ورزشکاران زن، حامیان ورزش زنان، قوانین جدید بایدن در عنوان نهم را به صدا درآورد: «۱۸۰ برای بدترین»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ورزشکاران زن و حامیان ورزش زنان در واشنگتن دی سی در مورد تغییرات پیشنهادی بایدن در عنوان نهم در پنجاهمین سالگرد این قانون صحبت کردند.

دولت بایدن مقررات جدیدی را روز پنجشنبه پیشنهاد کرد که هویت جنسیتی را در حمایت های قانون گنجانده و «تقویت می کند.[ing] به گفته وزارت آموزش، حمایت از دانش آموزان LGBTQIA+ که بر اساس گرایش جنسی یا هویت جنسی با تبعیض مواجه می شوند.

رایلی گینز، شناگر کنتاکی، که لیا توماس شناگر تراجنسیتی را برای مقام پنجم مسابقات قهرمانی NCAA برابر کرد، به فاکس نیوز گفت که قوانین پیشنهادی جدید دیجیتال بایدن «۱۸۰ کامل برای بدترین» است.

او گفت: «بازنویسی عنوان نهم و بازتعریف جنسیت، هر چیزی را که سکس در ۵۰ سال گذشته ایستاده است، از بین می‌برد، و همه چیزهایی را که زنان برای به دست آوردن آن سخت جنگیده‌اند، مانند برابری، انصاف و فرصت‌های برابر، از بین می‌برد.» این امر آن را از بین می برد و یکپارچگی ورزش زنان به طور کامل از بین خواهد رفت و به گذشته تبدیل خواهد شد.»

بایدن قوانین جدیدی را برای تثبیت حمایت از «هویت جنسیتی» در مدارس تحت عنوان نهم پیشنهاد می کند.

لیا توماس، شناگر دانشگاه پنسیلوانیا و رایلی گینز، شناگر کنتاکی، پس از کسب مقام پنجمی در 200 فینال سبک آزاد در مسابقات قهرمانی شنا و شیرجه NCAA در 18 مارس 2022 در مرکز آبی مک‌آولی در آتلانتا جورجیا، واکنش نشان دادند.

لیا توماس، شناگر دانشگاه پنسیلوانیا و رایلی گینز، شناگر کنتاکی، پس از کسب مقام پنجمی در ۲۰۰ فینال سبک آزاد در مسابقات قهرمانی شنا و شیرجه NCAA در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ در مرکز آبی مک‌آولی در آتلانتا جورجیا، واکنش نشان دادند.
(Rich von Biberstein/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

چلسی میچل، یک ورزشکار دبیرستانی سابق که چهار قهرمانی ایالتی و دو جایزه تماماً نیوانگلند را به رقبای مرد بیولوژیکی از دست داد، در گردهمایی بدن‌های ما، ورزش‌های ما گفت: این موضوع در مورد “هر زن جوانی است که رویای رقابت را دارد.”

او با اشاره به اینکه در پنجاهمین سالگرد عنوان نهم، زنان اعتراض می کنند زیرا نمی دانند، گفت: “ما باید فرصت برتری داشته باشیم و رویاهای خود را دنبال کنیم و این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بتوانیم در یک زمین بازی برابر رقابت کنیم.” اگر حفاظت های عنوان IX “50 سال دیگر” ادامه داشته باشد.

کریستی میچل، مادر میچل، در این رالی گفت وقتی چلسی مکرراً به رقبای بیولوژیکی مرد باخت، «سخت بود برای دلداری دادن به چلسی کلمات مناسب را پیدا کرد».

کریستی میچل: پنجاهمین سالگرد عنوان IX – در نبرد بر سر ورزشکاران فراجنسیتی در ورزش، دختران نوجوان بیشترین قیمت را می پردازند

کریستی ادامه داد: “امید من این است که دخترانم مجبور نباشند به دخترانشان توضیح دهند که چرا برنده شدن غیرممکن است.”

تماشاگران رالی تابلوهایی را در این مکان نگه می دارند "بدن ما، ورزش ما" تظاهرات در واشنگتن دی سی

تماشاگران رالی در راهپیمایی «بدن‌های ما، ورزش‌های ما» در واشنگتن دی سی، تابلوهایی در دست دارند
(فاکس نیوز دیجیتال)

کاندیدای سابق ریاست جمهوری و نماینده هاوایی، تولسی گابارد در این تظاهرات گفت: «این اوج ریاکاری است که امروز در اینجا ایستاده‌ایم، کسانی هستند که ادعای فمینیستی دارند و ادعا می‌کنند که مدافع حقوق زنان هستند. همزمان، انکار وجود ما، انکار این واقعیت که زنی وجود دارد که از نظر بیولوژیکی از یک مرد متمایز است.”

گابارد افزود که اقدامات بایدن “به دنبال پاک کردن کل جنسیت زن و رد واقعیت عینی است که تفاوت های بیولوژیکی و فیزیولوژیکی بین زن و مرد وجود دارد. این اوج بی احترامی، توهین و آنچه در هسته آن یک نفرت است. برای خانم ها.”

در خارج از تظاهرات، که در پنجاهمین سالگرد عنوان نهم سازماندهی شد، معترضانی که پرچم های تراجنسیتی را به اهتزاز در می آوردند، سوت می زدند و بر روی قابلمه ها و ماهیتابه ها می زدند تا سخنرانان را غرق کنند.

معترضان سوت می‌زنند و روی گلدان‌های بیرون خانه می‌زنند "بدن ما، ورزش ما" تظاهرات در واشنگتن دی سی

معترضان خارج از تظاهرات «بدن‌های ما، ورزش‌های ما» در واشنگتن دی سی سوت می‌زنند و روی گلدان‌ها می‌زنند.
(فاکس نیوز دیجیتال)

درهای ورزشکاران بین المللی با عنوان نهم برای فرصت های جدید باز شده است

سلینا سوله، ورزشکار سابق دوومیدانی دبیرستان کانکتیکات، در جلسه ای با نماینده گرگ استوب، نماینده فلوریدا، در روز چهارشنبه، گفت که او مجبور شد در تمام چهار سال دبیرستان با مردان بیولوژیک رقابت کند و “هر بار بدون شکست در این مسابقه شکست خورده است.” دوی ۱۰۰ متر.”

او افزود: “هدف ما از این کار این است که اطمینان حاصل کنیم که هیچ دختر کوچک دیگری مجبور به تجربه درد و دلشکستگی ما نخواهد شد.” رفتن به این مسابقات و دانستن اینکه هر کاری که انجام دهید، بازنده خواهید شد، روحیه شما را تضعیف می کند.

گینز گفت توصیه او به ورزشکاران زن جوانی که ممکن است مجبور به رقابت با مردان بیولوژیک شوند این است که “به آن پایبند باشید، از صدای خود استفاده کنید.”

فرماندار اوکلاهاما استیت

فرماندار اوکلاهاما استیت “قانون ورزش زنان را نجات دهید” را به قانون امضا کرد
(فاکس نیوز دیجیتال/لیزا بناتان)

او اضافه کرد: “اگر چیزی است که شدیداً در مورد آن احساس می کنید، از صدای خود استفاده کنید، مهم است، این چیزی است که باید با حجم، با مقداری وزن به آن پرداخته شود.” قطعاً هر چه صداها بیشتر باشد، بهتر است، در افشای اینکه اکثریت ساکت چه کسی هستند، مهم است، یعنی افرادی که درک می‌کنند که این اشتباه است و می‌توانند از عقل سلیم استفاده کنند تا اینکه صرفاً طرف‌ها را تعریف کنند.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

عنوان نهم، که در سال ۱۹۷۲ به تصویب رسید، تبعیض جنسیتی را در مدارسی که بودجه فدرال دریافت می‌کنند، ممنوع کرد. در این بیانیه آمده است که “هیچ فردی در ایالات متحده، بر اساس جنسیت، از مشارکت در شرکت در آن محروم شود، از مزایای آن محروم شود یا تحت هیچ گونه برنامه آموزشی یا فعالیتی که کمک مالی فدرال دریافت می کند، مورد تبعیض قرار نگیرد.”

جمهوری خواهان مجلس نمایندگان در سال ۲۰۲۱ قانونی را ارائه کردند که بر اساس آن افرادی که در بدو تولد مرد هستند از شرکت در ورزش زنان منع می شود. در ماه آوریل، قانونگذاران جمهوری خواه طوماری را امضا کردند تا مجلس نمایندگان را وادار به رأی گیری در مورد این لایحه کند.

هانا گروسمن از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.