واشنگتن پست تیتر خود را تغییر داد، زکریا از سی‌ان‌ان برای ستونی که از دموکرات‌ها می‌خواست «ضمایر را فراموش کنند» به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

واشنگتن پست ستون نویس و مجری سی ان ان فرید زکریا را در روز پنجشنبه اصلاح کرد، پس از آن که با واکنش شدید جناح چپ به دلیل اشاره به اینکه حزب دموکرات بیش از حد به «ضمایر» و ایدئولوژی جنسیتی بر سر مسائلی که اکثر آمریکایی ها به آنها اهمیت می دهند، مشغول شد، اصلاح کرد.

تا عصر جمعه، واشنگتن پست تیتر مقاله خود را از عنوان اصلی خود، «ضمایر را فراموش کنید: دموکرات ها باید به حزب سازندگان چیزها تبدیل شوند»، به صرفاً «دموکرات ها باید به حزب سازنده اشیاء تبدیل شوند» تغییر داده بود.

عنوان و استدلال زکریا مبنی بر اینکه انجام «کارها» برای اکثر آمریکایی‌ها بسیار مهم‌تر از استفاده از ضمایر درست است، چپ‌ها، به‌ویژه شوهر وزیر حمل‌ونقل، پیت بوتیگیگ، چستن بوتیگیگ، را عصبانی کرد.

روز پنجشنبه، زکریا این قطعه را با عنوان اصلی خود در روز پنجشنبه در توییتر به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: “دموکرات ها باید یک بار دیگر به حزبی تبدیل شوند که کارها را انجام می دهد، کارها را می سازد و دولت را برای مردم کار می کند. این برای اکثر آمریکایی ها بسیار مهم تر از این است. با استفاده از ضمایر درست.”

رای‌دهندگان جوان از بایدن می‌گویند نیویورک تایمز «سیس شده‌اند»، تنها ۱ درصد از رئیس‌جمهور را «به شدت تأیید می‌کنند»

فرید زکریا، مجری سی‌ان‌ان، پس از انتقاد از رهبری حزب دموکرات به دلیل تثبیت مسائل اجتماعی چپ‌گرای افراطی مانند جنسیت، با واکنش شدید روبرو شد. "ضمایر"

فرید زکریا، مجری سی‌ان‌ان، پس از انتقاد از رهبری حزب دموکرات به دلیل تثبیت مسائل اجتماعی چپ‌گرای افراطی مانند «ضمایر» جنسیتی، با واکنش‌های شدید مواجه شد.
(رویترز)

روز بعد، شوهر وزیر بوتیگیگ با یک سخنرانی تند به پست زکریا پاسخ داد. او در توییتی نوشت: “خطاب کردن کسی با نام یا ضمیری که ترجیح می دهد رایگان، آسان و مهربان است. استفاده از آنها باعث ایجاد جامعه و تعلق می شود. دموکرات ها می توانند راه بروند و آدامس بجوند. ما می توانیم جاده ها را تعمیر کنیم و پل ها بسازیم و در عین حال کار را کمی آسان تر کنیم. برو دنبال زندگیت به این میگن آزادی.”

بوتیجیگ ادامه داد: “به دموکرات‌ها دستور داده شود تا یک گروه کامل از آمریکایی‌ها را کنار بزنند تا پیروز شوند، بسیار نامناسب است. دموکرات‌ها در حال انجام سرمایه‌گذاری‌های تاریخی و حرکت‌های جسورانه هستند در حالی که قوانینی را برای نجات زندگی و تقویت دموکراسی پیشنهاد می‌کنند که جمهوری‌خواهان همچنان به آن رای منفی می‌دهند. ” او اضافه کرد.

زکریا از خود در برابر انتقادات بوتیگیگ دفاع کرد. او با تکرار استدلالی که در مقاله خود مطرح شد، در توئیتی نوشت: “امیدوارم واضح باشد که من علیه هیچ گروه اقلیت بحث نمی کنم. (من خودم به چندین گروه تعلق دارم.) من مخالف ارائه راهی آسان برای جمهوری خواهان برای عوام فریبی و منحرف کردن توجه هستم.” .

وی افزود: “اگر دموکرات ها در میان دوره ای محو شوند، هیچ کمکی به این گروه های درگیر نخواهد کرد.”

دیگران، از جمله الیزابت اسپایر، نویسنده نیویورک تایمز، قطعه زکریا را پاره کردند. او یک اسکرین شات از تیتر اصلی زکریا منتشر کرد و مقاله او را “برای شروع یک برداشت نادرست از نظرسنجی تایمز” خواند.

SEN. واشنگتن پست: هاولی از قبول این موضوع که برخی از مردان ترانس جنسیتی می توانند باردار شوند خودداری کرد.

چستن بوتیگیگ آخرین ستون زکریا را در واشنگتن پست مورد انتقاد قرار داد.  (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

چستن بوتیگیگ آخرین ستون زکریا را در واشنگتن پست مورد انتقاد قرار داد. (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

اسپایرز همچنین نوشت: “اما اگر حقوق مدنی را با آداب ضمیر قاطی می کنید و کاملاً غافل هستید که در حال صحبت کردن از یک ترانس هراسی GOP هستید، شاید از صفحه کلید عقب نشینی کنید.”

کیمبرلی جانسون، پادکست لیبرال، زکریا را نیز به شدت مورد انتقاد قرار داد و در توییتی نوشت: “چه کسی با ضمایر نامزد می شود، @FareedZakaria؟ هیچ نامزدی ضمایر را بخشی از پلتفرم خود نمی کند. این یک موضوع اجتماعی است که اکثر دموکرات ها از آن استقبال می کنند… این روزنامه نگاری تنبل است و ترنس هراسی است. شما. یک گروه را جدا می کنم و این کار ناخوشایندی است.”

فرانکلین لئونارد، یکی از ویراستاران Vanity Fair می‌گوید: “چرا ما طوری رفتار می‌کنیم که باید بین ساختن چیزها و استفاده از ضمایر مناسب یکی را انتخاب کنیم؟ هر دو را انجام دهید.”

کیت ویلت، کمدین و پادکست استندآپ در توییتی نوشت: “علاوه بر اشتباه بودن، این حتی درست نیست. دموکرات ها نتوانستند از Build Back Better عبور کنند، دموکرات های میانه رو قبل از میلاد آن را مسدود کردند. هیچ کدام از اینها ربطی به افراد ترنس یا ضمایر ندارد.”

دی اندرسون، نویسنده تراجنسیتی، استدلال زکریا را شخصاً پذیرفت و با قاطعیت پاسخ داد و توئیت کرد: “اوه ف— این. ما می توانیم همه این کارها را در عین احترام به شخصیت افراد انجام دهیم. همچنین به ترفند بلاغی در اینجا توجه کنید: مسائل ترنس را به “ضمایر” کاهش دهید و آن را رد کنید. این احمقانه است. شما را از این موضوع باز می دارد که فکر کنید جمهوری خواهان می خواهند کشتن ما را آسان تر کنند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تماشاگران حمایت خود را از افراد ترنسجندر و غیر باینری در طی راهپیمایی ترنس در تورنتو، انتاریو، در 21 ژوئن 2019 نشان دادند.

تماشاگران حمایت خود را از افراد ترنسجندر و غیر باینری در طی راهپیمایی ترنس در تورنتو، انتاریو، در ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ نشان دادند.
(آناتولی چرکاسوف/SOPA Images/LightRocket از طریق گتی ایماژ)