نوه وینستون چرچیل درباره خاطرات دوران جنگ مادرش صحبت می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اما سومز، نوه وینستون چرچیل، به “گزارش ویژه” پیوست و با مجری برت بایر در مورد خاطرات دوران جنگ مادرش صحبت کرد.

برت بایر: اکنون اما سومز به من ملحق می شود، نوه وینستون چرچیلنویسنده کتاب جدید «جنگ مری چرچیل، خاطرات دوران جنگ کوچکترین دختر چرچیل» … چه چیزی باعث شد که خاطرات مادرتان را کنار بگذارید و به میراث پدربزرگتان فکر کنید؟

اِما سومز: من و خواهر و برادرم، دوباره نگاهی به یادداشت های روزانه انداختیم و تصمیم گرفتیم که آنقدر جالب و قانع کننده هستند که باید به طور کامل منتشر شوند.

استرداد جولیان آسانژ به آمریکا توسط دولت بریتانیا تایید شد

منظورم این است که فقط به شما ایده بدهم، در صفحه سه، او از قول پدرش نقل می کند – و این در سال ۱۹۳۹ است، در آغاز سال – “در پیشگاه خداوند متعال، من می گویم که من جنگ نمی خواهم.” و او می‌گوید: “من شاهد آن هستم.” [۰۰:۰۱:۰۹][۲۹.۴]

خاطرات بسیار قدرتمندی از دوران کودکی‌ام از ماهی قرمز او، استخر شنای او از او دارم، در واقع روی چمنزار در استتسون خود با یک سیگار بزرگ نشسته بود و به منظره مورد علاقه‌اش در جهان، که در آن سوی دره کنت بود، نگاه می‌کرد.

ولودیمیر زلنسکی به نام «چرچیل زمان ما»

در واقع، تاریخی است، اما توسط مورخ نوشته نشده است. وقتی جنگ شروع می شود، او یک دختر ۱۷ ساله است که به معنای واقعی کلمه به تازگی مدرسه را ترک کرده است. اما چیزی که می دهد بسیار صمیمی است نمایی از چرچیل در طول جنگ و استرس ها و فشارهایی که او تحت آن قرار داشت و ارادت فزاینده او به او که تمام عمرش ادامه داشت.

مصاحبه کامل را در زیر مشاهده کنید: