شکایت از بی‌حالی فرزندانشان کردند، تحقیقات را آغاز کرد.
(دفتر کلانتر شهرستان استوارت)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او در اوایل این ماه گفت: «وقتی آنها را برمی‌داشتند، تمام راه را به خانه می‌خوابیدند و گاهی اوقات گزارش می‌شد که بچه‌ها بیشتر شب را بیدار می‌ماندند، بنابراین عادت‌های خواب آنها از بین رفته است.» آنها همچنین افشاگری کردند که ملاتونین در زمان ناهار در مهدکودک وجود دارد.

محققان گفتند که کودکان از نوزاد تا شش سال سن داشتند و حداقل دو سال بود که ادامه داشت.