واشنگتن پست به دلیل تعلیق خبرنگار دیو وایگل به دلیل بازتوئیت: “کاملاً دیوانه” تکه تکه شد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

واشنگتن پست به دلیل آنچه منتقدان می گویند واکنش بیش از حد به بازتوییت خبرنگار دیو وایگل است که قبلا عذرخواهی کرده بود، با واکنش شدید مواجه شده است. روز دوشنبه، The Post وایگل را به مدت یک ماه بدون پرداخت حقوق معلق کرد.

هفته گذشته، وایگل جوکی توسط کم هارلس میزبان یوتیوب را به اشتراک گذاشت که گفت: “هر دختری دو است. فقط باید بفهمید که قطبی است یا جنسی.”

فلیسیا سونمز، همکار Weigel’s Post، سپس یک اسکرین شات از آن بازتوییت را به اشتراک گذاشت و او و همچنین کارفرمای خود را در روز جمعه فراخواند.

“کار کردن در یک رسانه خبری که در آن بازتوییت هایی مانند این مجاز است، فوق العاده است!” سونمز واکنش نشان داد.

گزارشگران واشنگتن پست به نارضایتی های هوایی با یکدیگر در توییتر ادامه می دهند.

واشنگتن پست این توئیت را محکوم کرد و به فاکس نیوز گفت: “سردبیران به کارمندان این توئیت روشن کرده اند که این توئیت مذموم بوده و زبان مطالبه شده یا اقداماتی از این قبیل قابل تحمل نخواهد بود.”

ویگل همچنین ریتوییت را از صفحه توییتر خود حذف کرد و عذرخواهی کرد.

وایگل نوشت: “من فقط ریتوییت یک شوخی توهین آمیز را حذف کردم. عذرخواهی می کنم و قصد نداشتم آسیبی ایجاد کنم.”

فلیسیا سونمز، خبرنگار واشنگتن پست، همکارش دیوید وایگل و خود روزنامه را به خاطر توییتی که او با شوخی درباره زنان به اشتراک گذاشته بود، صدا زد.

فلیسیا سونمز، خبرنگار واشنگتن پست، همکارش دیوید وایگل و خود روزنامه را به خاطر توییتی که او با شوخی درباره زنان به اشتراک گذاشته بود، صدا زد.
(توییتر)

از آن زمان گزارش شده است که سونمز ابتدا این توئیت توهین‌آمیز را مستقیماً از طریق یک کانال داخلی Slack به ویگل اعلام کرد و نوشت: “متاسفم، اما این چیست؟” و گفتن آن به او “پیامی گیج کننده درباره ارزش های پست” ارسال کرد.

سالی بازبی، سردبیر اجرایی واشنگتن پست نیز یادداشتی را برای کارکنان ارسال کرد و به آنها گفت که “با احترام و مهربانی با یکدیگر رفتار کنند” پس از این حادثه که به تبادلات جنگ طلبانه تر توییتر بین همکاران دامن زد.

واشنگتن پست دو تصحیح را پس از ادعای نادرست stealth-edit از گزارش تیلور لورنز انجام داد

در حالی که در این یادداشت به هیچ خبرنگاری به نام اشاره نشده بود، بازبی افزود: “واشنگتن پست متعهد به محیطی فراگیر و محترمانه و عاری از آزار، تبعیض یا هرگونه سوگیری است. هنگامی که مشکلاتی پیش آمد، لطفاً آنها را با رهبری یا منابع انسانی مطرح کنید. ما به سرعت و قاطعانه به آنها رسیدگی خواهیم کرد.”

با این حال، سی ان ان اولین کسی بود که گزارش داد وایگل به مدت یک ماه بدون حقوق تعلیق شد.

وایگل بلافاصله به درخواست های فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد. یک پاسخ خودکار از ایمیل کاری وایگل پاسخ داد: “من خارج از دفتر هستم و در ۵ ژوئیه برمی گردم.”

دیو وایگل، خبرنگار واشنگتن پست پس از بازنشر شوخی شخص دیگری که زنان را مسخره می کرد، از کار تعلیق شد.

دیو وایگل، خبرنگار واشنگتن پست پس از بازنشر شوخی شخص دیگری که زنان را مسخره می کرد، از کار تعلیق شد.
(اریک مک کندلس از طریق گتی ایماژ)

در یک نمایش نادر از دو حزبی بودن در چشم انداز رسانه ای، هم لیبرال ها و هم محافظه کاران واشنگتن پست را به خاطر مجازات وایگل به خاطر اقدامات بی ضررشان مورد انتقاد قرار دادند.

“تیلور لورنز به‌طور مکرر در مقاله‌اش در حال دروغ‌گویی مکرر گرفتار شد، به طوری که WP مجبور شد آن را ۳ بار به عنوان “یادداشت سردبیر” اصلاح کند، و همچنان حاوی یک دروغ است: هیچ اتفاقی نیفتاده است. دیو وایگل بلافاصله برای شوخی RT عذرخواهی کرد و به حالت تعلیق درآمد. بدون دستمزد،” گلن گرینوالد، روزنامه نگار Substack واکنش نشان داد. دلیل اهمیت این موضوع این است که افرادی در این شرکت‌های رسانه‌ای که دائماً خود را به‌عنوان عجایب و روان‌نژندهای اجتماعی و روان‌پریشی نشان می‌دهند – همانطور که اکنون در WPost اتفاق می‌افتد – کسانی هستند که خواستار حق اعلام حقیقت و دروغ و سانسور در آن هستند. نام.”

یوتیوب می گوید تصحیح WAPO در مورد داستان تیلور لورنز ادعا می کند که تماس قبل از انتشار در اینستاگرام نادرست است

تیم کارنی، ستون نویس واشنگتن اگزمینر در توییتی نوشت: «یک اقدام بد دیگر از سوی واشنگتن پست».

کریستال بال یکی از مجریان سریال «نقاط شکست» اعلام کرد که «پست» به دلیل یک شوخی «احمقانه» وایگل را به حالت تعلیق درآورده است. رزی گری، خبرنگار BuzzFeed News نیز آن را “پوچ” خواند.

جف بلهار از نشنال ریویو در توییتی نوشت: “همه می‌دانند کاری که با وایگل انجام می‌دهند یک شوخی بی‌رحمانه است. همه. حتی افرادی که با او این کار را می‌کنند. و این کافکایی‌ترین جنبه آن است.”

واشنگتن پست به دلیل تعلیق یک خبرنگار به دلیل بازتوئیت با واکنش شدید دو حزب مواجه شد.

واشنگتن پست به دلیل تعلیق یک خبرنگار به دلیل بازتوئیت با واکنش شدید دو حزب مواجه شد.
(ERIC BARADAT/AFP از طریق گتی ایماژ)

تیم میلر، نویسنده Bulwark و تحلیلگر MSNBC پرسید: “با کنار گذاشتن بحث در مورد توییت اصلی، آیا نباید فرهنگ بخشش را تشویق کنیم که در آن مردم توییت‌ها را حذف می‌کنند و عذرخواهی می‌کنند، همانطور که @daveweigel این کار را انجام داد؟ آیا مجازات بی‌عذری را در سر نمی‌گذاریم؟ فقط نفر بعدی را تشویق کنید که دو برابر شود و به زیر پشته برود؟”

اریک اریکسون مجری محافظه کار رادیویی گفت: «صرفاً برای ثبت: دیو وایگل کار اشتباهی انجام نداد.

ناتالی شور، ستون نویس نیو ریپابلیک، در توییتی نوشت: “این یک مجازات هنگفت و نامتناسب برای بازتوییت است! فقط احمقانه است”، و افزود: “کسی که به دلیل بازتوئیت جوک مزخرف دیگران، حتی پس از حذف فوری و عذرخواهی، با چندین هزار دلار جریمه سیلی می زند. یک مسئله کارگری.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“[T]متیو زیتلین، خبرنگار گرید نیوز، نوشت: او به نظر من یک واکنش افراطی شدید است و اگر واقعاً دو چک حقوقی برای بازتوییت‌ها می‌گیرند، احتمالاً باید سیاست رسانه‌های اجتماعی خود را به شدت سخت‌گیر کنند.»

“من می گویم “قابل توجه.” اما واقعاً قابل پیش‌بینی است. چه محل کار بی‌نظیری.

نوام بلوم، مفسر سیاسی، همچنین گفت: «این فاجعه مطلق یک محل کار است.

سخنگوی واشنگتن پست از اظهار نظر خودداری کرد.