هیلاری اعلام می کند که جمهوری خواهان باید تا حد ممکن برای آمریکا شکست بخورند. GOP باید بیماری را پاک کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا، پس از اعلام خبر راه‌اندازی برنامه‌های مستند جدید اپل تی‌وی پلاس خود به نام «Gutsy»، دوباره به عرصه مطبوعات بازگشت و اخیراً در مصاحبه‌ای با اتاق خبر فوربس، حزب جمهوری‌خواه را محکوم کرد.

کلینتون که در سال ۲۰۱۶ از دونالد ترامپ شکست خورد، در جریان تحصن خود اعلام کرد که هر جمهوری خواه ممکن باید در انتخابات بعدی خود به نفع کشور شکست بخورد.

او حزب جمهوری‌خواه را یک «اقلیت حزبی ایدئولوژیک» خواند و پیشنهاد کرد که بخش زیادی از آنها از رفتار خشونت‌آمیز نشان داده شده در شورش ۶ ژانویه در کاپیتول حمایت می‌کنند.

مجری فوربس گفت که بسیاری از مدیران تجاری که با آنها صحبت می کند از “قطبی شدن” کشور ناراحت هستند و از کلینتون پرسید که نقش یک رهبر منتخب برای یافتن زمینه های مشترک چیست.

هرشل واکر می‌گوید افزایش تعداد نظرسنجی‌ها ثابت می‌کند که او از رسانه‌های «حامی هشدار» عبور کرده است

هیلاری کلینتون دست تکان می دهد.

هیلاری کلینتون دست تکان می دهد.
(دیوید بکر/گتی ایماژ)

کلینتون در پاسخ گفت: «پنج یا ده سال پیش به این سؤال پاسخ متفاوتی می دادم» و افزود که در دهه گذشته به نظر می رسد مخالفان سیاسی خود با آرمان های آمریکایی مخالف هستند.

“[F]یا دلایلی که درک کامل آنها واقعاً سخت است، یکی از احزاب سیاسی ما وجود دارد… و افرادی که از آن حمایت می کنند و از آنها حمایت می کنند ظاهراً در تضاد با دموکراسی و در تضاد با انواع گفتگوهایی که مردم قبلا داشتند، حتی اگر ما داشته باشیم. مخالف و یا کل مفهوم سازش در یک جامعه دموکراتیک که در آن — نه، شما ۱۰۰% به راه خود نمی رسید و من هم چنین نمی کنم.”

گینگریچ به اهالی پنسیلوانیا در مورد سیاست “خطرناک” فترمن در میان موج جنایت فیلادلفیا هشدار داد

در این عکس فایل در 18 اکتبر 2011، هیلاری رادهام کلینتون، وزیر امور خارجه وقت، هنگام خروج از مالت، در دریای مدیترانه، به سمت طرابلس، لیبی، از روی میز داخل یک هواپیمای نظامی C-17 کار می کند.

در این عکس فایل در ۱۸ اکتبر ۲۰۱۱، هیلاری رادهام کلینتون، وزیر امور خارجه وقت، هنگام خروج از مالت، در دریای مدیترانه، به سمت طرابلس، لیبی، از روی میز داخل یک هواپیمای نظامی C-17 کار می کند.
(آسوشیتدپرس)

کلینتون با میزبان موافقت کرد که آمریکا به مناسبت‌های «زمینه مشترک» بیشتری نیاز دارد، و دوباره به جمهوری‌خواهان به‌عنوان مخالف نهادی با جامعه دموکراتیک حمله کرد و در ادامه از ۶ ژانویه استفاده کرد.

متأسفانه، بسیاری از مردم، از جمله من، قطعاً اعضای مطبوعات، مردم و رهبری سیاسی به این نتیجه رسیده‌اند که به نظر می‌رسد دور از دسترس است که مردمی را که از پذیرش واقعیت انتخابات ما سر باز می‌زنند، افرادی که از آن حمایت می‌کنند، به میز مذاکره بازگردانیم. شورشیانی که به کاپیتول ما حمله کردند.

کلینتون گفت که حزب جمهوری خواه را به رسمیت نمی شناسد.

SEXTON رئیس جمهور اتحادیه اروپا را پاره می کند و به مردم می گوید که باید مصرف برق را کاهش دهند و منحنی را صاف کنند.

در این عکس پرونده 19 دسامبر 1998، هیلاری رادهام کلینتون، بانوی اول، مکث پرزیدنت کلینتون را تماشا می کند و از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان که علیه استیضاح او رای دادند تشکر می کند.

در این عکس پرونده ۱۹ دسامبر ۱۹۹۸، هیلاری رادهام کلینتون، بانوی اول، مکث پرزیدنت کلینتون را تماشا می کند و از اعضای دموکرات مجلس نمایندگان که علیه استیضاح او رای دادند تشکر می کند.
(AP Photo/ سوزان والش)

صادقانه بگویم، به نظر من بهترین چیزی که می تواند برای کشور، و صادقانه بگویم برای آنچه از حزب جمهوری خواه باقی مانده است، بیفتد، شکست دادن نامزدهایی است که اکنون در همه سطوح – ملی، ایالتی و محلی در حال رقابت هستند. – و آنها را مجبور کنید تا حزب خود را از بیماری که متأسفانه گسترش یافته است، که نهادهای دموکراتیک و حاکمیت قانون و حقیقت ما، حقیقت مشترک ما را تضعیف می کند، پاکسازی کنند.”

او گفت که رای دهندگان باید از خود بپرسند که آیا می خواهند توسط یک “اقلیت حزبی ایدئولوژیک” اداره شوند که او ادعا کرد به نظرات مخالف گوش نمی دهد و نمی خواهد مسائل مبرم را حل کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

کلینتون گفت که حزب جمهوری خواه ترجیح می دهد در “لفاظی از افراطی ترین نوع” شرکت کند، و افزود که پس از پاکسازی پیشنهادی او، باید خود را در قالبی از گذشته بازسازی کند. ظاهراً قبل از ظهور دشمن سیاسی او، ترامپ.

او نتیجه گرفت که ایالات متحده همیشه یا چپ مرکز یا راست مرکز بوده است و باید همینطور بماند.

به نظر می‌رسد که اظهارات کلینتون بر دیگر اظهارات اخیر وی نسبت به رهبران جمهوری‌خواه دوچندان می‌شود – مانند زمانی که وی اعلام کرد ترامپ در «توطئه فتنه‌انگیز» شرکت کرده است و سخنرانی‌های عمومی اخیر پرزیدنت بایدن را که «جمهوری‌خواهان MAGA» را «نیمه فاشیست» محکوم کرد، تحسین کرد.