هایلند پارک چهارم ژوئیه تیرانداز مورد علاقه: رابرت کریمو کیست؟


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هشدار: تصاویر گرافیکی: مقامات یک فرد بالقوه مورد علاقه در پارک هایلند، ایلینوی، تیراندازی در رژه ۴ جولای را به عنوان رابرت “بابی” ای. کریمو III 22 ساله شناسایی کرده اند.

یک پوستر تحت تعقیب اف‌بی‌آی، رابرت ای. کریمو سوم را به عنوان یک مرد سفید پوست لاغر با چشمان قهوه‌ای و موهای قهوه‌ای تا گردن، با وزن ۱۲۰ پوند توصیف می‌کند. پوستر همچنین خالکوبی‌های او را اینگونه توصیف می‌کند: «چهار علامت با خطی روی گونه راستش، گل رز قرمز و برگ‌های سبز روی گردنش و خط شکسته بالای ابروی چپش».

پوستر او را “مسلح و خطرناک” توصیف می کند.

کریمو با نام “رپ بیدار” نیز شناخته می شود.

IMDB کریمو را به عنوان یک “پدیده هیپ هاپ شش پا” توصیف می کند که در ۲۰ سپتامبر ۲۰۰۰ متولد شد. “او فرزند وسط سه فرزند است و اصالتا ایتالیایی دارد.”

رابرت ای. کریمو، 22 ساله، به عنوان یک فرد مورد علاقه در حمله رژه 4 جولای در هایلند پارک، ایلینوی که در آن حداقل شش نفر کشته شدند، شناسایی شده است.

رابرت ای. کریمو، ۲۲ ساله، به عنوان یک فرد مورد علاقه در حمله رژه ۴ جولای در هایلند پارک، ایلینوی که در آن حداقل شش نفر کشته شدند، شناسایی شده است.
(اداره پلیس هایلند پارک)

بر اساس گزارش IMDB، کریمو در ۱۱ سالگی شروع به آپلود موسیقی خود در اینترنت کرد، اما برای اولین بار با آهنگ ۲۰۱۶ خود “By The Pond” با اطلس مورد توجه قرار گرفت. دارایی خالص او “۱۰۰ هزار دلار” تخمین زده می شود.

پس از تیراندازی در رژه چهارم ژوئیه در پارک هایلند در جریان است. مرگ حداقل شش نفر تایید شده است

کریمو پسر باب کریمو، رئیس شرکت Bob’s Pantry & Deli در هایلند پارک است. طبق حساب فیسبوک خود، پدر در سال ۲۰۲۰ برای شهرداری هایلند پارک کاندید شد.

رپر آهنگی رمزآلود به نام “آیا بیدار هستید” را در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ منتشر کرد. به نظر می رسد این آهنگ نشان می دهد که کریمو در حال برنامه ریزی یک عمل تعیین کننده زندگی فراتر از توانایی خود برای توقف است. این ویدیو شامل نقاشی هایی از مردی است که تفنگ را به سمت دیگری نشانه می گیرد.

این ویدئو همچنین شامل تصویری از بریده روزنامه در مورد لی هاروی اسوالد است که جان اف کندی رئیس جمهور آمریکا را ترور کرد و تصویر دیگری از یک قربانی که با خون پاشیده شدن بدنش تیراندازی شده است.

او در پیست می گوید: «مثل یک خوابگرد، نمی توانم بایستم و فکر کنم. “اعمال من شجاعانه خواهد بود و فکر من غیر ضروری است. من می دانم که چه کاری باید انجام دهم، می دانم چه چیزی در آن نه تنها برای من، بلکه برای هر کس دیگری وجود دارد.”

او می افزاید: «هیچ گذشته یا آینده ای وجود ندارد، فقط اکنون است. “این انتزاعی تر از آن چیزی است که من هرگز نمی توانم تصور کنم. می توانم جو را احساس کنم که مرا به داخل هل می دهد. غیرقابل توقف است، مانند موجی که مرا به زیر می کشد، بدون آن نمی توانم نفس بکشم.”

کریمو می گوید: “الان باید بروم، فقط باید این کار را انجام دهم. این سرنوشت من است، همه چیز به این منجر شده است.” “هیچ چیز نمی تواند من را متوقف کند، حتی خودم. آیا چیزی به نام اختیار وجود دارد، یا این برنامه ریزی شده است، مانند یک دستور العمل کیهانی؟”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او می افزاید: «این همان چیزی است که در پشت سرم منتظرش بودم، آماده بیدار شدن، این همان کاری است که به اینجا فرستاده شده ام، مثل یک خوابگرد».