وبلاگ نویس MSNBC از دموکرات ها به دلیل لایحه “بزدلانه” برای افزایش امنیت SCOTUS انتقاد می کند: “قضالت دست راستی را نادیده می گیرد”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

روز چهارشنبه، جهان جونز، وبلاگ نویس ReidOut، قطعه ای را منتشر کرد که در آن لایحه جدید سنا را که برای محافظت از اعضای خانواده قضات دیوان عالی در برابر تهدید، ارعاب و خشونت طراحی شده است، به عنوان یک «پاسخ بزدلانه» و «شرم آور» توصیف کرد.

جونز توضیح داد که این لایحه که توسط دموکرات‌ها حمایت می‌شود، بزدلانه است زیرا نشان می‌دهد که دموکرات‌ها بر اساس «ادعاهای بی‌اساس» مبنی بر اینکه معترضان چپ‌گرا طرفدار سقط جنین «بی‌قانونی» را ترویج می‌کنند، زیر بار «فشار جناح راست» می‌روند.

اودانل از MSNBC قانون اساسی “فاسد” ایالات متحده را به عنوان “سند ضعیف تر از آنچه ما فکر می کردیم” محکوم می کند.

اعتراض SCOTUS Roe v. Wade

اعتراض SCOTUS Roe v. Wade
(اخبار فاکس)

نویسنده وبلاگ خود را با توصیف “قانون برابری پلیس دیوان عالی” به عنوان “یک واکنش غیرعادی دو حزبی – و بزدلانه – به اعتراضات غیرخشونت آمیز اخیر در خارج از خانه برخی از قضات دادگستری آغاز کرد، که توسط یک پیش نویس رای افشا شده که نشان می داد دادگاه احتمالاً سقط جنین را لغو خواهد کرد. حقوق.”

جونز افزود: “این مایه شرمساری برای همه دست اندرکاران است و به ویژه دموکرات ها باید شرمنده باشند.”

حرف او این بود که دموکرات‌ها درگیر خشم دروغین رسانه‌های محافظه‌کار هستند تا با حمایت از این لایحه، حواس خود را از افشاگری منحرف کنند.

نویسنده سپس از حمایت جدی سناتور کریس کونز، D-Del. از این لایحه انتقاد کرد. جونز به یاد آورد که چگونه کونز، که این لایحه را معرفی کرد، آن را به عنوان یک “ضرورت تاسف بار” برای رسیدگی به “افراطی ها در هر دو طرف طیف سیاسی” توصیف کرد.

معترضان در خانه ساموئل آلیتو قاضی دادگاه عالی

معترضان در خانه ساموئل آلیتو قاضی دادگاه عالی
(فاکس نیوز دیجیتال)

کونز از خانواده کتانجی براون جکسون، منصوب اخیر دادگاه عالی و نمایش آنها در تلویزیون در جلسه تأیید جکسون برای توضیح نظر خود استفاده کرد. کونز گفته بود: «اگر خانواده‌های قضات دیوان عالی دارای مشخصات و چهره‌ای مشابه با بالاترین مقام‌های دولت ما باشند، مستحق همان سطح حمایت هستند.» اما جونز آن را نمی‌خرید.

نویسنده حدس می‌زند: «اما هر چقدر که او می‌کوشد این لایحه را به عنوان یک موضوع فوری دو حزبی معرفی کند، به نظر بدیهی است که دموکرات‌ها فقط در برابر فشار جناح راست تسلیم می‌شوند – و خوراک بیشتری برای جمهوری‌خواهانی فراهم می‌کنند که اعتراضات مترقی را با ادعاهای بی‌اساس بی‌قانونی خنثی می‌کنند». .

او سپس استدلال کرد که اگر کونز نگران خانواده جکسون بود، «او و سایر دموکرات‌ها آن زمان این اقدام را تصویب می‌کردند – می‌دانید، زمانی که تأیید او واقعاً اتفاق می‌افتاد».

“استاندارد دوگانه”: “استاندارد دوگانه” نباید در خارج از خانه مورد آزار و اذیت قرار گیرند.

معترضان در مقابل دادگاه عالی برای اعتراض به حقوق سقط جنین تجمع کردند (فاکس نیوز دیجیتال)

معترضان در مقابل دادگاه عالی برای اعتراض به حقوق سقط جنین تجمع کردند (فاکس نیوز دیجیتال)

جونز با کیفرخواست شدید دموکرات های سنا در مورد این موضوع به پایان رسید:

“همه اینها به ویژه برای دموکرات ها شرم آور است، که به طور معمول – و به طور موجه – از مانع تراشی محافظه کارانه در کنگره شکایت می کنند. اکنون، آنها به تصویب لایحه ای عملی می بالند که عدالت های جناح راست را سرکوب می کند – که مسلماً ظالم ترین نیروهای جامعه امروز آمریکا هستند. ظاهر خوبی نیست.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید