هکر حساب های دیزنی لند کالیفرنیا را تصاحب می کند، توهین های نژادپرستانه، توطئه های COVID


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک هکر به حساب‌های رسمی دیزنی‌لند کالیفرنیا در فیس‌بوک و اینستاگرام دسترسی پیدا کرد و از پنجشنبه شروع به انتشار جریانی از توهین‌های نژادپرستانه کرد.

این هکر که خود را تنها به عنوان “دیوید دو” معرفی می کرد، ادعا کرد که از کارگران دیزنی لند که گفته می شود او را به دلیل “داشتن آلت تناسلی کوچک” مسخره کرده اند، انتقام می گیرد. این هکر بارها از کلمه N استفاده کرد و ادعاهای عجیب و غریبی را مطرح کرد.

“من از همه اینها خسته شدم [racial slur] کارمندان دیزنی مرا به خاطر داشتن آلت تناسلی کوچک مسخره می‌کنند. شما را هک کنند.”

هکر در ادامه ادعا کرد که کووید-۱۹ را “اختراع” کرده است.

دسانتیس حمله دیزنی اگزکس به والدین را منفجر می کند: «والت دیزنی این را نمی خواهد»

آناهیم، ​​کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا - 30 آوریل 2013: گروه بزرگی از مردم در حال ورود به استراحتگاه دیزنی لند در آناهیم، ​​جایی که پارک دیزنی لند و پارک ماجراجویی دیزنی کالیفرنیا قرار دارند.

آناهیم، ​​کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا – ۳۰ آوریل ۲۰۱۳: گروه بزرگی از مردم در حال ورود به استراحتگاه دیزنی لند در آناهیم، ​​جایی که پارک دیزنی لند و پارک ماجراجویی دیزنی کالیفرنیا قرار دارند.
(iStock)

او نوشت: «به زمانی فکر می‌کنم که کووید را اختراع کردم و آن را به گردن ووهان انداختم.

هر یک از پست ها در عرض چند ساعت پس از حادثه حذف شدند. تا بعدازظهر پنجشنبه هیچ کس به عنوان هکر شناسایی نشده است.

این حادثه کمتر از یک روز پس از آن رخ داد که گوین نیوسام، فرماندار دموکرات کالیفرنیا به دلیل اینکه به نظر می‌رسید قوانین ایالتی خود را با تعطیلات به مونتانا زیر پا می‌گذارد، مورد انتقاد قرار گرفت. مونتانا یکی از ۲۲ ایالتی است که کالیفرنیا در لیست سیاه قرار داده است و سفر با بودجه دولت به مقصد را ممنوع کرده است.

در حالی که دفتر نیوسام تصریح کرده است که وی از بودجه دولتی برای پرواز به تعطیلات خود در مونتانا استفاده نکرده است، فرماندار درگیر بارها به دلیل ظاهر شدن در مونتانا با انتقاد مواجه شده است. سیاست های دولت خود را نادیده می گیرد.

گاوین نیوزوم چند تا از توصیه های خودش در مورد کرونا را نقض کرد؟

آنتونی یورک، مشاور ارشد ارتباطات نیوسام در بیانیه ای گفت: “ممنوعیت سفر برای استفاده از بودجه ایالتی اعمال می شود. هزینه سفر فرماندار توسط ایالت پرداخت نمی شود. ارتباط این دو تلاشی است برای روزنامه نگاری گوچا که نه گوچا است و نه روزنامه نگاری.” در توییتر. فرماندار به همراه خانواده خود در تعطیلات است، او اواخر این هفته برمی گردد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نیوسام همچنین در یک شام مجلل بدون ماسک و در یک گروه بزرگ در یک شام مجلل در رختشویخانه فرانسوی شرکت کرد، حتی زمانی که دولت او در اواخر سال ۲۰۲۰ قرنطینه های شدید COVID-19 را اعمال کرد.