هیلاری کلینتون احتمال یک نامزدی دیگر در انتخابات ریاست جمهوری را رد می کند زیرا بایدن، DNC قصد دارد نامزدهای احتمالی را متوقف کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیلاری کلینتون هرگونه گمانه زنی مبنی بر احتمال نامزدی مجدد خود برای ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ را رد کرد و چنین کمپینی را “غیرقابل بحث” خواند.

کلینتون برای مصاحبه با فایننشال تایمز در مورد حرفه سیاسی خود، ریاست جمهوری بایدن، رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ و رقابت های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ صحبت کرد.

کلینتون در پاسخ به این سوال که آیا قصدی برای کاندیداتوری مجدد دارد یا خیر، قاطعانه مخالف بازگشت به رقابت بود.

او به فایننشال تایمز گفت: «نه، غیر قابل بحث است. اول از همه، من انتظار دارم که بایدن نامزد شود. او قطعاً قصد دارد نامزد شود. به چالش کشیدن این امر بسیار مخرب خواهد بود.

نیویورک تایمز: “بسیاری از قانونگذاران دموکراتیک” نگران رهبری بایدن هستند، احساس کنید که ما “در حال فروپاشی” هستیم.

کلینتون گفت که مهم ترین موضوعی که به جلو می رود، انتخابات بعدی است که بر هر بحث سیاسی اجتماعی یا اقتصادی دیگری غلبه می کند. او چشم‌انداز یک رئیس‌جمهور جمهوری‌خواه در سال ۲۰۲۴ را «آنقدر ترسناک» خواند که هیچ چیزی به دموکرات‌ها کمک نمی‌کند تا در اولویت‌های غیرالویت‌دار پیروز شوند.

کلینتون گفت: «ما روی پرتگاه از دست دادن دموکراسی خود ایستاده‌ایم و هر چیزی که دیگران به آن اهمیت می‌دهند از پنجره بیرون می‌رود. “ببینید، مهمترین چیز این است که در انتخابات بعدی پیروز شوید. جایگزین آنقدر ترسناک است که هر چیزی که به پیروزی شما کمک نمی کند نباید در اولویت باشد.”

پرزیدنت بایدن در یک دیدار مجازی با رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز اوبرادور در اتاق روزولت کاخ سفید در تاریخ 1 مارس 2021 در واشنگتن به این موضوع نگاه می کند.  (عکس از آنا مانی میکر-پول/گتی ایماژ) |  هیلاری رادهام کلینتون، وزیر امور خارجه سابق و بانوی اول آمریکا در این کنفرانس سخنرانی می کند "هیلاری" کنفرانس مطبوعاتی در طول هفتادمین جشنواره بین المللی فیلم برلیناله برلین در هتل گراند حیات در 25 فوریه 2020، در برلین، آلمان.  (عکس از آندریاس رنتز/گتی ایماژ)

پرزیدنت بایدن در یک دیدار مجازی با رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز اوبرادور در اتاق روزولت کاخ سفید در تاریخ ۱ مارس ۲۰۲۱ در واشنگتن به این موضوع نگاه می کند. (عکس از آنا مانی میکر-پول/گتی ایماژ) | وزیر امور خارجه سابق و بانوی اول هیلاری رادهام کلینتون در کنفرانس مطبوعاتی “هیلاری” در طول هفتادمین جشنواره بین المللی فیلم برلیناله برلین در هتل گراند هایت در ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ در برلین، آلمان صحبت می کند. (عکس از آندریاس رنتز/گتی ایماژ)

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد که بایدن ممکن است در بهار ۲۰۲۳ نامزدی خود را برای انتخاب مجدد اعلام کند و کمیته ملی دموکرات ها تحت تأثیر تیم بایدن که می خواهند علیرغم تعداد ضعیف نظرسنجی ها قدرت خود را نشان دهند، برای برنامه مناظره اولیه برنامه ریزی نمی کند.

بایدن از دوچرخه در دلاور درست جلوی دوربین به زمین افتاد

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، روز دوشنبه در مصاحبه ای با دان لمون، خبرنگار سی ان ان، به پرسشی درباره وضعیت جسمی و روانی بایدن پاسخ داد.

“آیا رئیس جمهور از لحاظ جسمی و روحی استقامتی دارد، آیا فکر می کنید حتی پس از سال ۲۰۲۴ هم ادامه دهد؟” لیمو پرسید.

ژان پیر که به وضوح مبهوت شده بود فریاد زد: «دان، تو این سوال را از من می‌پرسی». “اوه خدای من. او رئیس جمهور ایالات متحده است.” سپس منشی مطبوعاتی خندید و به لمون گفت که او ۴۷ ساله گاهی در تلاش است تا با بایدن ۷۹ ساله عقب بماند.

نیویورک تایمز: “بسیاری از قانونگذاران دموکراتیک” نگران رهبری بایدن هستند، احساس کنید که ما “در حال فروپاشی” هستیم.

واکنش ترامپ به شهادت بمب‌گذاری‌شده مبنی بر اینکه کلینتون از انتشار دروغ‌های روسیه استقبال کرده است

واکنش ترامپ به شهادت بمب‌گذاری‌شده مبنی بر اینکه کلینتون از انتشار دروغ‌های روسیه استقبال کرده است
(FOX)

کلینتون همچنین پیش از این گمانه زنی کرد که ترامپ با این فرصت دوباره نامزد ریاست جمهوری خواهد شد. وزیر خارجه سابق آمریکا گفت که معتقد است تصمیم وی برای نامزد شدن یا نشدن بر اساس سود مالی است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کلینتون در این مصاحبه گفت: “من فکر می کنم اگر بتواند دوباره نامزد شود.” پول را با ترامپ دنبال کنید – او حدود ۱۳۰ میلیون دلار در حساب بانکی‌اش جمع‌آوری کرده است که قبلاً برای سازماندهی علیه انتخابات هزینه می‌کرد… من نمی‌دانم چه کسی او را در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان به چالش می‌کشد.»