واکنش محافظه‌کاران به کناره‌گیری نانسی پلوسی از رهبری دموکرات‌ها: “بخیر!”


نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان از کالیفرنیا، روز پنجشنبه اعلام کرد که از رهبری دموکرات کنگره کناره‌گیری می‌کند. تصمیم او برای عدم حضور مجدد در انتخابات با تحسین محافظه کاران در توییتر مواجه شد.

دوران پلوسی به پایان رسیده است. نماینده لورن بوبرت، R-Colo.، توییت کرد.

مارک لوین، مجری محافظه‌کار رادیویی و مجری برنامه «زندگی، آزادی و لوین» در فاکس نیوز، از مطبوعات و سیاستمداران به خاطر احترام به حرفه پلوسی با عینک‌های رز انتقاد کرد.

“نانسی پلوسی علیرغم سلطنت رقت بار او بر مجلس، احترام دو حزبی و رسانه ای را به خشم می آورد. او متحد نبود. او هرگز به سیستم ما احترام نمی گذاشت. او همیشه اظهارنظرهای زننده ای داشت. بنابراین، بازنویسی میراث واقعی او از قبل آغاز شده است. لوین در توییتی نوشت.

پلوسی در سخنرانی خداحافظی با اشاره به بوش، اوباما، و بایدن، رهبری ترامپ را نادیده می گیرد.

رهبر اکثریت سنا، چاک شومر، DN.Y، در حالی که نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان از کالیفرنیا، در مراسمی صحبت می کند که در آن رئیس جمهور بایدن HR 5376، قانون کاهش تورم 2022 را در چمن جنوبی کاخ سفید امضا خواهد کرد، گوش می دهد. در واشنگتن، دی سی، در 13 سپتامبر 2022.

رهبر اکثریت سنا، چاک شومر، DN.Y، در حالی که نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان از کالیفرنیا، در مراسمی صحبت می کند که در آن رئیس جمهور بایدن HR 5376، قانون کاهش تورم ۲۰۲۲ را در چمن جنوبی کاخ سفید امضا خواهد کرد، گوش می دهد. در واشنگتن، دی سی، در ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲.
(AP Photo/اندرو هارنیک)

جی. بردفورد ویلیامز، مفسر محافظه کار و بنیانگذار “thebradfordfile”، خاطرنشان کرد که در طول مدت حضور پلوسی در مجلس نمایندگان، او خود را غنی کرده است.

او نوشت: “نانسی پلوسی ۳۵ سال را صرف جمع آوری ثروت ۲۰۰ میلیون دلاری به هزینه مردم کرده است. او هر چیزی است که در “خدمات عمومی” در آمریکا اشتباه است.”

خودی های سیاسی می گویند که سیاست های دموکرات ها و مسائل اقتصادی منجر به از دست دادن اکثریت خانه ها می شود

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در جریان سخنرانی وضعیت اتحادیه در نشست مشترک کنگره در ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی (داگ میلز/پول از طریق بلومبرگ) از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تحسین می کند.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در جریان سخنرانی وضعیت اتحادیه در نشست مشترک کنگره در ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی (داگ میلز/پول از طریق بلومبرگ) از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تحسین می کند.

تام فیتون، رئیس سازمان دیده بان قضایی، از پلوسی به دلیل استفاده از قدرت دفترش برای هدف قرار دادن مخالفان سیاسی خود انتقاد کرد.

فیتون گفت: «نانسی پلوسی تنها رئیس مجلس نمایندگان در تاریخ است که از مقام خود برای زندانی کردن دشمنان سیاسی حزبش سوء استفاده کرده است».

کمیته ۶ ژانویه که تحت رهبری پلوسی ایجاد شد، اقدامات بی سابقه ای را برای ارجاع مقامات سابق دولت ترامپ به وزارت دادگستری پس از رد احضاریه برای شرکت در تحقیقات کمیته انجام داده است.

یک عکس تقسیم‌شده از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در جریان یک گردهمایی مبارزاتی در مسا، آریزونا، در 9 اکتبر 2022، و نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان در کاخ سفید در واشنگتن، دی سی، در 6 اکتبر 2009.

یک عکس تقسیم‌شده از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در جریان یک گردهمایی مبارزاتی در مسا، آریزونا، در ۹ اکتبر ۲۰۲۲، و نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان در کاخ سفید در واشنگتن، دی سی، در ۶ اکتبر ۲۰۰۹.
(ماریو تاما/گتی ایماژ/ماندل NGAN/AFP از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تیم یانگ، نویسنده و کمدین محافظه‌کار، پس از اعلام پلوسی نوشت: «نانسی پلوسی دیگر سخنران نیست، چرخه انتخابات ۲۰۲۲ را به پیروزی بزرگی برای جمهوری‌خواهان تبدیل می‌کند».

پلوسی در دوران تصدی خود، قانون مراقبت مقرون به صرفه باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را تصویب کرد، بودجه کنگره برای دیوار مرزی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را رد کرد، ریاست دو استیضاح ترامپ را برعهده داشت که منجر به برکناری او از قدرت نشد و تصویب بسیاری از برنامه های قانونی پرزیدنت بایدن را در طول دوران ریاست جمهوری تضمین کرد. نیمه اول مدیریت او