وکیل می گوید دیو چاپل “ناراحت” شده است که مهاجم مسلح او با اتهام جنایت روبرو نیست


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته وکیل این کمدین، دیو چاپل از اینکه مردی که به صحنه هالیوود بول دسترسی پیدا کرد و به او حمله کرد، پس از اینکه دادستانی منطقه لس آنجلس از صدور اتهامات جنایت در این حادثه امتناع کرد، سیلی روی مچ دستش خورده است. .

“این یک انصاف عدالت است که DA [George] گابریل کولول، وکیل چاپل، روز جمعه به نیویورک پست گفت: “گاسکون از پیگرد قانونی این پرونده به عنوان جنایت خودداری می کند. دادستان شهر که پرونده را تشکیل داده است، کار خود را انجام می دهد، اما DA Gascón نیز باید کار خود را انجام دهد و این اتهام را به عنوان متهم کند. یک جنایت.”

آیزایا لی ۲۳ ساله، مهاجم ادعایی، در دادگاه خود در روز جمعه به چهار فقره جرم خود بیگناه شد.

دیو چپل، مهاجم مدعی، آیزایا لی، به اتهامات جنایتکارانه برای مقابله با کمدین بی گناه است.

روز پنجشنبه، مایک فوئر، دادستان شهر لس‌آنجلس، لی را با چهار جنایت غیرقانونی، شامل باتری، داشتن سلاح به قصد حمله، دسترسی غیرمجاز به محوطه صحنه در حین اجرا و انجام عملی که باعث به تاخیر انداختن رویداد یا تداخل در آن می‌شود، مورد ضرب و شتم قرار داد. مجری

دیو چاپل برای اولین بار پس از حمله به کاسه هالیوود دیده شد

مشخص نیست که جریمه احتمالی چه خواهد بود.

کولول، یکی از شرکای Squire Patton Boggs، گفت: «این یک حمله خشونت‌آمیز بود که به یک سرگرم‌کننده بی‌خبر در حالی که او در حال نمایش در مقابل هزاران نفر در هالیوود بول بود، انجام شد.

حمله دیو چپل به هالیوود: کمدین تهران فون قصری مدعی شد «امنیت رد شده است» «نگرانی» او

“این ایده که [Lee] او یک اسلحه مرگبار بر روی او داشت – اسلحه ای که کپی اسلحه ای بود که یک چاقو داشت – که یک حمله خشونت آمیز است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این وکیل اضافه کرد: “سرهنگان در لس آنجلس باید بدانند که این یک سیستم قضایی است که از آنها محافظت می کند. در اینجا هیچ سوالی وجود ندارد که وقتی شخصی با در اختیار داشتن یک سلاح مرگبار توسط دیگری مورد حمله قرار می گیرد، باید به عنوان جنایت متهم شود.”

کولول بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد.