نیک کیرگیوس ۱۴ هزار دلار جریمه شد به خاطر آخرین حمله اوپن آمریکا. مجموع جریمه ها پس از خروج از دور چهارم ۳۲۵۰۰ دلار است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نیک کیرگیوس جریمه شد ۱۴۰۰۰ دلار برای آخرین بازی خود در سه‌شنبه اوپن آمریکا، زمانی که او دو راکت را پس از باخت ویرانگر در راند چهارم مقابل کارن خاچانوف نابود کرد.

کیرگیوس، ۲۷ ساله، در آخرین تورنمنت گرند اسلم سال ۳۲۵۰۰ دلار جریمه جمع آوری کرده است، اما پنجمین تخلف او – کوبیدن دو راکت در زمین ورزشگاه آرتور اش – بزرگترین جریمه امسال اوپن آمریکا را برای او به همراه داشت. گزارش شده است.

نیک کیرگیوس از استرالیا راکت خود را پس از شکست توسط کارن خاچانوف در مسابقه یک چهارم نهایی انفرادی مردان اوپن آمریکا 2022 در مرکز ملی تنیس USTA بیلی ژان کینگ در 6 سپتامبر 2022 در محله فلاشینگ در ناحیه کوئینز شهر نیویورک شکست داد. .

نیک کیرگیوس از استرالیا راکت خود را پس از شکست توسط کارن خاچانوف در مسابقه یک چهارم نهایی انفرادی مردان اوپن آمریکا ۲۰۲۲ در مرکز ملی تنیس USTA بیلی ژان کینگ در ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در محله فلاشینگ در ناحیه کوئینز شهر نیویورک شکست داد. .
(دیگو سوتو/تصاویر ورزشی با کیفیت/گتی ایماژ)

کیرگیوس پس از شکست توسط خاچانوف با نتایج ۷-۵، ۴-۶، ۷-۵، ۶-۷ (۳)، ۶-۴، دست داور صندلی را فشرد و به سمت نیمکت او رفت تا وسایلش را جمع کند.

اما او مسیر خود را تغییر داد و به دادگاه بازگشت و در آنجا بارها راکت خود را به زمین کوبید.

NICK KYRGIOS راکت‌ها را در طول بحران پس از بازی شکست می‌دهد: «صادقانه احساس می‌کنم مثل S—»

کیرگیوس که هنوز با ناامیدی هایش دست و پنجه نرم می کرد، راکت دیگری را گرفت.

نیک کیرگیوس از استرالیا راکت خود را پس از شکست توسط کارن خاچانوف در مسابقه یک چهارم نهایی مردان آزاد USTA 2022 در مرکز ملی تنیس USTA Billie Jean King در 6 سپتامبر 2022 در محله فلاشینگ در محله کوئینز شهر نیویورک شکست.

نیک کیرگیوس از استرالیا راکت خود را پس از شکست توسط کارن خاچانوف در مسابقه یک چهارم نهایی مردان آزاد USTA 2022 در مرکز ملی تنیس USTA Billie Jean King در ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در محله فلاشینگ در محله کوئینز شهر نیویورک شکست.
(السا/گتی ایماژ)

کیرگیوس پس از بازی به خبرنگاران گفت: «معلوم است که من فقط ویران هستم. “فقط احساس کنید که همینطور بود برنده شدن در آن همه یا هیچ چیز، صادقانه بگویم. احساس می‌کنم همین الان در این رویداد شکست خورده‌ام.”

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

به گزارش یاهو اسپورت، کیرگیوس به دلیل فریاد زدن فحاشی در جریان پیروزی مقابل دانیل مدودف، مدافع قهرمانی یو اس اوپن، ۴۰۰۰ دلار و به دلیل تف کردن به جعبه بازیکن خود در مسابقه قبلی ۷۵۰۰ دلار جریمه شد.

نیک کیرگیوس از استرالیا پس از شکست توسط کارن خاچانوف در USTA Open 2022 در مرکز ملی تنیس USTA Billie Jean King در 6 سپتامبر 2022 در محله فلاشینگ در ناحیه کوئینز شهر نیویورک، راکت خود را شکست.

نیک کیرگیوس از استرالیا پس از شکست توسط کارن خاچانوف در USTA Open 2022 در مرکز ملی تنیس USTA Billie Jean King در ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در محله فلاشینگ در ناحیه کوئینز شهر نیویورک، راکت خود را شکست.
(دیگو سوتو/تصاویر ورزشی با کیفیت/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او همچنین به دلیل شکستن راکت در حین مسابقه دو نفره ۴۰۰۰ دلار جریمه شد.

به گزارش رویترز، این جریمه ها از آن کسر خواهد شد درآمد کلی کیرگیوس از مسابقات ۴۷۳۲۰۰ دلار