ون جونز، خبرنگار سی ان ان، ریاست جمهوری “موفق” بایدن را تمجید می کند “اگر فقط ۶ ماه گذشته را پاک کنید”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مفسر سی‌ان‌ان، ون جونز، دوران ریاست جمهوری بایدن را ستایش کرد، البته با یک استثنا.

رسانه ها قبلاً معامله غافلگیرکننده را در مورد الف لایحه آب و هوا و مالیات که بین چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، DN.Y. و سناتور جو مانچین، DW.V.، که مدتهاست توسط پایگاه مترقی متهم به متوقف کردن برنامه بایدن شده است.

در حالی که خوش‌بینی‌های تازه‌ای در میان دموکرات‌ها در دی سی وجود دارد، هنوز مشخص نیست که آیا این لایحه به میز رئیس‌جمهور می‌رسد یا نه، زیرا به حمایت سناتور کیرستن سینما، دی‌آریز، نیاز دارد، که تا کنون در مورد حمایت‌اش از او ابراز علاقه نکرده است. برای لایحه هزینه های هنگفت

صرف نظر از این، جونز تحولات اخیر در کاپیتول هیل را جشن گرفت.

در حالی که آمریکا وارد رکود شده است، پولتیکو اعلام کرد بایدن به بازی بازگردد

مفسر سیاسی ون جونز در طول این سخنرانی صحبت می کند "سیاست" کنوانسیون در پاسادنا، کالیفرنیا، ایالات متحده، 25 ژوئن 2016.

مفسر سیاسی ون جونز در جریان کنفرانس “Politicon” در پاسادنا، کالیفرنیا، ایالات متحده در ۲۵ ژوئن ۲۰۱۶ سخنرانی می کند.
(رویترز/پاتریک تی فالون)

جونز روز پنجشنبه به مجری سی‌ان‌ان، جیم اسکیوتو، گفت: «صدای بزرگی که در پس‌زمینه می‌شنوید، برای حزب دموکرات نفس راحتی می‌کشد، که ما در واقع می‌توانیم برخی از این چیزها را ارائه کنیم.»

او ادامه داد: «گوش دهید، اگر شش ماه گذشته را پاک کنید، به نظر می‌رسد که رئیس‌جمهوری دارید که می‌تواند یک لایحه زیرساخت را انجام دهد، کارهای کووید را انجام دهد، کاری برای مردم آمریکا در مورد آب و هوا انجام دهد. کاری را با چیپس انجام دهید- این یک ریاست جمهوری موفق است، شما فقط شش ماه گذشته مزخرفاتی دارید که آن را از بین می برد.”

صحبت های کاخ سفید بایدن در تعریف مجدد رکود به سرعت توسط رسانه ها پذیرفته شد

مشخص نیست که جونز به طور خاص به چه چیزی اشاره کرده که گفته می شود در شش ماه گذشته رخ داده است.

جونز ممکن است به معنای تورم مداوم، افزایش قیمت بنزین، کمبود شیر خشک، افزایش موارد آبله میمون، تصمیم دادگاه عالی برای لغو رو در مقابل وید، ظهور و سقوط «هیئت حکومتی اطلاعات نادرست» از بین رفته باشد. مجموعه ای از تیراندازی های دسته جمعی در سراسر کشور، جنگ بین روسیه و اوکراین، یا اینکه چگونه ایالات متحده در دو فصل متوالی رشد تولید ناخالص داخلی منفی داشته است، که به این معنی است که اقتصاد در رکود است.

پرزیدنت جو بایدن در مورد تیراندازی های جمعی اخیر از کاخ سفید در تاریخ 2 ژوئن 2022 در واشنگتن دی سی اظهاراتی را ارائه می دهد.

پرزیدنت جو بایدن در مورد تیراندازی های جمعی اخیر از کاخ سفید در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی اظهاراتی را ارائه می دهد.
(عکس از کوین دیچ/گتی ایماژ)

با این حال، حتی با نگاهی فراتر از شش ماه “موارد مغذی” که تحت نظارت بایدن اتفاق افتاد، همچنان بحران زنجیره تامین، بحران مهاجرت در مرز جنوبی، خروج آشفته نظامی از افغانستان، پاندمی طولانی کووید و همچنین بحران وجود داشت. تحقیقات فدرال در مورد پسرش، هانتر بایدن، ادامه دارد.

WAPO، نیویورک تایمز، سی‌ان‌ان، مطبوعات وابسته و دیگر اعداد تولید ناخالص داخلی سه‌ماهه دوم به‌عنوان تقویت‌کننده «ترس‌های رکود اقتصادی»

و در طول دوران ریاست جمهوری او، نظرسنجی بایدن با میانگین رضایت او فقط ۳۸ درصد با توجه به نظرسنجی های متعدد نشان می دهد که اکثریت رای دهندگان دموکرات نمی خواهند او برای انتخاب مجدد نامزد شود، کاهش یافته است.

رسانه ها به رئیس جمهور بایدن روحیه داده اند زیرا دموکرات ها در کاپیتول هیل سیگنال می دهند که ممکن است آرای لازم برای تصویب دستور کار او را داشته باشند.

رسانه ها به رئیس جمهور بایدن روحیه داده اند زیرا دموکرات ها در کاپیتول هیل سیگنال می دهند که ممکن است آرای لازم برای تصویب دستور کار او را داشته باشند.
(آنا مانی میکر/گتی ایماژ)

جونز تنها کسی نبود که به ریاست جمهوری بایدن یک چرخش مثبت داد.

پولیتیکو روز پنج‌شنبه اعلام کرد که بایدن «بازگشت به بازی» پس از نشانه‌های امیدوارکننده‌ای مبنی بر اینکه قانون‌گذاران دموکرات می‌توانند دستور کار او را در کنگره تصویب کنند، بالا رفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پولیتیکو: «پس از تحمل یک سال بی‌رحمانه تحت سلطه اضطراب اقتصادی، عقب‌نشینی‌های قانونی و کاهش محبوبیت، رئیس‌جمهور ناگهان در آستانه یک چرخش قرار می‌گیرد که به اعتقاد کاخ سفید، می‌تواند تابستان او را نجات دهد – و مسیر ریاست‌جمهوری او را تغییر دهد. نوشت.