ولکر از NBC ادعا می کند که حامیان طرفدار انتخاب فقط برای نجات جان مادر از سقط جنین دیررس حمایت می کنند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کریستن ولکر، خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز، روز سه‌شنبه استدلال کرد که حامیان طرفدار انتخاب فقط برای نجات جان مادر از سقط جنین دیررس حمایت می‌کنند.

مجری مهمان “MTP Daily” این بیانیه را در طی بخشی با رئیس جمهور سوزان بی. آنتونی لیست، مارجوری داننفلسر، یک فعال حامی زندگی بیان کرد. این زوج در مورد پیش نویس لو رفته دادگاه عالی که توسط Politico به دست آمده بود، بحث کردند که نشان می داد دادگاه Roe v. Wade را لغو می کند.

DEMS پس از افشای تصمیم SCOTUS ROE V. WADE موقعیت بسته بندی دادگاه را احیا می کند

کریستن ولکر، خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز کاخ سفید (عکس از: ویلیام بی پلومن/ان‌بی‌سی)

کریستن ولکر، خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز کاخ سفید (عکس از: ویلیام بی پلومن/ان‌بی‌سی)
(NBC)

به مدت ۹ دقیقه، این زوج به دلیل ادعای داننفلسر مبنی بر اینکه رو افراطی تر از چیزی است که اکثر آمریکایی ها واقعاً از آن حمایت می کنند، عقب و جلو رفتند.

پس از استناد ولکر به یک نظرسنجی که نشان می‌داد اکثریت آمریکایی‌ها با لغو روئه مخالف هستند، داننفلسر رسانه‌ها را به گمراه کردن افکار عمومی سرزنش کرد.

او گفت: “می‌دانی چرا؟ به دلیل بدترین گزارش‌هایی که در تقریباً ۵۰ سال گذشته وجود داشته است، می‌گوید که Roe فقط سقط جنین را محدود می‌کند – فقط در سه ماهه اول محدودیت‌هایی را مجاز می‌کند. درست نیست. این به طور کلی توسط عموم شناخته شده نیست.” .

او افزود: “مردم از محدودیت هایی برای سقط جنین استقبال می کنند که رو هرگز اجازه نمی دهد.”

مدافع حامی زندگی استدلال کرد که “اکثریت قاطع” آمریکایی ها از محدود کردن سقط جنین در هفته ۱۵ بارداری حمایت می کنند.

نظرسنجی فاکس نیوز درباره دیدگاه آمریکایی ها درباره سقط جنین

نظرسنجی فاکس نیوز درباره دیدگاه آمریکایی ها درباره سقط جنین

مدیر برنامه ریزی شده والدین بر امتناع از محکومیت افشاگر دادگاه عالی تاکید کرد

یک نظرسنجی جدید فاکس نیوز که این هفته منتشر شد نشان داد که بیش از نیمی از آمریکایی ها معتقدند سقط جنین باید در هفته پانزدهم بارداری که در سه ماهه دوم است غیرقانونی باشد.

با این حال، ولکر این سوال را مطرح کرد که آیا نظرسنجی ها از استدلال داننفلسر حمایت می کنند یا خیر.

داننفلسر پاسخ داد: “آیا هیچ نظرسنجی در مورد محدودیت های ۱۵ هفته ای دیده اید؟ زیرا هر نظرسنجی، چپ-راست، گالوپ، MSNBC حتی نشان می دهد که ۱۵ هفته یک محدودیت است که توسط تعداد زیادی از مردم پذیرفته شده است.”

همانطور که داننفلسر استدلال می کرد که هر نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری که از سقط جنین در سه ماهه سوم حمایت می کرد با آنچه اکثریت آمریکایی ها موافق بودند، مخالف بود، ولکر مخالفت کرد.

او مدعی شد: «اما برای اینکه واضح باشد، افرادی که از سقط‌های دیررس حمایت می‌کنند تنها در صورتی این کار را انجام می‌دهند که ایمنی و جان مادر در خطر باشد».

حتی پس از اینکه مهمان او استدلال کرد که “به معنای واقعی کلمه درست نیست”، خبرنگار NBC اصرار داشت که حق با او بود. ولکر قبل از حرکت گفت: «این استدلالی است که اکثر افرادی که از سقط جنین های دیررس حمایت می کنند، مطرح می کنند.

مردم در یک تظاهرات ضد سقط جنین در خارج از دادگاه عالی واشنگتن، سه شنبه، 30 نوامبر 2021، جمع می شوند، زیرا فعالان قبل از بحث درباره سقط جنین در دادگاه در واشنگتن شروع به ورود می کنند.  (AP Photo/اندرو هارنیک)

مردم در یک تظاهرات ضد سقط جنین در خارج از دادگاه عالی واشنگتن، سه شنبه، ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱، جمع می شوند، زیرا فعالان قبل از بحث درباره سقط جنین در دادگاه در واشنگتن شروع به ورود می کنند. (AP Photo/اندرو هارنیک)
(AP Photo/اندرو هارنیک)

گزارش فاکس نیوز در سال ۲۰۱۹ نشان داد که زنان و گروه‌های حامی سقط جنین یا سکوت کرده‌اند یا قوانین رادیکال سقط جنین را که در برخی ایالت‌ها تصویب می‌شود و تا لحظه تولد اجازه سقط جنین را می‌دهد، به شدت تحت فشار قرار داده‌اند.

کتی تران، نماینده ایالتی دموکرات ویرجینیا، به دلیل پیگیری قوانین تهاجمی سقط جنین حتی تا زمان تولد، با واکنش شدید مواجه شد. رالف نورثام، فرماندار سابق ویرجینیا نیز به دلیل حمایت از قانون رادیکال، که منتقدان آن را کودک کشی می نامند، خشمگین شد.

بتو اورورک، نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ نیز در یک رویداد تبلیغاتی در سال ۲۰۱۹ از سقط جنین در سه ماهه سوم حمایت کرد.

نظرسنجی گالوپ در سال ۲۰۱۸ نشان داد که بیش از ۸۰ درصد از آمریکایی ها معتقدند سقط جنین باید در سه ماهه سوم غیرقانونی باشد. تنها ۱۳ درصد معتقد بودند که باید قانونی باشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با توجه به افشای اطلاعات روز دوشنبه، دموکرات ها تلاش خود را برای تدوین رو در مقابل وید در کنگره تجدید کرده اند. قبل از افشای این خبر، دموکرات ها قانون حمایت از سلامت زنان را در مجلس تصویب کردند، اما در سنا مسدود شد.