نوجوانان در حال ریختن شیر در خواربارفروشی ها با روند جدید برای افزایش آگاهی در مورد انتشارات تولید لبنیات هستند.


آخرین روند محیط زیستی اینجاست: ریختن شیر در فروشگاه های مواد غذایی.

در سرتاسر بریتانیا، نوجوانانی که نگران محیط زیست هستند، «شیر ریختن» را انجام می دهند. به گفته گروه حقوق حیوانات Animal Rebellion، روند جدید شامل رفتن به فروشگاه های مواد غذایی، برداشتن کارتن های شیر تولید شده توسط گاو و ریختن محتویات آن ها است.

ویدئوهایی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است نشان می‌دهد که نوجوانان شیر را روی زمین، بالای پیشخوان‌های فروش و جاهای دیگر فروشگاه می‌ریزند.

قیمت شیر ​​در یک سوپرمارکت در واشنگتن دی سی در 26 مه 2022 نمایش داده می شود، زیرا آمریکایی ها برای شوک برچسب تابستانی آماده می شوند زیرا تورم همچنان در حال رشد است.

قیمت شیر ​​در یک سوپرمارکت در واشنگتن دی سی در ۲۶ مه ۲۰۲۲ نمایش داده می شود، زیرا آمریکایی ها برای شوک برچسب تابستانی آماده می شوند زیرا تورم همچنان در حال رشد است.
(NICHOLAS KAMM/AFP از طریق Getty Images)

این سازمان روز شنبه در توییتی اعلام کرد: “صنعت لبنی به طرز باورنکردنی از نظر زیست محیطی مخرب است. ۵ شرکت برتر گوشت و لبنیات جهان اکنون مسئول انتشار گازهای گلخانه ای بیشتری نسبت به Exxon، Shell یا BP هستند.”

محیط بانان ضد روغن سوپ گوجه فرنگی را روی تابلوی “آفتابگردان” ون گوگ ریختند

وی افزود: “ما اکنون به آینده ای مبتنی بر گیاه نیاز داریم.”

این حساب همچنین گزارشی از Grain، یک سازمان غیرانتفاعی بین‌المللی، و موسسه سیاست کشاورزی و تجارت (IATP) را به اشتراک گذاشت که از کره زمین می‌خواهد تا “انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را به شدت کاهش دهد” و مصرف گوشت و لبنیات را حذف کند.

به گزارش Animal Rebellion، “ریختن شیر” در هشت مکان مختلف شنبه از جمله لندن، منچستر، نوریچ و ادینبورگ اتفاق افتاد.

این گروه در توئیتی دیگر گفت: «پرورش حیوانات عامل اصلی از بین رفتن حیات وحش و اکوسیستم‌های طبیعی ما است. زمین برای احیای جمعیت حیات وحش دوباره وحشی شود.”

دامپرور می گوید: پیشنهادهای تغییر آب و هوا عرضه مواد غذایی آمریکا را در معرض خطر قرار می دهد

چندین کشور در سرتاسر جهان مقرراتی را بر روی صنعت کشاورزی وضع کرده اند، مانند محدودیت در انتشار نیتروژن ناشی از تولید لبنیات. محیط بانان استفاده از جایگزین های لبنی مانند شیر بادام، سویا، نارگیل و جو دوسر را تشویق کرده اند، اگرچه این موارد نیز مورد انتقاد قرار گرفته اند.

دولت بایدن نشان داده است که قصد دارد تغییراتی را در صنعت کشاورزی ایالات متحده برای مقابله با تغییرات آب و هوایی اعمال کند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در سال ۲۰۲۰، EPA تخمین زد که ۱۱٪ از کل انتشار گازهای گلخانه ای ایالات متحده از بخش کشاورزی است، در مقایسه با ۲۷٪ از حمل و نقل، ۲۵٪ از انرژی و ۲۴٪ از صنعت.

تنی ساهاکیان از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشته است.