وزارت امور خارجه پس از پیدا شدن جسد ۳ آمریکایی در تفرجگاه باهاما “به دقت زیر نظر دارد”.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وزارت امور خارجه گفت که تحقیقات مربوط به کشته شدن سه آمریکایی در استراحتگاه صندل باهاما را “نظارت دقیق” و یک نفر دیگر در بیمارستان بستری شده است.

چستر کوپر، سرپرست نخست‌وزیر باهاما، گفت جسد یک زن و دو مرد روز جمعه در تفرجگاه خلیج ساندلز امرالد پیدا شد. یک زن جداگانه نیز با هواپیما به بیمارستان پرنسس مارگارت منتقل شد.

پلیس در منطقه گفت که مشخص نیست این افراد چگونه جان خود را از دست داده اند و اعلام کردند که مرگ آنها “ناگهانی” بوده است.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه روز شنبه به فاکس نیوز دیجیتال گفت که تحقیقات در مورد مرگ آمریکایی ها را “نظارت دقیق” دارد.

“ما می توانیم مرگ سه شهروند آمریکایی در باهاما را تایید کنیم. ما تحقیقات مقامات محلی در مورد علت مرگ را از نزدیک زیر نظر داریم. ما آماده ارائه تمام کمک های کنسولی مناسب هستیم. به احترام حریم خصوصی خانواده ها، ما این کار را انجام داده ایم. در حال حاضر هیچ چیز دیگری برای اضافه کردن نیست.”

۳ آمریکایی در استراحتگاه صندل باهاماس در یک “فضای اضطراری بهداشتی” ناشناخته مرده پیدا شدند

صندل Emerald Bay Resort

صندل Emerald Bay Resort
(تور بن جارد/PGA)

نیروی پلیس سلطنتی باهاما در بیانیه‌ای گفت: “در بدو ورود به صحنه، آنها را به ویلای اول راهنمایی کردند. با ورود به اتاق خواب، یک مرد قفقازی را دیدند که روی زمین دراز کشیده بود.” بیانیه به توییتر ارسال کرد. «بازرسی از جسد انجام شد، آنجا بود [sic] هیچ نشانه ای از تروما یافت نشد پزشک محلی بعداً مرگ قربانی را اعلام کرد.»

افسران پلیس به ویلای دوم رفتند که در آنجا مردی بی توجه و “به دیوار حمام افتاده بود.” در اتاق خواب، زنی پیدا شد که پاسخگو نبود. پلیس گفت که افراد دارای علائم “تشنج” بودند.

گارد ساحلی جستجوی فلوریدا را برای مسافران قایق «قاچاق انسان» فراخواند. بیش از ۳۰ مرگ ترسیده است

نمای سبز یازدهم در طول دور دوم تور فری کورن باهاماس بزرگ اکسوما کلاسیک در زمین گلف Sandals Emerald Bay در 13 ژانویه 2020 در گریت اگزوما، باهاما.

نمای سبز یازدهم در طول دور دوم تور فری کورن باهاماس بزرگ اکسوما کلاسیک در زمین گلف Sandals Emerald Bay در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۰ در گریت اگزوما، باهاما.
(تور بن جارد/PGA از طریق گتی ایماژ)

پلیس باهاما گفت: “ماموران اجساد را معاینه کردند و هیچ نشانه ای از ضربه پیدا نکردند. پزشک محلی بعداً مرگ هر دو نفر را اعلام کرد.”

به گفته پلیس، یک زن و شوهر شب قبل تلاش کردند تا تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کیتلین مک فال از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.