وکیل مظنون حمله با مشت مکنده نیویورک در حالی که برادر قربانی در دادگاه هق هق می‌کند، “قتل شخصیت” را متهم کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وکیل مظنون حمله با مشت مکنده در نیویورک سیتی در جلسه سه شنبه ادعا کرد که موکلش توسط رسانه ها مورد “ترور شخصیت” قرار گرفته است، زیرا برادر قربانی در کما به دنبال ضرب و شتم غیرقانونی از سوی مجرم جنسی آزاد شده به هق هق گریه کرده است. سالن دادگاه

Bui Van Phu، یک مجرم جنسی بی خانمان ۵۵ ساله، با دستبند به داخل دادگاه برونکس هدایت شد، جایی که متهم سر خود را پایین نگه داشت.

این مهاجر ویتنامی که گفته می شود عضو یک باند خیابانی است، به دلیل حمله وحشیانه ۱۲ اوت برونکس به عیسی کورتس ۵۲ ساله دستگیر شد.

NYPD اتهام تلاش برای قتل را توصیه کرد، اما دادستان منطقه برانکس دارسل کلارک این اتهامات را کاهش داد و بوئی بر اساس قانون بحث برانگیز اصلاحات وثیقه ایالتی که توسط فرماندار نیویورک، کتی هوچول حمایت می شد، بدون وثیقه آزاد شد.

بازگشت مظنون مکنده نیویورک به جزیره رایکرز پس از آزادی بدون وثیقه برای تلاش برای قتل

Bui Van Phu در سمت چپ در عکس ثبت نام مجرمان جنسی ایالت نیویورک، و در سمت راست، در ویدیوی نظارتی از یک حمله ناک اوت مکنده دیده می شود.

Bui Van Phu در سمت چپ در عکس ثبت نام مجرمان جنسی ایالت نیویورک، و در سمت راست، در ویدیوی نظارتی از یک حمله ناک اوت مکنده دیده می شود.
(ثبت مجرمان جنسی ایالت نیویورک/NYPD)

اعتراض عمومی به دلیل آزادی بوئی به وجود آمد و هوچول مداخله کرد و منجر به دستگیری مجدد مظنون به اتهام نقض شرایط آزادی مشروط مادام العمر شد. او از آن زمان در جزیره Rikers نگهداری می شود. دادستان کلارک روز سه‌شنبه هیچ نشانه‌ای مبنی بر ارتقای اتهامات علیه Bui ارائه نکردند.

تاریخ ۱۵ سپتامبر برای محاکمه احتمالی در صورت بازگرداندن کیفرخواست توسط هیئت منصفه تعیین شد.

قاضی دستور داد که هیچ ارتباطی بین متهم و کورتس وجود نداشته باشد و وکیل او کیسی تریمبل، کمک حقوقی به دادگاه گفت که هیچ علاقه ای و تلاشی برای انجام این کار از سوی موکلش وجود ندارد.

در گالری برادر کورتس حضور داشت که در دقایق پایانی آشکارا گریه کرد. در حالی که بیرون می رفت مستقیم به متهم نگاه کرد، اما بی به عقب نگاه نکرد. خانواده نمی خواستند با مطبوعات صحبت کنند.

NYPD ویدئویی از یک حمله غیرقانونی در 12 اوت منتشر کرد که تقریباً در ساعت 10:45 شب در مقابل خیابان 163 E 188 در برانکس رخ داد.

NYPD ویدئویی از یک حمله غیرقانونی در ۱۲ اوت منتشر کرد که تقریباً در ساعت ۱۰:۴۵ شب در مقابل خیابان ۱۶۳ E 188 در برانکس رخ داد.
(NYPD)

تریمبل به قاضی معرفی کرد که “چند مقاله” در مورد موکلش نوشته شده است و موضوعات “کاملاً بی ربط به این پرونده جنایی” را مطرح می کند و اصرار دارد که “قتل شخصیت” موکلش صورت گرفته است.

ویدیو نشان می‌دهد که بوئی در ۱۲ آگوست قبل از نزدیک شدن به کورتس، یک مهاجر مکزیکی که هرگز او را ندیده بود، از پشت بیرون یک رستوران، دستکش‌های کار به دست می‌آورد و یک ضربه به پشت سرش وارد می‌کند و او را روی بتن دراز می‌کشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کورتس دچار شکستگی جمجمه، شکستگی گونه و خونریزی مغزی شد. بوئی قبلاً در سال ۱۹۹۵ در برانکس به سوء استفاده جنسی درجه یک محکوم شده بود و به شش سال تا حبس ابد محکوم شده بود.

طبق سوابق دولتی، او در سال ۲۰۱۹ مشروط شد و اکنون به عنوان یک مجرم جنسی سطح ۳ – جدی ترین عنوان – به دلیل آزار جنسی یک دختر ۱۷ ساله در سال ۱۹۹۴ ثبت شده است.