هیئت آزادی مشروط تگزاس عفو پس از مرگ جورج فلوید را رد کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیئت آزادی مشروط تگزاس تقریباً یک سال پس از اینکه جورج فلوید را برای یک پرونده مواد مخدر توصیه کرد، عفو پس از مرگش را رد کرد.

به گزارش سی‌بی‌اس، روز پنج‌شنبه، هیئت عفو و آزادی مشروط به وکیل فلوید گفت که آنها «در تصمیم اولیه خود در مورد درخواست موکل شما برای عفو کامل و/یا عفو بی‌گناهی تجدیدنظر کرده‌اند».

این نامه اولین بار توسط پروژه مارشال منتشر شد.

تصویری از جورج فلوید در بیرون از مرکز دولتی شهرستان هنپین، سه‌شنبه، 30 مارس 2021، در مینیاپولیس، جایی که محاکمه درک شووین، افسر پلیس سابق مینیاپولیس ادامه دارد، روی حصاری آویزان شده است.  شووین متهم به قتل در قتل فلوید در جریان دستگیری در ماه مه گذشته در مینیاپولیس است.

تصویری از جورج فلوید در بیرون از مرکز دولتی شهرستان هنپین، سه‌شنبه، ۳۰ مارس ۲۰۲۱، در مینیاپولیس، جایی که محاکمه درک شووین، افسر پلیس سابق مینیاپولیس ادامه دارد، روی حصاری آویزان شده است. شووین متهم به قتل در قتل فلوید در جریان دستگیری در ماه مه گذشته در مینیاپولیس است.
(AP Photo/Jim Mone)

غارتگر میسوری به قتل سنت بازنشسته محکوم شد. کاپیتان پلیس لوئیس در جریان شورش های جورج فلوید در سال ۲۰۲۰

اعضای هیئت مدیره نوشتند که پس از بررسی درخواست فلوید، تصمیم گرفتند که او را عفو نکنند و گفتند که او می‌تواند دو سال دیگر درخواست دهد.

سال گذشته، هیئت به اتفاق آرا به توصیه عفو برای فلوید، که به اتهام مواد مخدر در سال ۲۰۰۴ محکوم شده بود، رای داد. با این حال، هیئت مدیره بعداً تصمیم خود را در دسامبر با استناد به “اشتباهات رویه ای” لغو کرد.

وکیل فلوید در آوریل ۲۰۲۱، تقریباً یک سال پس از کشته شدن فلوید توسط درک شووین، افسر سابق پلیس مینه سوتا، درخواست عفو پس از مرگ کرد.

آلیسون ماتیس، وکیل فلوید، به درخواست های فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

محکومیت مواد مخدر در سال ۲۰۰۴ که وکیل فلوید از آن درخواست تجدید نظر می کند، یکی از چندین پرونده ای بود که یک افسر پلیس سابق متهم در آن دست داشت. جرالد گوینز با دو اتهام جنایت قتل مرتبط با یک حمله نافرجام به مواد مخدر در سال ۲۰۱۹ مواجه است. این یورش باعث شد تا بازرسان چندین مورد را مجددا مورد بررسی قرار دهند. پرونده های گوینز منجر به رد تقریبی ۱۵۰ پرونده مواد مخدر از سوی دادستان شده است.