هانیتی: دموکرات ها و اوباش رسانه ای تنها بر یک چیز متمرکز هستند


شان هانیتی درباره چگونگی چسبیدن دموکرات‌ها به ۶ ژانویه و سقط جنین مانند «مانا از بهشت» در «هانیتی» بحث کرد.

دادستان کل سابق فلوریدا می گوید که کاسیدی هاچینسون باید مورد بازجویی متقابل قرار می گرفت.

شان هانیتی: دموکرات ها، اوباش رسانه ای، آنها فقط بر یک چیز و یک چیز متمرکز هستند. و این همان شورشی است که در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ رخ داد، نه ۵۷۴ شورش در تابستان ۲۰۲۰. این به معنای واقعی کلمه تمام چیزی است که آنها دارند. آنها به آن چسبیده اند و مانند مانا از بهشت ​​سقط جنین می کنند. تنها مسائل سیاسی که فکر می کنند دارند.

آنها هر کلمه از شنیده های دوگانه این هفته را به عنوان حقیقت کامل انجیل در نظر گرفته اند. آنها تا خط پایان و بسیاری از اوباش رسانه ای به ویژه، بسیاری در کنگره، مسابقه داده اند. قبلا اعلام کرده اند پرزیدنت دونالد جی ترامپ در هر کاری که او را متهم کرد مقصر است از. مهم نیست که گزارش‌های زیادی مبنی بر اینکه دو مامور سرویس مخفی ادعای او مبنی بر اینکه دونالد ترامپ سعی کرده است خودرویی را که در آن سوار می‌شده است را رد کنند، اهمیتی نمی‌یابد. مهم نیست که یکی از وکیل رئیس‌جمهور ترامپ می‌گوید حتی اگر او تحت سوگند شهادت داد، این دست خط او بود. این دست خط من است.

واشنگتن، دی سی - 28 ژوئن: رئیس بنی تامپسون، خانم، پس از شهادت در جلسه استماع کمیته منتخب مجلس در مورد حمله 6 ژانویه، با کسیدی هاچینسون، دستیار سابق مارک میدوز، رئیس دفتر کاخ سفید ترامپ صحبت می کند. کنگره ایالات متحده به اشتراک گذاری یافته های تحقیقات خود در کنگره هیل در روز سه شنبه 28 ژوئن 2022 در واشنگتن دی سی ادامه می دهد.  (عکس از جابین باتسفورد/ واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

واشنگتن، دی سی – ۲۸ ژوئن: رئیس بنی تامپسون، خانم، پس از شهادت در جلسه استماع کمیته منتخب مجلس در مورد حمله ۶ ژانویه، با کسیدی هاچینسون، دستیار سابق مارک میدوز، رئیس دفتر کاخ سفید ترامپ صحبت می کند. کنگره ایالات متحده به اشتراک گذاری یافته های تحقیقات خود در کنگره هیل در روز سه شنبه ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی ادامه می دهد. (عکس از جابین باتسفورد/ واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

و دوباره، او این کار را با سوگند انجام داد. مهم نیست که رئیس جمهور، رئیس جمهور ترامپ، رئیس جمهور ترامپ را انکار می کند که او هرگز می خواست افراد مسلح را به راهپیمایی سوق دهد. او آن را تکذیب کرده است. چطور می شود برای یک بار هم که شده چند کار ساده انجام دهیم و در قضاوت عجله نکنیم و شاید از شک و تردید مردم بهره مند شویم؟ و بیایید این سه کار را انجام دهیم. بیا یکی داشته باشیم

ماموران سرویس مخفی به او اجازه دادند سوگندنامه ای را امضا کند. آنها حتی مجبور نیستند جلوی دوربین بروند و حرفه خود را نیز رها کنند. چطور این کار را انجام دهیم؟ چرا بهترین متخصصان دستخط حرفه ای را استخدام نمی کنیم؟ چون من با پول زیادی شرط می بندم که آنها بتوانند تعیین کنند که آیا وکیل ترامپ بوده یا نه. شاهد شنیده ای که واقعاً یادداشت ها را نوشته است که آنها در جلسات این هفته به آن اشاره کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: