نوجوان مینه‌سوتا که در جریان یک سفر لوله‌کشی بر اثر ضربات چاقو کشته شد، صدها نفر عزادار شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

صدها نفر هنگام غروب در یک زمین گلف مینه سوتا جمع شدند تا پسر ۱۷ ساله ای را که در جریان یک سفر تفریحی در رودخانه ویسکانسین به ضرب چاقو کشته شد، به یاد آورند.

خانواده و دوستان گفتند که آیزاک شومان چیزهای زیادی از جمله گلف را دوست داشت. بسیاری از کسانی که برای مراسم شمع روز چهارشنبه در زمین گلف Oak Glen در Stillwater آمده بودند، نارنجی، رنگ مورد علاقه نوجوانان را پوشیدند.

دوستانی از دبیرستان استیل واتر، جایی که شومان قرار بود امسال سال آخر تحصیل کند، در میان حدود ۵۰۰ نفری بودند که در این مراسم حضور داشتند. آنها این نوجوان را مهربان و دلسوز توصیف کردند.

پلیس: ضربات چاقو در ویسکانسین چهار مجروح و یک کشته برجای گذاشت که مظنون در بازداشت است

شومان در روز شنبه بخشی از یک گروه لوله‌کشی روی رودخانه اپل در شهرستان سنت کروکس در غرب ویسکانسین بود که درگیری با مردی که در نتیجه این برخورد با اتهامات جنایی روبرو است، رخ داد. شومان کشته شد و چهار نفر دیگر از گروهش مجروح شدند.

آلیسا لرد، 17 ساله، توسط یکی از دوستانش در هنگام روشن شدن شمع برای دوست پسرش، آیزاک شومان، در چهاردهمین کلوپ کانتری اوک گلن در استیل واتر، مینه سوتا، در روز چهارشنبه دلداری می دهد.  شومان، 17 ساله، در جریان درگیری در حالی که در رودخانه اپل در نزدیکی سامرست، ویسکانسین بود، کشته شد.

آلیسا لرد، ۱۷ ساله، توسط یکی از دوستانش در هنگام روشن شدن شمع برای دوست پسرش، آیزاک شومان، در چهاردهمین کلوپ کانتری اوک گلن در استیل واتر، مینه سوتا، در روز چهارشنبه دلداری می دهد. شومان، ۱۷ ساله، در جریان درگیری در حالی که در رودخانه اپل در نزدیکی سامرست، ویسکانسین بود، کشته شد.
(John Autey/Pioneer Press از طریق AP)

برادر او جیک شومان در این گردهمایی سخنرانی کرد و از خواهر و برادرش به خاطر “بهترین ۱۷ سال زندگی ما” تشکر کرد.

او به جمعیت گفت که امیدوار است روح اسحاق را نزد خود نگه دارند و دیگران را مانند برادرش دوست داشته باشند.

او گفت: «به یک تماس تلفنی پاسخ دهید، به یک پیامک پاسخ دهید، به دیدن کسی بروید. “چون زندگی خیلی کوتاه است.”

آلینا هرناندز، مادر ایزاک، گفت که همه کسانی که پسرش را می‌شناختند «نیروی حضور او را می‌شناختند»، سنت پل پایونیر پرس گزارش داد.

مظنون به چاقو زدن لوله رودخانه ویسکانسین ادعای دفاع از خود می کند و می گوید به دروغ به عنوان “کودک آزاری” متهم شده است

او گفت: «او همه چیز خوب، مهربان، بخشنده و بخشنده است. او سبکی خاص داشت، اخلاق کاری باورنکردنی و لبخندی که به طور مساوی به اشتراک می‌گذاشت. می‌دانم که آیزاک نمی‌تواند از نظر جسمی به من بازگردد، اما با روحیه‌اش همیشه او را در کنار خود احساس می‌کنم. هر روز دعا می‌کنم که او این کار را انجام دهد. مرا راهنمایی کن تا ببخشم، مهربانی او را داشته باشم، قلب مهربان او و روح سخاوتمند عشق و بردباری او را داشته باشم.»

نیکولای میو، ۵۲ ساله، از پریور لیک، مینه سوتا، روز دوشنبه به قتل عمدی درجه یک و چهار فقره اقدام به قتل عمدی درجه یک متهم شد. شاهدان به مقامات گفتند که میو در حالی که ماسک غواصی به تن داشت، زنان و دختران جوانی را که روی رودخانه لوله می‌کردند، آزار می‌داد.

غوغای چاقو در رودخانه ویسکانسین: پس از کشته شدن نوجوان در حین لوله کشی، اتهامات عنوان شده و ۴ نفر دیگر به شدت زخمی شدند

میو به بازرسان گفت که سعی می‌کرد از خود دفاع کند، پس از اینکه هنگام جستجوی یک تلفن همراه گمشده مورد حمله قرار گرفت.