هواپیمای تفنگداران دریایی آمریکا با ۵ سرنشین در کالیفرنیا سقوط کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

فاکس نیوز تایید کرد که یک هواپیمای نظامی با پنج تفنگدار دریایی در روز چهارشنبه در کالیفرنیا سقوط کرد.

این سقوط در نزدیکی گلمیس، واقع در چند مایلی شمال مرز ایالات متحده و مکزیک و غرب مرز کالیفرنیا و آریزونا رخ داد.

سخنگوی سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده به فاکس نیوز تایید کرد که این هواپیما از نوع MV-22B Osprey متعلق به بال سوم دریایی بود. مقامات گفتند که منتظر تایید وضعیت خدمه پرواز هستند.

استخدام نظامی علیرغم کاهش اهداف با تأخیر مواجه است، انگیزه هایی برای افزایش علاقه ثبت می شود

ستوان اول دوان کامپا، سخنگوی تفنگداران دریایی، در بیانیه ای گفت: «امدادگران اولیه نظامی و غیرنظامی در محل هستند. او همچنین شایعاتی را که در شبکه های اجتماعی مبنی بر داشتن مواد هسته ای این هواپیما منتشر شده بود، رد کرد.

کامپا گفت: برخلاف گزارش های اولیه، هیچ ماده هسته ای در هواپیما وجود نداشت. “اطلاعات بیشتر به محض دریافت در دسترس قرار خواهد گرفت.”

تأسیسات هوایی نیروی دریایی ال سنترو درست بعد از ساعت ۱۱:۳۰ صبح در فیس بوک پست کرد که گزارش هایی مبنی بر سقوط هواپیما در نزدیکی مسیر ایالتی ۷۸ و جاده کانال کواچلا دریافت کرده است. در این پست آمده است که آتش نشانان تاسیسات نظامی و اداره آتش نشانی شهرستان امپریال در حال واکنش هستند.

یک هواپیمای تیلتروتور MV-22B Osprey متصل به یگان اعزامی دریایی 24 (MEU) برای پشتیبانی از تمرین رزمی آبی خاکی تئاتر (TACR) در کمپ تیتین، اردن آماده فرود می شود.  سپاه تفنگداران دریایی اعلام کرد یک فروند ام وی-22 بی اوسپری روز چهارشنبه در کالیفرنیا سقوط کرد.

یک هواپیمای تیلتروتور MV-22B Osprey متصل به یگان اعزامی دریایی ۲۴ (MEU) برای پشتیبانی از تمرین رزمی آبی خاکی تئاتر (TACR) در کمپ تیتین، اردن آماده فرود می شود. سپاه تفنگداران دریایی اعلام کرد یک فروند ام وی-۲۲ بی اوسپری روز چهارشنبه در کالیفرنیا سقوط کرد.
(سپاه تفنگداران دریایی، ستوان یکم مارک آندریس)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید.

چهارشنبه دومین سانحه هوانوردی دریایی در کالیفرنیا از روز جمعه بود که یک سوپر هورنت در نزدیکی دره مرگ سقوط کرد و خلبان آن کشته شد.