نیوت گینگریچ: این نامزدها سابقه لفاظی های بی پروا دارند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نیوت گینگریچ، رئیس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا سه شنبه در برنامه «هانیتی» توضیح داد که چرا نامزدهای دموکرات سنا در جورجیا و پنسیلوانیا هیچ کاری برای حضور در سیاست ندارند.

نیوت گینگریچ: او [Warnock] برای گرجستان خیلی رادیکال است، او باید دو سال پیش شکست می خورد و مردم با سابقه او آشنا می شدند و متوجه می شدند که او چقدر نژادپرست است. چقدر با آمریکا دشمنی داردچقدر او با جو بایدن گره خورده است، من فکر می کنم همه این چیزها به نتیجه می رسند و شما چند ماه آینده را سخت خواهید داشت. قیمت مواد غذایی دوباره بالا می رود، قیمت برق، ۲۰ میلیون خانواده آمریکایی اکنون از پرداخت قبوض برق عقب مانده اند زیرا قیمت برق در حال افزایش است. شما نرخ قتل در آتلانتا را دارید… در واقع آتلانتا طبق کانال ۱۱ نرخ سرانه جنایت بالاتری نسبت به شیکاگو دارد، بنابراین من فکر می کنم همه عوامل مختلف …

رقابت‌های سنای گرجستان با برتری خفیف واکر نسبت به وارناک، رقابت‌های سنای گرجستان سخت‌تر شد: نظرسنجی:

از طرف دیگر شما هرشل واکر را دارید، کسی که در بیشتر مناطق جورجیا به عنوان یک شخصیت قهرمان دیده می شود، نه فقط به عنوان یک فرد قابل توجه به دلیل توانایی های ورزشی خود، بلکه به عنوان فردی که در گذشته در این زمینه حضور داشته است. ۴۰۰ پایگاه نظامی صحبت با مردان و زنان جوان در مورد PTSD و مقابله با مشکلات واقعی. کسی که یک کسب و کار و شغل ایجاد کرده است و کسی که فکر می کنم یک محافظه کار صادق، واقعی، وطن است، تضاد نمی تواند گسترده تر از واکر و رافائل وارناک باشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مصاحبه کامل را اینجا ببینید: