هانیتی: اوباش رسانه ای و دموکرات ها کاملا “بی شرم” هستند


شان هانیتی در مورد اینکه چگونه اوباش رسانه ای در کمیته ۶ ژانویه به عنوان “تشویق کننده” عمل می کنند، صحبت کرد، زیرا جلسه استماع دوره “از پیش تعیین شده” خود را در مورد “Hannity” طی می کند.

شان هانیتی: نتایج جلسات ۶ ژانویه “از پیش تعیین شده باقی می ماند”

شان هانیتی: ما مدتهاست که جزئیات را شرح داده ایم ماهیت فراحزبی و نامشروع این کمیته ساختگی شش ژانویه در حال حاضر در فاضلاب DC و باتلاق ادامه دارد. اما در طول ۴۸ ساعت گذشته، این حربه در معرض دید همگان قرار گرفته است. حالا بعد از شهادت مضحک، رک و پوست کنده، هیچ کس عاقل نباید این کمیته را جدی بگیرد.

از روز اول مشخص بود که این کمیته همیشه یک نتیجه از پیش تعیین شده داشت و همه ما می دانیم که تک تک افراد کمیته به استیضاح ترامپ رای دادند و از دونالد ترامپ متنفر بودند. و آنچه همه ما شاهد آن بودیم به قدری آشکارا ناصادقانه، آنقدر غیراخلاقی بود که اعضای کمیته، خوب، باید از خود خجالت بکشند، اگرچه همه ما می دانیم که آنها شرم ندارند و تشویق کنندگان آنها که به عنوان اوباش رسانه ای شناخته می شوند، شرم ندارند. آنها کاملاً بی شرم هستند.

واشنگتن، دی سی - 18 آوریل: هانتر بایدن، پسر جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در مراسم تخم مرغ عید پاک در چمنزار جنوبی کاخ سفید در 18 آوریل 2022 در واشنگتن دی سی شرکت می کند.  سنت رول تخم مرغ عید پاک پس از لغو شدن در سال های 2020 و 2021 به دلیل همه گیری کووید-19، امسال بازمی گردد.  (عکس از درو آنگرر/گتی ایماژ)

واشنگتن، دی سی – ۱۸ آوریل: هانتر بایدن، پسر جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در مراسم تخم مرغ عید پاک در چمنزار جنوبی کاخ سفید در ۱۸ آوریل ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی شرکت می کند. سنت رول تخم مرغ عید پاک پس از لغو شدن در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به دلیل همه گیری کووید-۱۹، امسال بازمی گردد. (عکس از درو آنگرر/گتی ایماژ)

جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

حالا با هم در مورد تبانی ترامپ و روسیه به این کشور دروغ گفته اند. آنها پرونده کثیف اطلاعات نادرست روسیه هیلاری کلینتون، حزب دمکرات و رسانه ها را نادیده گرفته اند. آنها با هم سوء استفاده در دادگاه های FISA را نادیده گرفتند.

آنها فقط چند هفته لپ تاپ هانتر بایدن را نادیده گرفت قبل از انتخابات ۲۰۲۰ این می توانست مرتبط باشد و بر آن انتخابات تاثیر بگذارد. اطلاعات نادرست روسیه درست کردند. معلوم شد که همه چیز درست است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: