نوجوان میشیگانی هنگام مشاجره مادرش را با چاقو به قتل رساند و از صحنه فرار کرد


به گزارش پلیس، یک دختر ۱۵ ساله در دیترویت، میشیگان، مادرش را در جریان مشاجره در مقابل خانه آنها با چاقو به قتل رساند.

پلیس دیترویت گفت که این دو روز پنجشنبه با چاقو در حال مشاجره بودند که پدر قربانی رانندگی کرد و شاهد این حادثه بود. مقتول ۴۱ ساله توسط پدرش به بیمارستان منتقل شد.

مادر از ناحیه گردن و قفسه سینه دچار جراحات چاقو شده بود و تسلیم شد.

دختر نوجوان پس از چاقو از صحنه گریخت اما بعداً تسلیم پلیس شد.

در جریان تعقیب و گریز پلیس، بنزین نوجوان میشیگانی در موستانگ سرقتی تمام شد و از روی پل پرید

(عکس بایگانی) به گفته پلیس، یک دختر 15 ساله در دیترویت، میشیگان، مادرش را در جریان مشاجره مقابل خانه آنها با چاقو مرگبار زخمی کرد.

(عکس بایگانی) به گفته پلیس، یک دختر ۱۵ ساله در دیترویت، میشیگان، مادرش را در جریان مشاجره مقابل خانه آنها با چاقو مرگبار زخمی کرد.
(فاکس ۲ دیترویت)

مایکل مک گینس، فرمانده پلیس دیترویت، به گزارش FOX 2، به خبرنگاران گفت: “آنچه می دانیم این است که مشاجره ای رخ داده و چاقوهایی وارد معادله شده اند.” در واداشتن او به تسلیم شدن.”

مک گینس گفت که این نوجوان در درگیری جراحات جزئی دیده است زیرا هم او و هم مادرش به چاقو مسلح بودند.

مک گینس گفت: “من برای کل خانواده غمگین هستم زیرا شما اکنون یک دختر ۱۵ ساله دارید که درگیر دردناک ترین رویدادی است که می توان تصور کرد.”

(عکس بایگانی) مادر از ناحیه گردن و قفسه سینه دچار جراحات چاقو شده بود و تسلیم جراحات شد.

(عکس بایگانی) مادر از ناحیه گردن و قفسه سینه دچار جراحات چاقو شده بود و تسلیم جراحات شد.

این نوجوان برای بازجویی به بازداشتگاه نوجوانان در دیترویت منتقل شد، اگرچه مشخص نیست که آیا او با اتهام مواجه خواهد شد یا خیر. این حادثه می تواند یک مورد دفاع شخصی باشد.

مک گینس گفت: «این ممکن است شرایطی باشد که در آن جنگ متقابل وجود داشته باشد، پرونده سختی برای بازنگری دادستان خواهد بود.

مرد و پسر دیترویت در تصادف رولور در کالج جامعه کشته شدند

(عکس فایل) این نوجوان برای بازجویی به بازداشتگاه نوجوانان در دیترویت منتقل شد، اگرچه مشخص نیست که آیا او با اتهام مواجه خواهد شد یا خیر.

(عکس فایل) این نوجوان برای بازجویی به بازداشتگاه نوجوانان در دیترویت منتقل شد، اگرچه مشخص نیست که آیا او با اتهام مواجه خواهد شد یا خیر.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گفته پلیس، نه مادر و نه دخترش سابقه کیفری و یا سابقه مبارزه با سلامت روان ندارند. مک گینس گفت که این بحث یک اختلاف نظر معمولی والدین و فرزند بود.

او گفت: «فقط از همه می‌خواهم که اگر درگیر مشاجره‌ای هستید، سلاح‌ها را کنار بگذارید. شفای این خانواده برای سال‌های آینده غیرقابل تصور است.»