هانتر بایدن، اکسلرود، استراتژیست اوباما را {به دلیل} اینکه به بایدن آموزش داده شده است بود در سال ۲۰۱۶ کاندید نشود، شناخته شده به عنوان “خوب دهانه غول پیکر” بدل کرد: پست الکترونیکی


جدید{اکنون می توانید} به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اولین بار در FOX: هانتر بایدن، دیوید اکسلرود، استراتژیست ارشد رئیس جمهور سابق اوباما را در یک واحد تبادل پست الکترونیکی در سال ۲۰۱۵ همراه خود همراه تجاری عجیب و غریب اش اریک شورین را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاون مشاور وقت بایدن، الکساندر ماکلر، {به دلیل} ادعایی که به معاون رئیس جمهور وقت بایدن آموزش داده شده است بود، شناخته شده به عنوان خوب “حفره عظیم” اجتناب کرده اند بین برد. برای نامزدی ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶.

در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۵، تبادل ایمیلی که توسط فاکس نیوز دیجیتال به انگشت به اینجا رسید، مکلر خوب توییت Axelrod را همراه خود هانتر بایدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورین به اشتراک گذاشت. {در این} توئیت آمده بود که انتخابات ۲۰۱۶ “باقی مانده است [Hillary Clinton’s] همراه خود وجود نظرسنجی های جدید، شکست بخورد.»

همراه خود وجود نظرسنجی‌های جدید، باقی مانده است HRC باید ببازد. با این حال الهام بخشیدن به مسابقه تاکتیکی دردسرساز است. “هیلاری: همراه خود آن اقامت کن” فریاد تجمعی نیست!” اکسلرود توییت کرد.

مکلر در {پاسخ به} این توییت اظهار داشت: «همراه خود این خطر که این هفته برای دومین بار به ممکن است آموزش داده شده است شود که به معامله با خواستن دارم…» “این شخص ممکن است خوب جهش پرنده داشته باشد. قادر نیستم استقامت کنم به همان اندازه به فعلی شخصی بازگردد [Joe Biden] در عرض تعدادی از ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او می‌گوید که وقت که بدود، پس اجتناب کرده اند اینکه اوایل امسال شناخته شده به عنوان حامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پادشاه شخصی منصوب شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او اظهار داشت که کاندید نشود (را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس با اشاره به مونتاژ {در سراسر} تلویزیون صحبت کرد).

هانتر پاسخ داد: “او خوب دهانه غول پیکر است.”

هانتر بایدن، بیل کلینتون را شناخته شده به عنوان “دهانه” که “به نظر می رسد مانند است مشابه S—” پاره کرد، اظهار داشت: دستیاران کلینتون “طمع” هستند: پست الکترونیکی ها

هانتر بایدن، پسر جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن، در طول مراسم تخم مرغ عید پاک کاخ سفید در چمنزار جنوبی کاخ سفید، دوشنبه، 18 آوریل 2022، در واشنگتن، برای مهمانان صحبت می‌کند.

هانتر بایدن، مرد جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن، در کل مراسم تخم مرغ عید پاک کاخ سفید در چمنزار جنوبی کاخ سفید، دوشنبه، ۱۸ آوریل ۲۰۲۲، در واشنگتن، برای مهمانان صحبت می‌تنبل.
(AP Photo/اندرو هارنیک)

تبادل پست الکترونیکی به سختی بیش اجتناب کرده اند خوب ماه در گذشته اجتناب کرده اند اینکه بایدن ادعا کرد که پنجره اعلامیه فروش بالقوه ریاست جمهوری “بسته شده است” تکمیل شد.

بایدن در اکتبر ۲۰۱۵ در اظهارات اکتبر ۲۰۱۵ در حیاط پشتی گل رز کاخ سفید اظهار داشت: «متاسفانه، ممکن است معتقدم که زمان مورد نیاز همچنین خوب کمپین پیروز برای نامزدی به نوک رسیده است. با این حال در حالی که نامزد نخواهم شد، سکوت نخواهم کرد.»

در یک واحد تبادل پست الکترونیکی در سال ۲۰۱۷، کمتر از دو سال بعد، شورین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکلر در {پاسخ به} مقاله واشنگتن فری بیکن همراه خود این عنوان، “اکسلرود به بهانه های انتخاباتی کلینتون را برمی اندازد: “این کار خواستن دارد، اکسلرود را {به دلیل} حمایت او اجتناب کرده اند کلینتون در برابر این بایدن، اصولاً مورد انتقاد قرار دادند. کارهای زیادی برای اجتناب کرده اند انگشت دادن به دونالد ترامپ”

“در نظر گرفته شده می کنی در گذشته اجتناب کرده اند اینکه دیگران را جدا بگذارد باید به این موضوع در نظر گرفته شده می کرد؟!” شورین اظهار داشت، به نظر می رسد مانند است بایدن را شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند “دیگران” راه اندازی شد می تنبل.

“ممکن است آنقدر عظیم هستم که به یاد بیاورم که او خوب بعدازظهر درست را صرف کرد [Joe Biden’s] زمان در وست وینگ، همراه خود این استدلال {که باید} اجتناب کرده اند آن خارج شود [Hillary Clinton’s] به این هدف که او نامزد بهتری بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروز می شد.”

دیوید اکسلرود، مشاور سابق رئیس جمهور باراک اوباما، در جریان رویدادی در دانشگاه شیکاگو در 18 اکتبر 2019، در شیکاگو، ایلینوی، از ساوت بند، نامزد دموکرات ریاست جمهوری، پیت بوتیگیگ، شهردار ایندیانا، سوالاتی می پرسد.

دیوید اکسلرود، مشاور سابق رئیس جمهور باراک اوباما، در جریان رویدادی در دانشکده شیکاگو در ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹، در شیکاگو، ایلینوی، اجتناب کرده اند ساوت بند، نامزد دموکرات ریاست جمهوری، پیت بوتیگیگ، شهردار ایندیانا، سوالاتی می پرسد.
(عکس اجتناب کرده اند اسکات اولسون/گتی ایماژ)

بر مقدمه پست الکترونیکی عابدین، اکسلرود، مفسر ارشد سیاسی در CNN را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست مؤسسه پوشش دانشکده شیکاگو، در ژانویه ۲۰۱۵ طی خوب تصمیم تلفنی همراه خود هما عابدین، دستیار ارشد کلینتون، حمایت «۱۰۰ درصدی» شخصی را اجتناب کرده اند هیلاری کلینتون ابراز کرد. برای سایر عناصر کلینتون کشتی شد. همراه خود این جاری، گزارش‌های سال ۲۰۱۶ در اتصال همراه خود پست الکترونیکی‌های ویکی لیکس آرم می‌دهد که کارگران کلینتون درگیر انتقاد اکسلرود اجتناب کرده اند کلینتون بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند دستیاران حتی بازخورد عقب کشیدن او را “عوارض” نامید.

این مقدماتی بار نیست که هانتر، ماکلر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورین به یکی اجتناب کرده اند دموکرات های وابسته شخصی در پست الکترونیکی ها حمله می کنند. فاکس نیوز دیجیتال هفته قبلی گزارش داد که این سه نفر {به سمت} بیل کلینتون، ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از تن اجتناب کرده اند دستیاران ارشد او گرفتن کردند.

خوب روز پس اجتناب کرده اند اینکه بیل کلینتون جو بایدن را در سال ۲۰۱۵ به خاطر مقررات سختگیرانه مجازات در لایحه زندان سال ۱۹۹۴ بی ارزش دانست، شورین این کلیپ را برای هانتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکلر فرستاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شد هانتر او را “خوب دهانه” خطاب تنبل.

هانتر افزود: “را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدا او شبیه s— است.”

بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق و هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق، برای پنجاه و نهمین مراسم تحلیف ریاست جمهوری در ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن، چهارشنبه، 20 ژانویه 2021 وارد شدند.

بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق، برای ۵۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین مراسم تحلیف ریاست جمهوری در ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن، چهارشنبه، ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ وارد شدند.
(AP Photo/Carolyn Kaster)

در رد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدل پست الکترونیکی عکس در اواخر سال ۲۰۱۵، هانتر بایدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکلر به گرفتن {به سمت} یکی اجتناب کرده اند دستیاران نزدیک هیلاری کلینتون یکپارچه دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به واشنگتن پست پاسخ دادند. مقاله شورین همراه خود ردیابی به شریل میلز، تیتر شخصی را به اشتراک گذاشت: «در زمان حضور در ایالت، رئیس محل کار کلینتون مشغول مذاکره همراه خود ابوظبی بود.

برای بدست آمده این سیستم FOX NEWS کلیک کردن کنید

مکلر اظهار داشت: “به خاطر f—. این غیر قابل تصور است. به هیچ وجه تمام نمی شود.”

“واقعاً پوچ است. اگر این باورپذیر باشد، خواه یا نه برای ران کلین نیز باورپذیر بود که مشاور کلی انقلاب باقی نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری شناخته شده به عنوان COS معاون وزیر حرکت تنبل؟” شکارچی پرسید.

اکسلرود، وکیل شکارچی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکلر به تقاضا های فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار تذکر پاسخ ندادند.

جسیکا چاسمار اجتناب کرده اند فاکس نیوز {در این} گزارش مشارکت داشت.